Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано01.09.08 11:16



Абе какво става с тези каки пощуряха ли, какво ли????????????????


Моето синче също ще прави 18 през януари! Цяла пролет една кака /18 год/ му промива мозъка както си знае и тъкмо сега усещам, че започна да я преболедува вече, друга му се метна - вече 20 годишна!
Викам "какви са тия каки, бе сине?!", а той се смее, че сега ходел с каки, а после като остареел, ще ходел с млади момиченца и ще му викали Хю Хефнер на Балканите Сладурчета мамини!
Такова нещо като ползване на мои вещи съм забранила категорично ! По плахо съм забранила идване в къщи без мое знание...Плахо казвам защото едва ли някой ще ме пита...По цял ден съм на работа. Предишната кака може да беше манипулативна , но в къщи не е идвала. Привикваше го у тях. С тази са още по пейките /щото е топло, ще видим като сняг забръска/
Не знам как точно, но дай ясно да се разбере, че не разрешаваш да ти се пипат нещата и да ти се ползва спалнята!!! Жалко е, че го отнасят момчетата, но ега ти пък невъзпитаното същество! Възмутена съм! Ако трябва с нея се срещни /пак ще го отнесе момчето и може да те намрази, зависи колко е хлътнало.../
Според мен вече не е "Хвани кака да те отрака! А да те прецака!"



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.09.08 11:25



чаршафите ги сменяш)) и обясняваш на сина ти, че твоите неща са си твои и ако някой иска да ползва нещо да пита теб.
за мен не е редно да ти ползва нещата.
но след като и на него му е първо гадже-говориш с него, а той ще си говори с гаджето-тази и следващите след нея.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 11:37



аууууу как се ядосах само докато те чета



не е важно каква е гадже на сина, приятелка, позната или роднина .... някой ще ми влиза рови и използва личните вещи без мое разрешение! Леле такъв скандал ще вдигна и ще застана на Ф не въпроси ще задавам на синковеца ами шамари ще летът.
Има си негова стая да си седи там и да си прави каквото иска.
В моята къща има правила на който не му харесва да си ходи в неговата.

Следващият път като няма да ви има врътни един ключ на стаята .

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано01.09.08 11:37



Здрасти Рия,
Майка съм на двама сина, единият от който е на 17. Децата ми си имат стаи, в които са пълновластни господари. Останалите помещения, изключая спалнята са за общо ползване.
Според мен всеки има нужда от лично пространство и никой няма право да го оспори, или да е пренебрежителен към това.
Детето ти също трябва да се съобрази с твоето лично пространство и неприкосновеността на вещите ти.
Не може Сульо и Пульо да безчинства и ти да седиш отстрани и да се свиваш, все пак става дума за ТВОЯТ ДОМ.
Нормално е да ти е гадно и син ти трябва да я наясно с чувствата ти.

(Пуберите искат секс, но щом все още не е самостоятелен има общи правила, които трябва да спазва в домът ви, та ако ще гаджето да е Анджелина Джоли)



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано01.09.08 11:42



Като чета всичките тези отговори много се радвам, че на тази възраст бях далече от всякакви "възрастни" роднини. Аз не бих се подразнила ако гаджетата на синовете ми пипат нещата ми. Остави ги да изживеят любовта. Разсъждения от рода "тази къща е моя и аз командвам парада" са ограничени и отблъскващи.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.09.08 11:49



Това като от приказката с меците "Кой ми яде от паничката ...кой ми седна на столчето"



Абре момичета ...какво ви става

Това е мацката на сина ти ...тя зарад него е дошла у вас...ся кво права до стената ли да стои ?

Пипнала била ...преместила била ....аууууууууу уджас

Тогава, зада са всички щастливи ....изритай синковеца да излиза в самостоятелна квартира ...и няма да имаш проблеми

Тогава какъв ли ще е проблема ....че никой не идва да пипа и да размества




Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 11:51



хех
съжелявам Рал но ползването на гримовете на някой няма нищо общо с никаква любов.
Утре ще всеме да ти пренаредят мебелите, да ти вземат ключовете от колата да се повозят, да си персонализират компютъра ти

, да ти вземат ските че те са твоят размер и отиват на почивка, да си харесат някоя чанта от колекцията и тн.
Не всички сме живяли в хипарска комуна и когато сме на гости уважаваме чуждите вещи и пространство - въпрос на възпитание.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: гаджето на синът минови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано01.09.08 12:06



Щом момичето е важно за сина ми значи е важно и за мен. Децата се оправят най-добре когато никой не им се бърка. Винаги са ми били смешни възрастните, които заливат младежите с акъл и мъдрости. Всяко нещо е с времето си. Нямам нищо против хипарската комуна. Много по-добре е от лицемерното демонстриране на "приличие" пред по-възрастния.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 12:17



И ако някой е важен за теб съответмо може да ти се качва на главата и да си позволява всичко??? ОК
Но те ако си го позволяват да го правят ти хич не си им важна



и какво значи "лицемерно демонстриране на приличие пред по възрастният" аз просто искам да стоят далеч от личните ми вещи ... дреме ми за приличието им
Моято собствена майка иска разрешение да влезе в моята стая ако и трябва нещо спешно .... съответно аз искам неиното за да вляза в тяхната. И аз съм имала гаджета но нямам спомен да съм влизала в спалните на родителите им, да тършувам и ползвам неичии лични вещи.
Ако нямам грим на сутринта ще си ходя без него не изглеждам толкова зле без ..... сигурно съм лицемерна и съм демонстрирала приличие де да знам

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: гаджето на синът ми [re: Pия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано01.09.08 12:22



Аз съм на страната на Рал, Джоли и Холдъна.
Момичето е дошло у вас, защото синът ти я е поканил. Спала е в спалнята ти, защото той я е завел там. Това, че е забравила лосиона си, говори, че е била притеснена.
Не е хубаво, че ти е пипала пресата за коса, но може би и за това е поискала разрешение от сина ти. Попитай го.
Нека не забравяме, че и ние сме били тийнейджъри!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.