Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 25.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: хех,....нови [re: Heли.]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.09.08 13:48



Стига де хора ...откога сте таквиз вещомани



Моят дом е моята крепост, но всеки който престъпи прага ...трябва да се чувства "У Дома Си"

Има хора, които като отида у тях ме карат сама да бъркам в хладилника ...пък една приятелка знае, че когато и отида на гости за по кафе..... любимото ми занимание е да се лакирам ....предварително ми вади лакочиститела и лака ....

Вкъщи който дойде го оставям да си рови и вади каквото му е угодно ...

Свекито като дойде не и спирам достъпа до спалнята ми ...

Ай ся ...май тука става въпрос за ревност и търсене на теле под вола ...причина за негодувание да има



Редактирано от Джoли на 01.09.08 13:49.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано01.09.08 13:48



Поставих се на мястото на девойката и умрях от срам, че чужда жена ми прави забележка, макар и чрез сина си.

И извинете, но двуседмична връзка и лосион в дома на младежа не ми се побира в старомодните представи. За такова кратко време първо трябва да изпробват пейките в околността, а не домашните канапета и легла. Щото за къде бързат, мхъм.

Хранят ме, поят ме... следователно съм БОГ



Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 13:50



ми моите родители винаги са ми били важни

влюбена или не

и когато някой младеж ме е прегръщал едва ли някога ми е хрумвало да задам въпроса "Мога ли да използвам четката за коса на майка ти?"
Първо защото четката е на майка му а не негова, второ защото отговора ми е ясен и без да питам
Смешно ще ми стане само ако ми позволява всичко .... и се държи като влечуго докато аз си вея опашката.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 13:56



виж са Джолина не бъркай близки приятелки с непознати хора
.... и ти едва ли когато отидеш на гости у някой за първи път веднага им влизаш в стаята, ровиш в чекмеджето с бельото, пръскаш се спарфюма и се гримираш на тоалетката.

Не става въпрос за вещи а за лично пространсто в което не желаеш чужди хора. Ако някой си поиска културно и на чужди давам но те да се самообслужват няма да стане.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хех,....нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.09.08 14:06



Непозната казваш....значи синчеца се гуши-муши с нея ...а тя била непозната



Мисля, че по-добър вариант е да се запознаят официално ...и да вземе лично да и подари един комплект... там за прическите ... така момата хем ще разбере ....хем няма много да се засегне ....а пък сина ще му се спести позицията между чукът и наковалнята



Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 14:07



Джолка, не е до вещомания....


Това поведение наистина е дразнещо и е показател за по-дълбоки липси, отколкото описаната в случката...
Как да го кажа, не можеш да се носиш по живота, като че всички и всичко ти е на разположение. Твоята случка, с приятелките ти и симпатичното ползване на лаковете им, е от съвсем различно естество, мила. Няма нищо общо с безпардонното навлизане в личното пространство, ей така от вратата за краката.Буквално.Наистина ли не става ясно, че на никой не му е придремало за вещите като такива???!!!, а за
наплевателското отношение(съжалявам за русизма, но това е суперточната дума ) към останалите хора.Твоето ползване на лакчета на дружките не е наплевателство, а очарователна закачка между близки хора...Пък и не си им награбила четките за зъби, а лаковете само.Надявам се....



Редактирано от Heли. на 01.09.08 14:16.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Джoли]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано01.09.08 14:10



И все пак говорим за възпитание и задръжки. То е все едно да вземе да рови в чантата на жената. Ти си широкоскроена, но дори и на теб в реална такава ситуация ще ти стане леко неприятно, че някой е надничал в личните ти вещи, нали? ("Е, да" каза тя и се възцари мир и любов по цялата земя)



Да се заключват стаи и шкафчета показва липса на доверие и е толкова грозно, колкото и влизането в тях на чужди хора.

Хранят ме, поят ме... следователно съм БОГ

Тема И на мен.......нови [re: Pия]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.09.08 14:10



ми се е случвало.Стана ми неприятно,но не вдигнах скандал до небесата.Просто седнах и поговорих със сина си и го помолих да не"объркват" кое на кого е

!



Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 14:12



ми непозната е .... не се е гуши-мушила с мен


А пък синът ми следващият месец ще се гуши-муши с друга и всичко почва от начало

Ако на момата и липсват първите 7 години а на синът ми му липсва акъл може и да са си един за друг

Сега ти кажи колко младежи те поканиха в стаята на мама да се самообслужиш с неините неща? И ти възползва ли се?

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хех,.... [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 14:15



Мома, тя....а пък аз съм китайска балерина, шъ знайш...



п.п. Едно комплектче гребенче-маша-душгелче за подарък е добра идея. Ама "момата" шъ каже "муууу" и ще го сдъвче на закуска.

......хихихи, какво свекървичка и тъщица се задават в мое лице, паааааай сеееее....[potriva dovolno kunki]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.