Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано01.09.08 15:34



Съселино,
въпреки еднаквостите по мненията ни по някои теми, тук съм твърдо, ама ужасно против твоето мнение, но не и с/у теб


Не само ще ми адски неприятно някоя " снаха" или "зет" да ми се въргалят по спалнята, та да ми душат и пръскат парфюмерията(аз козметика не ползвам, гримове,де, иначе не вярвам да ползва френски кремове за над 40+).
С риск да ти прозвучи ужасно, че аз на щерка ми не давам да ми пипа лаптопа, дрехите и кли каквото и да е, независимо,че рядко си идва у дома!У майка ми, апартамента, където са минали близо 25 години от живота ми почти, никога не си позволявам да ровя , бъркам и отварям- това е домът на майка ми!У свекърва ми пък и през ум не ми е минало да бръкна вече 20 години.
Ако визираш ситуации, в които сме у близки приятели (за мен и семейството на брта ми е такова), когато след игра на карти трябва да сервираме, всички се включват и бъркаме по хладилници и шкафове, но....без излишни проби!


Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано01.09.08 18:37



Спалнята си е личното пространство на всеки и никой няма право да го нарушава. Ако с думи (разговор) не можеш да преустановиш това използвай като твърда и крайна мярка заключването.

Синът ти вероятно има свой кът за отмора и спокойствие и там е редно да се опознават. Нужно е да му се говори и то много. И често. Не се запомня всичко наведнъж.

Та... успокой се. Гневът е лош съветник. Но наистина поговори със сина си. Иначе заради едното 'РусО' ще те пренебрегва.

Влюбен в Призрачка!

Тема Сега ми се изясни филма!нови [re: Pия]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.09.08 19:03



Всички ние забравихме какви сме били в тая възраст и сега ги плюем,както навремето дъртите ни плюеха за "дивашката " музика която слушаме,а и за какво ли не.
Не напразно думата "свекърва" е станала нарицателно.
-Ауууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
личното ми пространство е нарушено!!!!!!!!!!!
А бе аланкооглу твоето лично пространство е отдавна нарушено и то не от тинейджъри,а от възрастни.Било от съседи,родители,работодатели,управляващи.
Хайде да не се правим на пудри ,а да си седнем на гъза и да се разбираме с децата като равни.
Айде свекитата у лево ,а свекърите у десно.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано01.09.08 21:36



Джолка не си права бе.Това не е вещомания.На децята е позволено,че обичат да ровичкат в чужди чекмеджета,но едно 20 годишно момиче не е дете.
Я си представи следната ситуация - връщаш се от работа и намираш в чекмеджето до кревата ти ровичкано.Съквартирантката,която си има собствена стая,някоя гостенка или без значение,но ще ти ли е приятно?
На мен определено не.Все едно да ми бръкнат в чантата,а това е лична територия,където крия любовните си бележки,по дяволите!


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Сега ми се изясни филма!нови [re: Xoлдън]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано01.09.08 22:08



Не,не сме забравили.тъкмо преди 10-тина минути си го мислех

Само че не съм ровичкала в чужди спални,хахаха това чак не.
но,виж се сещам и друго.Ако се търколя в легълцето на някое от момчетата ми да поспя в техните чаршафи се съмнявам,че ще са доволни,колкото и да ме обичат.Или да им пръскам парфюмите хахаха а пък,не дай си боже да докоснеш на някой заклет рибар въдицата или куфарчето с отверките на друг,о,виждала съм го
Та такива работи.Чувството за притежание е черта човешка /за един гаджето,за друг четката за коса/ и грях ти на душата ако тръгнеш да ме опровергаваш без да помислиш


Мина тук една злодейка...


Тема Re: хех,....нови [re: Фиш]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано02.09.08 11:36



Аз съм изключително доволна, че си говорим /пишем/ въпреки различията в мненията. Щот иначе темите не вървят.
Така на всички ви се радвам накуп.



Принципно момичета ...да ...явно масово ви е неприятно да ви се преминава личното пространство Което е достойно за уважение ...

Но молим ви ...не се сърдете на другите, които неволо го прекрачват ....може би просто са живяли с други нрави ...и може би просто са по детски любопитни...

Това, че се е мацнало момичето не е грях ...представете си, че за първи път вижда такова мазило ...представете си, че мечтае за същата преса ...ама не може в момента да си купи ....

Абре един вид пледирам в нейна защита ....

Щот да ви кажа ....не съм пипала ...ама ми се е искало ...

....и мразех когато нашите ми крякаха да не ровичкам в чуждите вещи, че било неприлично

...голям прас ...като видя ...все едно съм престъпник и ще го открадна ...така се чувствах...

За сметка но това пък винаги съм давала да ми ровичкат...и в чанти и в шкафове ...дори няма да разбера ако някой го е сторил...

Така една съученичка ми открадна едни обици .....аз разбрах едва когато някой отбележи, че нейните били същите като на моите ...с малка подробност, че моите бяха правени от един близък човек...специално за мен...



Тема ти не писукай много...нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано02.09.08 12:14



...че да не стиснем с двата пръста....даже с единия става.






Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Heли.]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 12:51



Не я плаши,де..виж как сладко си писука



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.09.08 12:51



Виж сега, това, че им е по-удобно да се чукат в леглото ти трябва да го преглътнеш ..... или да смениш леглата в стаята на сина си с нещо по-широко.

Но момиченцето явно няма много навици да си прибира нещата след като се измъкне от някъде. В това си права.

Темата ти ми припомни едно бивше гадже, на което майка му нарочно му беше поръчала едни тесни легла за стаята ... той и сам му беше неудобно да спи в тях, камо ли да доведе някоя. И това майка му го бе направила напълно с цел - селска хитра пръчка гепнала софиянец навремето. Не смени леглата - синът и си излезе на квартира, но с доста объркващи последици!

Внимавай в картинката, ти казвам, да не прекалиш с контрола и безпочвените претенции. Не става само с традиции, трябва и акъл!!!




Major e longinquo reverentia

Тема Re: гаджето на синът ми [re: Pия]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.09.08 13:42



Ако съм на твое място, вероятно първия път ще си замълча. Ако се повтори използването на личните ми принадлежности, бих направила забележка конкретно от хигиенната гледна точка. А за удобството на родителската спалня би трябвало да ти е ясно - няма как да се сбутват на едно легло, при положение, че в съседната стая има друго - празно и голямо. Но с тая разлика, че ще въведа правило да се сменят, перат и простират чаршафите след употреба.



La donna e mobile


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.