Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Какъв телефон да изберанови  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 11:47



Мацки,
пукнах си екранчето на телефона и сега искам да си взема друг. До сега все Самсун-гери

съм имала. Харесвам все някакви по-дизайнерски ли, не знам как да ги нарека телефони...и да има нещо изчанчено. Сега децата ме навиват да мина на Нокиа. То ако съм си надвила над някои неща и Vertu мога да си взема, ама... и дезодорант за крака ще ми трябва
Вие какви имате?
Дайте някои акълчета!!!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано08.08.08 11:57



Аз съм с това съкровище... телефона (Motorola V3) имам предвид-само че в черно. Всички семейно ползваме тази марка, ама наистина всички.





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 11:57



Нокия, Сименс и Сони Ериксон, и трите с минимални екстри, защото наистина само като телефони ги ползвам. Единствено на СЕ ползвам вграденото радио да си слушам музичка като увисна някъде в задръстванията.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: HAДEЖДA®]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 12:25



Бе то и аз само за "ало" ги използвам, ама ми се иска и някаква закачка да има /ама за възрастни/


Спомням си преди години щяхме да купуваме на сина ми телефон и лапето държеше точно на еди-какъв си...Показваме му този, другия - не ще. И момичето в магазина го попита защо точно този. Отговора беше, че като се хвърлел към стената, не се чупел
Сега вече други неща ги вълнуват по телефоните разбира се и са мноооого по напред от нас в изискванията си.
Ето сега ти ми напомни, че малко музичка няма да ми е излишна! Моят е Samsung D600E и има много малко място за музика 5-6 мелодии. Хубаво е и радийце да има.
10х



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джaя]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 12:28



Малииииииииии...


Дай по-надолу, ей там под Моторолата
А! Виктория...!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано08.08.08 12:31



Eто го





П.п. Джолке редактирах те, че тоя линк разтегли постовете на 3 екрана поне.

Редактирано от HAДEЖДA™ на 08.08.08 12:41.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 12:33



Аз от небрежност сменам по 2 телефона на година поне. А заради клиентите съм с 3 карти, със всеки съм в 'група' някаква. И почти не ги вадя от джоб или чанта, само дръпвам хендсфри-то. А радиото си трябва. Нямам нерви всеки ден да свалям музика на картата памет. Слушам си радио 1 или стар ФМ като съм навън, и ми е много гот.





Тема нокианови [re: 4you2]  
Автор caн (звук)
Публикувано08.08.08 12:39



е добра ... наистина издържа, колко пъти пада и нииииищо му няма

сериозно!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано08.08.08 12:42



Наде ....мерси ...ама на мен Бекъм ми разтегля екрана ...така, че не забелязах проблема с линка





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.08.08 13:07






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.