Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема фръц...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Charleston ()
Публикувано13.08.08 12:46





личи си бе

и аз така

ама т'ва к'во общо има с часа на ставането..и лягането , не ми стана ясно?!



Тема +1нови [re: Bera]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.08.08 14:53



Подкрепям!





Тема Re: Закон за защита от дискриминация на совитенови [re: Фиш]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.08.08 14:54



Винаги съм смятала, че започването на училище в 7.30 е садизъм
и то си Е!





Тема Re: вижте сега момичетанови [re: caн]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.08.08 15:19



Като всяка нетолерантна чучулига!


мислят си, че като ставаме късно, значи че сме мързеливи и недисциплинирани, а никой не оценява преимуществата на нощния труд!
Който е много по - креативен и задълбочен!
2. ако ще работите след 22.00 ч. ще трябва да ви плащат нощен труд, а дали работодателя иска...
Това е така, защото трудовото законодателство не предвижда равнопоставеност на смените и такава организация, при която да има денонощна заетост на почти всички звена в обслужването - включително и държавното такова!
Което би допринесло във следните насоки:
1. избягване на задрътването и натоварения трафик в "пиковите часове" или, поне, разделянето на този трафик по - равномерно.
(всички знаем, че нощно време няма кой да те наплюе на пътя и светофарите дори не бачкат! Затова пък, от 7 часа сутринта почват да пъплят едни стълпотвеорения, задръсвтания и фрашканици и същите на обратно от 5 нататък...от които да ти се отще и да работиш, и да живееш, и всичко Защото целият свят точно в това време отива и се връща от работа!)
Намаляванията на задрвъстванията ще допринесе за:
1. 1. повече пълноценно време за всички;
1.2. по - малко вредни газове в атмосферата;
1.3. по - малко физически и нервен стрес, който е в основата на всички заболявания, унищожаващи ценна работна сила!
1.4. по - малко разходи за придвижване.

2. Оползотворяването и на нощните часове ще улесни всякакъв вид обслужване и ще намали опашките. Всички граждани ще имат преимуществото да могат да бъдат обслужвани от всички институции и учреждения по всяко време на деня, което им е удобно и по този начин ще могат да оптимизират времето и личния си график!;

3. ще бъде по - облекчаващо за работниците и служителите, особено през летните месеци, в които през деня жегата е нетърпима, но затова пък нощем е чудесно;
и чак 4. ще бъде приспособено към различните типове нервна система по начин, който да позволява на всички работници да изберат времето, през което да могат да бъдат максимално работоспособни, креативни и мотивирани за работа!

Що се отнася до
4. вечерно време има къде по интересни занимания от работата

Това е пълна глупост, защото заниманието, за което говориш, може да се практикува във всички часове на денонощието и зависи от нагласата на всеки човек - точно както и нагласата за тип сова и чучулига.
Дали 40% са совите не знам, но определено над 40% от мъжете са върли привърженици на сутрешния секс.
А, че повечето хора им се налага да извършват тези занимания по нощите е именно, защото са принудени да се занимават с всичко друго през деня, та затова сексът се оставя за накрая, като си скапан и ти се спи, та две не виждаш...и после - отиват да се жалват, че "сексът нещо куца"!



Тема Тцъ, аз съм друг...нови [re: Фиш]  
Автор Peчниkapя (разсеян)
Публикувано13.08.08 17:59



типаж. Висок, едър, весел, без шапка, ходя обичайно в синьо, както и също така обичайно съм бръснат до синьо. Имам и едно специално присмехулно пламъче в очилата.



Дописвам втора много разширена редакция на речника на съкращенията в българския език, мое творение. Ще излезне на пазара като книга и на дискове до края на годината, най-вероятно през октомври/ноември. Човъркам полеко да направя скелета на един друг нов речник, но... то шсе види.

Сега вдяна ли?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от Peчниkapя на 13.08.08 18:03.



Тема Не ми е лесно, но...нови [re: Bera]  
Автор Peчниkapя (разсеян)
Публикувано13.08.08 18:18



такъв е животът и все по-такъв става.

Независимо от това колко 1 (едно) общество декларира своята развитост, дискриминация винаги ще има. По какъвто се сетиш признак.

Възможно е професията ти да ти позволява совешки режим. Разбери се с работодателя си.

Ако си при мен като човек, който работи на парче/задача/проект и не зависи от работното време на компанията, нямаш проблеми. Важно е да получавам изработеното от теб в срок и с очакваното добро качество. Имам служители, които спят до 11 ч. сутрин, щото бачкат нощем. Имам сътрудници, които, пък, спят следобед от 13 до 15 ч. Имам ценни хора, които работят само три дни седмично от 10:30 до 15 ч. Имам всякакви.

Ако, обаче, си на позиция, в която работиш с клиентите ми или с разни институции - жива-умряла трябва да си на работа в 8:30 ч. и да бачкаш с пълна газ, щото... има си наказания, има си и дисциплинарно уволнение. Нали?

Успех, Вера!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от Peчниkapя на 13.08.08 18:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.