Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Какъв телефон да избера  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 11:47



Мацки,
пукнах си екранчето на телефона и сега искам да си взема друг. До сега все Самсун-гери

съм имала. Харесвам все някакви по-дизайнерски ли, не знам как да ги нарека телефони...и да има нещо изчанчено. Сега децата ме навиват да мина на Нокиа. То ако съм си надвила над някои неща и Vertu мога да си взема, ама... и дезодорант за крака ще ми трябва
Вие какви имате?
Дайте някои акълчета!!!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано08.08.08 11:57



Аз съм с това съкровище... телефона (Motorola V3) имам предвид-само че в черно. Всички семейно ползваме тази марка, ама наистина всички.





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 11:57



Нокия, Сименс и Сони Ериксон, и трите с минимални екстри, защото наистина само като телефони ги ползвам. Единствено на СЕ ползвам вграденото радио да си слушам музичка като увисна някъде в задръстванията.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: HAДEЖДA®]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 12:25



Бе то и аз само за "ало" ги използвам, ама ми се иска и някаква закачка да има /ама за възрастни/


Спомням си преди години щяхме да купуваме на сина ми телефон и лапето държеше точно на еди-какъв си...Показваме му този, другия - не ще. И момичето в магазина го попита защо точно този. Отговора беше, че като се хвърлел към стената, не се чупел
Сега вече други неща ги вълнуват по телефоните разбира се и са мноооого по напред от нас в изискванията си.
Ето сега ти ми напомни, че малко музичка няма да ми е излишна! Моят е Samsung D600E и има много малко място за музика 5-6 мелодии. Хубаво е и радийце да има.
10х



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джaя]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 12:28



Малииииииииии...


Дай по-надолу, ей там под Моторолата
А! Виктория...!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано08.08.08 12:31



Eто го





П.п. Джолке редактирах те, че тоя линк разтегли постовете на 3 екрана поне.

Редактирано от HAДEЖДA™ на 08.08.08 12:41.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 12:33



Аз от небрежност сменам по 2 телефона на година поне. А заради клиентите съм с 3 карти, със всеки съм в 'група' някаква. И почти не ги вадя от джоб или чанта, само дръпвам хендсфри-то. А радиото си трябва. Нямам нерви всеки ден да свалям музика на картата памет. Слушам си радио 1 или стар ФМ като съм навън, и ми е много гот.





Тема нокианови [re: 4you2]  
Автор caн (звук)
Публикувано08.08.08 12:39



е добра ... наистина издържа, колко пъти пада и нииииищо му няма

сериозно!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано08.08.08 12:42



Наде ....мерси ...ама на мен Бекъм ми разтегля екрана ...така, че не забелязах проблема с линка





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.08.08 13:07






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема На мен моделите с джойстикнови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано08.08.08 13:22



ми се виждат много неудобни. Трудно се управлява тази пишка.



Тема Re: На мен моделите с джойстикнови [re: Бepeзka!]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано08.08.08 13:27



....и аз така си мисля ...затова не пипам пишката въобще



... с тия модели си се борави с идеално и с другите копчета

Мятам го основно по асфалта ....и си работи екстра

Редактирано от Джoли на 08.08.08 13:28.



Тема Моят има копчета със зелено телефонченови [re: 4you2]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.08.08 13:54



и червено телефонче. Като се развали го сменям с друг такъв, дето има тези две копчета.

А-а-а, освен това имам изискването да е най-евтиния в магазина, щото много мразя да харча пари за глупости.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Моят има копчета със зелено телефонченови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 15:11



Засрамих се, защото мен гъзарията ме тресе понякога!!!!!!!!!!






Тема Re: Моят има копчета със зелено телефонченови [re: 4you2]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.08.08 15:21



Няма лошо, ако това ти доставя удоволствие. Аз си имам други удоволствия и там си изсипвам парите.

Като сметна колко пари давам всеки месец за спортове разни, харча таман по един приличен телефон месечно.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Не е само гъзариянови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано08.08.08 15:21



Не е необходимо да се гледа на това само като на гъзария - все пак техническите джаджи носят и удоволствие, и полза на самата теб, а не са само предназначени да накараме околните да завиждат. А гъзарията аз я разбирам като да имаш нещо, което не ти е нужно, а служи за издигане в очите на околните.

Мен, примерно, много ме кефят джипиесите. Дори вчера четох специализирания клуб. Честно казано нищо не разбрах, ама много искам да имам такова нещо.



Тема акълче?нови [re: 4you2]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано08.08.08 16:27



Що се касае до мобилните телефони, човек трябва да бъде повече прагматик. Аз с телефон не играя игри, не слушам музика, не снимам клипове, не правя снимки. Използвам го основно за говорене. По-рядко вместо будилник!

Имам си един китайски Privileg с две сим карти и си свиря...

Скъпи телефони не са ми потребни, защото знам колко често се сменя модата в тая сфера и ако днес дам 800 лева за телефон, то утре ще ми се иска да имам нещо друго, което вече струва 1200 лева, защото нашия пазар е лишен от всякаква логика в ценообразуването... И разсъждавам така: днес искам мобилен телефон, който струва 800 лв. Защо да не си купя нещо за 250 (има прекрасни устройства в този ценови диапазон) и останалите 550 да дам за някаква екскурзия из страната. Само за пример - обиколката на България (не много подробна) ми излезна 116 литра нафта за 1800 км. Обърнато в пари това прави грубо 300 лева. Спането пък ми излезна 150 лева за 3 нощувки и 2 безплатни в Св.Влас. Ето ти 450 лева. Другото може да го дадеш за храна и дребни почерпки...

Защо трябва да ги давам за мобилен телефон не мога да разбера, който независимо от цената и екстрите все ще ми бъде в задния джоб на панталона?!





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джoли]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 17:10



Много дълъг и непрекъснат и дира го вади на един ред и разширява докъде стигне.



Тема Re: Не е само гъзариянови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 17:22



Абе колкото повече едно нещо е много в едно, толкова по ненадежно е. Да ти кажа, предпочитам си отделно фотоапарат, ако ми е толкова притрябвал нет навън - един лаптоп и най обикновен телефон. А гпс-ите тепърва масово навлизат тук и сигурно до половин година и ще поевтинеят. Но не виждам за какво би ми потрябвал, това ако правиш преходи в планината, или шофираш на непознати места.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано08.08.08 18:38



Ами, като досега все Самсунгяци си имала, за какво ти е лозе на баир да си вземаш с нещо друго. Наистина са много добри дизайнерски, пък и удобни, пък и си им свикнала с менюта и т.н.(Нокия непрестанно се чудят как да създадат най-малкия шрифт на света?!)
Мъжът ми и щерката са си закачулили Нокии и на ушите, синът друго освен Сони Ериксон не е пипвал (така че ги знам тези), но... пак ще викна и ще да запея-"само Самсунг и нищо друго!".



Редактирано от Heли. на 08.08.08 19:27.



Тема мданови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано08.08.08 18:57



в Монтанския регион определено ще ти бъде потребна такава джаджа, която в никакъв случай не слагам под знаменател "гъзария". По-скоро необходимост в наши дни!

Аз вече направих белята да си поръчам...







Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 20:32



Нелка,
мъдрице такава! Как е мъдрец в женски род?


Моите деца и мъжът ми освен Нокии не признават друго! А пък аз явно исках това да чуя като запитах в клуба за съвет!!! Харесах си няколко, ама не знам как да направя, че да ги видите




Тема Re: На мен моделите с джойстикнови [re: Джoли]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.08.08 20:43



Много добре си работи пишката.Нали сме с еднакви.Нямам оплаквания за разлика от Сименса.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джoли]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано08.08.08 20:48



Правилно!!! Само това е истински телефон!!! Всички други са бош лаф.





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.08.08 20:49



Копирай адреса на сайта и го сложи като щракнеш на URL между втората и третата скоба.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джoли]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.08.08 20:52



Ми не слагай целия линк между 2 и 3 скоба.Грамотно дете си .Няма да те уча.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.08.08 20:55



Да ,ама вече не се продава.К800i е следващото развитие.Вече с 3 мегапиксела камера и ксенонова светкавица.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: аз съм за Нокиа!нови [re: 4you2]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано08.08.08 21:40



това е положението))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 22:27



Дали стана?

Та децата горещо ми препоръчват този, а аз вероятно ще взема някой Самс ..примерно тоз! Всякак ще сгреша!
Абе аз мъж толкоз не избирах!Ааааа ще му се невидеше!

Редактирано от 4you2 на 08.08.08 22:32.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Xoлдън]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 22:29



Пази маса!!!


И казвай какво ще е !!!
Йес!
Много ти благодаря Холдъне!!!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано08.08.08 22:59



Аз едно не мога да разбера, всичко им хубаво на Самсунга, само дето хич не обичат радио да слагат-лично аз едвам открих модел с радио(досега съм го ползвала точно 3 пъти-за късмет, ама нА, искам да има радио и туй-то....

)Нокия, обратно, почти винаги слагат радио.
Иначе, пак да си го кажем, дизайнерите им на Самсунг си вършат работата на 200%. Красотааа, пък и другото си му е наред.


Щом се колебаеш между два модела , фърляй ези-тура и готово!
"Мъдро", а?



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 23:02



Абсолютно вярно!
Коя е тоз с радиото, Нели?
И аз искам радио. Дето викаш 3 пъти да е , ама да го има!





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано08.08.08 23:30



Оооо, новите са много по-хубави и по-можещи-завиждам ти, че сега си избираш! Този вече е доста старичък, взех го 2006 г., но още не съм открила нито една причина да го сменям. Аз и тогава насила си избирах нов, защото предния (Самсунг) ми го откраднаха.(Има и външна камера за автопортрети и като имам настроение или хубава прическа си правя снимки на хубавото настроение или прическата.Сама!)



Между другото, наистина е черен, с някаква материя като полукожа, полугума и няма и една драскотина по него, а се мотае в дамска чанта, все пак.
Айде сега, отивам до рекламния отдел на Самсунг да ми изплатят за рекламата...

...Все пак, единствен кусур има-малко е слаба батерията-не мога да си кривя душата.(А предишния ми си имаше резервна батерия-егати удобството.След кражбата така си и остана, излишна батерия...)


п.п. Пфуй , мааму, колко евтин е вече.



Тема Re: Не е само гъзариянови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 00:10



Това го казваш, щото просто не ни познаваш. Ние постоянно се губим като отиваме някъде.


Тази година от петолъчката трябваше да се отбием за Шумен, но се оказахме в Котел; после пък не можахме да намерим отбивката за магистралата от Ст. Загора за Пловдив, с мъка се измъкнахме от Варна, след като навъртяхме няколко кръгчета из града и въобще... искам го и туй то! (Тук тропам с крак за по-голяма убедителност)



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 00:17



А ако искаш да се види направо като картинка, правиш следното.
Ако си с мозилата:
кликаш върху картинката с десен бутон (трябва да е в интернет) избираш копи имидж локейшън
След това се връщаш в дира и пейставш копираното между скобите на IMG
Изпращаш мнението и като го отвориш после трябва да се види картинка.



Тема Re: мданови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 00:19



Искам да го видя на живо и най-вече да го чуя как говори (ако говори, де).


Колко е голямо това чудо? Ако е с малко екранче къде ще го пипа човек с дебели пръсти? Само карти ли има в паметта или... а сега де! тук вече почвам да закъсвам с термините... нали се сещаш - да определя къде си?

Завиждам, завиждам, ЗАВИЖДАМ!

Редактирано от Бepeзka! на 09.08.08 00:23.



Тема Re: мданови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано09.08.08 00:46



Голяма си скицичка!


Говори, та чак дразни
Пътувала съм из Белгия, където дори те предупреждава къде има камери и постоянно дудне, че превишаваш скоростта примерно! Проста да падлудееш
Малкичко е , но може и човек с големи пръсти да пипа!Други термини не знам за карти и памети, но съм молила мъжа ми да и вземе думата на каката, дето дудне




Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано09.08.08 00:48



Сега ми се спи, та чак свиря, но утре на прясно ще се пробвам и ще питам! благодаря ти!


И мелодии ще ви пращам! Пък!
А какво е мозила?



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.08.08 06:35



мозила=браузър



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Не е само гъзариянови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 07:36



Е, да, така си трябва, ама аз не съм шофьорка, ни планинарка. Сетих се за един майтап. На ОК такситата са с гпс-и. Та на мой клиент му се ражда дете. Оня веднага слага табелката "Не работи", взима брата на жена си, хукват към АГ-то, после да зарадват бабите, и накрая да се черпят. Като съвестни шофьори, оставят колата на някакъв паркинг и засядат - а в една кръчма, а после в друга, а с тоя приятел, а с оня до сутринта. Хубаво, преспива таткото, събужда се и ужас - няма грам сп0омен на кой паркинг е зарязал таксито. Та добре, че бил гпс-а, диспечерките веднага му казали къде е.





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Heли.]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано09.08.08 10:50



Подкрепям те!

Дори в частта на предпочитанията на мъж и децаСега съм с У700, подарък ми е, но има доста излишни функции, които не забелязвам

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.08.08 12:47



От двата Нокиа е по-добър.Но Сони Ериксон SE800i е на по ниска цена има тези и още екстри като инфраред и литий полимерна батерия,която е по-добра от литийионна.Определено не е женски ,а бизнес телефон.Камерата му е перфектна и има капак за предпазване от прах и мръсотия.С автофокус и микроснимки(от малко разстояние-няколко сантиметра).


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 13:22



Как влизаш в интернет?
Ако е през онова синичкото "е" значи си Експлорър и съветът ми не важи. Тогава ще ти дам друг.
Ако е през иконката с червената лисица - тогава си с Мозила Файерфокс и можеш да ми следваш съвета.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Xoлдън]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано09.08.08 14:15



Да допълня ...прави много готини клипчета и събира тонове музика вътре...нищо, че радиото му е пИрфектно ...

Но да прав си ...не е дамски телефон...

Ау кВо излиза ся ...никаква дама не съм... въХ

Впрочем това за URL-a между редовете и линковете и прочее ...не го знаех..

Знаиш ...чукча писател...не е читател...

Мерси и на двамата с Надето, че ме осветлихте





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано09.08.08 15:44



Имах търпението и удоволствието до 3 стр. да изчета мненията. Според мен - евтин, който да ти върши работа - това е твоят телефон. И ... да не те боли, ако го изпуснеш отвисоко, да не те е яд, ако го изгубиш или стървеш на пътя и кола го прегази. Последното сполетя брат ми ... дали ще му признаят гаранцията --- ще знае след 30 дни... Синът ми беше станал лесна плячка на едно момче от класа, което му открадна красив с екстри "Самсунг". Полицията му го върна, но огорчението - няма как. Ако може да платиш 1 лв, не е наложително да се натягаш да плащаш 1000. Е с някои телефончета и в нета се влиза, и на контролни се преписва, но това е за ученици/студентчета.

Редактирано от Aлekcия на 09.08.08 15:47.



Тема принципно да,..нови [re: LlRA..]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано09.08.08 17:19



Избираш Нокия и си зареждаш телефона на всеки ден и половина


Момчетата от компанията всякаш са се наговорили - накупули си някакви скъпи Нокии по 350 лева. Всички без един са с предплатени карти (?!), т.е. не говорят много, но непрекъснато се оплакват как едва-едва батерията ги издържа по 2 дена.

То е ясно, че славните години на Нокия отдавна отминаха. С умиление се спомням златните модели, които имах..








Принципно не е проблем да зареждам и всеки ден.. както правя със сегашния телефон (но там има друго обяснение ЗАЩО). Но е изключително неприятно да се разкарваш с една торба зарядни устройства си мисля...

Следващата машина ще е добрия стар Ериксон.. Сони Ериксон.. Колкото и да не искам да произнасям първата част..



Тема Re: принципно да,..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано09.08.08 17:33



Принципно, гледам си препоръчвал GPS на Березката .....

Ама не бяха ли Garmin боговете в тези устройства ?





Тема на Берьозканови [re: Джoли]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано09.08.08 17:43



нищо не съм препоръчвал

Не знам защо с такова впечатление оставаш.

В действителност GPS системи Garmin се влагат в много яхти и лодки - там, където точното определение на местоположението е животоспасяващо. Категорично становище кой кой е в този бранш със сигурност не мога да направя. Но изхождайки от личния опит, който имам, смятам че TomTom, ако не по-добри, то по нищо не биха отстъпвали на Garmin.



Тема Re: принципно да,..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 19:09



Станиславеее, неподготвен се изказваш. Основният ми телефон е Нокия, говоря на поразия, такава ми е работата, че вечно нещо някой пита, уговаря, набирам и аз на поразия, радио чат-пат слушам в маршрутките, под 4 дни батерия не ми е падала. Големият син е с Нокия също, и при него е събитие да му дава телефона 'свободно', и той няма оплакване от батерията.
Междудругото, с една нокия 1100 съм изкарала една седмица на вилата без зарядно.





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Бepeзka!]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.08.08 20:26



Нещо не ми се вижда читав съвета ти.И с IE и с Мозила се копира адреса на картинката.Трябва да завършва с .jpg.Така че няма значение браузера.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джoли]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.08.08 20:29



Ти си бизнесдама!!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Наденценови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано09.08.08 21:19



ма кой ти говори за Нокия 1100 или 1200, бе, джанъм?


Не просто така съм сложил цената от 350 лева.
Някакъв среден клас беше. Операционна система Симбиан и не знам си още какво...

Иначе за ниския клас на Нокия работата ми е ясна.. Малката имаше евтина Нокия и знам за какво става дума. С високия клас обаче не е така и не се опитвай да ме убеждаваш



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 21:39



Отдавна не съм ползвала ИЕ, но преди, за да постнеш картинката, трябваше тя да бъде отворена в отделен прозорец. Просто при ИЕ като кликнеш с десен бутон не излиза опция "Копи имидж локейшън".



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано09.08.08 22:25



Лелей, кво си правите по къщите? Няма ли купон за вас? Не че аз купонясвам, де

Сама-саменичка съм и гледам една мацка по Нова, дето си хвана любовник и се замислям по въпроса
А иначе влизам със синьото Березке!



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано09.08.08 22:55



Съвсем наскоро, на промо цена си купих SamSung SGH-D900i.

С карта на Globul, за 1 година. За 189 лв. Добавих си памет за 2 GB. А също така си купих двойно калъфче и Блуутуд към PC-то. Всичко за 230 лв. някъде...

Сега имам 3 Мега пиксела за снимки. Видеото също е сносно и кефещо, макар на по-ниска резолюция. Радио и т.н. екстри.

Основния мотив бяха мегапикселите.




Време е за мечти!

Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Бepeзka!]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.08.08 22:57



С IE направено:





Минава се през пропърти.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема да те попитам нещо...нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано10.08.08 01:11



Ако водещият мотив за един телефон са ти пикселите, то дали вадиш снимки на хартиен носител?



Не ми се сърди, но ми се струва глуповато да си купиш телефон и да снимаш с него.. каквото и да било

Освен това имам под ръка един 1.3 МП Олимпус. С удоволствие бих сравнил негова снимка с такава от .... 3 МП теУефон. И още от сега съм сигурен в крайния резултат.

Та, ще ти бъда благодарен, ако ми отговориш на въпроса.



Тема Re: Наденценови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано10.08.08 06:51



Еее, това със 1100 беше 2004-та год. Нали казах по-горе, аз съм уникум на телефони - губя, чупя......


Сега големият син е с нокиа 6680


а аз със 6233 (все още, току-що успях да го бутна от бюрото)
в сравнение със СЕ и сименса, нокията най ми държи. Но не съм се отказала още от Привилега де, особено като те слушам как го хвалиш.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.08.08 07:05



Прецакахте ли се с аверката-вчера не валя



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: *Плaмeн*]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано10.08.08 11:08



Да , ама имахте мазут, много треволяк и ...двама се гръмнали! Ииииии ....гроздето е кисело

Сефте комендантски се прецакваме!
Ти освободи ли напрежението?



Тема Re: принципно да,..нови [re: Джoли]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.08.08 13:04



Джолка, четох за Гармин някакви невероятни неща - че отчитат дори височина и вертикална скорост. Е, аз не съм решила да скачам с парашут, да пилотирам самолет, а ако реша да се самоубивам ще ми е все тая с каква скорост падам към земята.





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.08.08 13:19



Хубаво, ще го имам предвид.



Тема Питай, то не боли от питане...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано10.08.08 13:48



Телефона за мен е средство за по-лесно осъществяване на комуникативна връзка с друг човек.

Иначе казано GSM-а не замества нормалното човешко общуване и бизнес диалога.

Та не ми е нужно суперкачество.

Освен това за качествена снимка е много важно да имаш хубава оптика. Т.е. Олимпуса може в някои случаи да превъзхожда Самсунга.

Аз също съм любопитен какво може да се получи от 1,3 МР. Как да ти изпратя няколко снимки?

Не ми се е налагало досега да вадя от заснетото на хартия. Достатъчно в това отношение е че видях какво се получава от 10МР на един Грамотен Говедар...



Време е за мечти!

Тема именнонови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано10.08.08 14:47



Телефонът е средство за осъществяване на връзка! И нищо повече. Поне за мен.
Следователно наличието на матрици и оптики, с които да записваш нещо, което в най-добрия случай ще го свалиш само на десктопа на личния си компютър, просто е лишено от смисъл. И пак казвам - специално за мен е така!

Аз съм старомоден в това отношение - обичам нещата да са максимално опростени, за да вършат работа. Не може в един телефон да събереш 100 работи и да очакваш те да работят добре..

Пък и сам казваш. Пикселите не са всичко. Оптиката е също много важна. В 5 мм дебел телефон колко оптика ще имаш и какво ще направи тази оптика върху 3 МП матрица?!

Освен това какво значение има дали е 1.3 или 3 МП, когато не вадиш на хартия?!

Ето ти една , която съм правил с един архаичен за днешните разбирания цифров Олимпус. Трябва да има 6 години снимката. Дори и малко повече. Правена е в напълно тъмна стая. Снимка, която много днешни многопикселови фотоапаратчета не могат да докарат на тъмно

Може да сложиш и ти твоя снимка тук в клуба. На мен също ми е интересно как снимат другите телефони, защото моя китайски телефон за 2-та МП меко казано се излага Защото това долу в никакъв случай не мога да нарека 2 МП снимка...







Тема Re: принципно да,..нови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано10.08.08 14:50



Надморската височина винаги се отчита


Виж, за вертикална скорост.. не ми се е налагало



Тема ето го и Робокопнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано10.08.08 15:43





Редактирано от Cтaниcлaв! на 10.08.08 15:43.



Тема Re: принципно да,..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано10.08.08 20:17



Те и го рекламират като атрибут за скайдайвинг.



Тема скайдайвинг?нови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано10.08.08 23:14



Това ли е модерната дума за парашутизъм?
И защо ти е потребен gps там?


Да знаеш колко бързо падаш и на каква надморска височина си...
И ако не ти се отворят двата парашута?
И ако джипа долу го няма - егати организацията





Тема Зависи за какво ти е необходим.нови [re: 4you2]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано10.08.08 23:35



Аз ще сменям Nokia N73 с Nokia E71. Точех се на BlackBerry Bold, обаче Нокиа-та има всичко онова, което ми е необходимо, като функции, пък и цветовите нюанси са в хиляди повече, което не е за пренебрегване.



Тема N73 и E71нови [re: Bambi*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано10.08.08 23:50







и сравнението:




Тема Re: скайдайвинг?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано11.08.08 00:39



Има някаква разлика май между обикновен парашутизъм и скайдайвинг. При втория се изпълняват фигури във въздуха докато падаш свободно.

Пък може това устройство да се използва, за да се прецени кога е критичната точка да отваряш парашута.

Иначе думата май няма аналог на български.





Тема Оптиката: много правилнонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 01:50



. И въпреки че аз по-скоро правя филмчета на разни дзвери, отколкото да ги снимам, Carl Zeiss с 3,2 мегапиксела си казват думата:









Тема Още снимки, правенинови [re: Bambi*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 02:01



с мобилния ми телефон /Nokia N73/. Разбира се, нека се имат предвид не винаги стабилни ръце и неподходяща светлина

:

















Тема започнинови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 06:46



че докато скачаш с парашут (зависи на каква височина са те хвърлили, разбира се), винаги имаш определен брой секунди, когато се намираш в безтегловност. Точно тогава правят тия изпълнения, на които им викат скайдайвинг. Дайвинг от гмуркане





Тема Re: Още снимки, правенинови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 06:47



Не ми харесват, разбира се. Нямат тази яснота, които биха имали, ако се снимат с нормален фотоапарат.





Тема винаги съм казвалнови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 06:53



че камерата в телефона е най-подходящото нещо за снимане на свидетелски снимки, когато ти изпраскат колата на светофара



За друго не стават...



Тема Re: винаги съм казвалнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано11.08.08 07:08



Миналата седмица по КАТ се мотах и някаква чудна опашка за плащане на глоби. И хората си снимаха с телефоните разлепените по стената банкови сметки за плащане......





Тема Факт.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 10:35



Но аз не купувам телефони заради мегапикселите

, а заради комуникационните /и вече - навигационните/ им възможности и здравина.



Тема Напълно съм съгласна.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 10:41




За подобни цели и най-често ползвам фотоапарата на своя - въпреки оптиката Карл Цайс, която - ВСЕ ПАК - не е за подценяване.




Тема конкретнонови [re: Bambi*]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано11.08.08 11:54



стига спамил баце, не фърфиш тук

Редактирано от HAДEЖДA™ на 11.08.08 18:56.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Gerylin ()
Публикувано11.08.08 11:57



и аз бях в дилема този месец,но се спрях на Nokia 5610 ,заради муз.си мания.страШен телефон:бижу..батерията държи по една седмица ,има си радио,3,2 мегапиксела..прави хубави снимки..оЩе не съм му разучила екстрите напълно


Редактирано от Gerylin на 11.08.08 12:03.



Тема споко, Бамбинови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 13:06



Ако оптиката на фотоапарата не е К.Цайс, това далеч не означава, че колата ти вместо червена, ще излезне оранжева


Нито снимките ще са по-малко свидетелски..

Но ако вземем да си говорим за фотоапарати, пак много бързо ще стигнем до момента, в който ще започна да те убеждавам, че оптиката не е най-важното нещо в дигиталния апарат. Има още няколко значими фактора, един от които е матрицата Нали сама разбираш, че може да имаш не знам си кое поколение професионален лентов апарат, но ако използваш долнопробна лента, то все едно нищо нямаш...

После качество на сглобката..

И още няколко..

Редактирано от Cтaниcлaв! на 11.08.08 13:08.



Тема Re: именнонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано11.08.08 17:02



Да ти пратя... мЪ забравил съм как се слагаха картинки.



Иначе добре си щракнал Пловдив от Альоша.



Време е за мечти!

Тема И какво следва, от всичко това,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:01



при положение, че говорехме за мобилни телефони, и при положение, че заявих поне два пъти, че в един телефон не е камерата, което ме интересува?





Тема Симпатичко,нови [re: Gerylin]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:02



при това - от добър клас.





Тема Е, да,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:03



батериите на "скъпите" Нокии от по 350 лв. държат толкова.





Тема Пропуснал си най-култовия телефон,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:07



някога правен от Нокиа, моделът 6310i /на снимката по-долу/ - един от малкото с литиево-полимерна батерия. Мой познат, ползващ мобилни комуникации средно по 6 часа дневно, ходеше с точно три такива, и това когато вече бяха наизлезли и 6100, и разни други цветнотии.

На 7110 най-култовата реклама беше във филма Face Off, но ето го, все пак, най-якият телефон /изключвам, разбира се, Е71, която ще имам аз, и която е със стоманен корпус

/:




Тема Re: Е, да, наистинанови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:04



трябва да има и такива като теб, които мислят че 350 лева са нищо за телефон..

И такива като мен, които не че не биха дали 350, но го намират за нещо, което е лишено преди всичко от разум. Такива Нокии имат момчетата:




Само като си помисля, че за 400 долара от щатите мога да си взема прекрасен SLR апарат, който ще използвам в най-лошия случай 5-6 години, и направо ми призлява, ако трябва да платя същите пари за телефон, който в най-добрия случай след 5-ия ден вече е по джобовете...



Тема тва не е от Альоша бренови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:05







Тема мииинови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:13



Слушай ми логиката сега:

GSM - максимум 250 лева
GPS - максимум 300 лева
дигитален фотоапарат - 600-700 лева

Грубо това прави 1200 лева. Ако ти кажа, че днес в Технополис видях мобилни телефони на щанда на МТЕЛ, които струваха.... 2500 лв..



От малкото изписано дотук исках да кажа, че не ми трябва скъпа Нокия или въобще някакъв скъп телефон. Тая глупава мания отдавна я преживях. Не ми трябват нито снимачки, нито видеокамери, нито интегрирани gps-и... Последното най-малкото защото докато карам кола нямам намерение да си гледам телефона. Тъпо е! Има къде-къде по-удобна за целта техника. С телефон не правя снимки - практически винаги в колата се намира фотоапарата. Клипове също не правя - хамалогия е после да прехвърлям от видеокамера на двд или друг носител. Видеокамерата е нещото в магазините, което дори не поглеждам. Интернет също няма да използвам от мобилния телефон - имам си лаптоп за тая цел с голям дисплей и удобни клавиши. Представи си колко усилия бих направил да изпратя 1 смс от страницата на Глобул, браузвайки от телефона... Настръхвам като се сетя...

Следователно, радвам се, че не съм от онзи пазарен сегмент консуматори, които мило и драго дават, за да притежават някое китно телефонче, на което 99% от екстрите ще ги използват в 1% от времето си...

И оптика К.Цайс не ми я пробутвай, щото вече сме говорили за нея

Редактирано от Cтaниcлaв! на 11.08.08 19:14.



Тема Re: мииинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано11.08.08 19:35



Може ли само една поправка???
Те 99% от екстрите няма да ги използват НИКОГА просто. Дори и да не са обикновени дришльовци с пари, които не разбират. Просто няма по нефункционални 'екстри' от тея на гсм-ите.





Тема допълнение кратичконови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:41



Също много тъпанарско ми се струва, когато си пуснеш телефона на спикърфон и започнеш да си слушаш още по-тъпанарската музика - основно чалгии и маанета



А връхтЪТ на сладУледът е когато си пуснеш някой филм на телефона.. и какво виждаш, чуваш и четеш.. само ти си знаеш



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Xoлдън]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано11.08.08 20:24



Важното е да е Sony Ericsson. Забележи, че след обединението дори, продължиха да работят със софтуера на Ериксон, а само дизайна и плеъра са на Сони. Т.е. намериха кой кое му е хубавото и си го съчетаха.

Редактирано от KMETA HA HETA на 11.08.08 20:26.



Тема Пак говоришнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:42



от мое име, без да си упълномощен за това.


Всичко, което намекнах бе, че 350 лв. не струва "скъп" телефон, а не, че са "нищо".
Ениуей.



Тема А, и не носи телефона синови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:43



по джобовете, че не било убаво за съдържимото на гащетата.





Тема Ский ся,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:50



и аз не искам Нокиа-та, която имам намерение да взимам, да струва 390 евро, обаче: трябва да има wi-fi, GPS, QWERTY keyboard, всички възможни мейл клиенти, bluetooth, здрав корпус, самозаключваща се опция не само за клавиатурата, но и за самия телефон, отключващ се с петцифрен код, възможност за 8 гига карта с памет, инфрачервен порт /щото нищо се не знае/, VoIP, запис на видео в 3 формата, гласови команди, SYMBIAN - от изключителна важност.....
Сега нали разбираш? Никъде не споменах вградената камера.





Тема Мдам, от отворковци като модераторката Надежда,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:52



и 99,9% от екстрите няма да бъдат използвани.





Тема А, глей ся,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:54



и това да уточня: за слушане на музика, си имам мп3 плейър на Самсунг, със скромните 2 гига, които ми вършат прекрасна работа, защото слушам отбрана музика.

Камо ли да натрапвам на някого онова, което имам в телефона си. А то са разни парчоци, които използвам за ринг-тонове.



Тема бряхнови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 23:26



не думай





Само да кажа, че джобове имам и по други дрехи. Не само по панталоните



Тема сигурна ли синови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 23:32



че напълно разбираш смисъла на всичките тия работи, дето ми изброи?


Не можах да схвана само защо ти е VoIP .. и запис на видео в 3 формата. И точно като стана дума за запис на видео.. автоматически те репликирам - ДА, ТОЧНО ТУК ГОВОРИШ ЗА ВГРАДЕНА КАМЕРА, душа

И гласови команда, които можеш да използваш само от тих офис или стая по принцип...

Всички възможни мейл клиенти? Това пък защо?? Един не стига ли?


Бамбииии На моменти такъв сноб ставаш, че не се траеш Истинският бизнес човек, за какъвто вероятно претендираш да бъдеш, има един лаптоп, един телефон и един дигитален апарат

И не си купува еМпЕтройка Самсунг А поне Creative



Тема Не е смешно.нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 23:33



Има определено разстояние, на което мобилните телефони трябва да бъдат държани от тялото. И каквито и да било джобове - по дрехите - не отговарят на изискванията. Но в крайна сметка, ти си преценяваш.





Тема Упорит и несхватлив синови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 23:35



като дете-идиотче в първи "Ж" клас!



Ама айде, нали си се знаем отдавна, няма да ти се сърдя. Препрочети ме, ако ти се занимава, па барем разбереш.



Тема А, и твоитенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 23:36



критерии за "бизнес-човек", какъвто аз нямам претенциите да бъда, не се припокриват с моите, така че... айде, трайкай там.





Тема Или поне да се обръщат снови [re: Bambi*]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано12.08.08 00:36



клавиатурата към тялото.



Тема Няколко милиметъранови [re: Бepeзka!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.08.08 00:52



нямат каквото и да било значение. Принципът е: възможно по-далече от тялото.



Тема Re: Упорит и несхватлив синови [re: Bambi*]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано12.08.08 00:55



И какво му е на първи "Ж" клас? Ай сега и на класове, ще се заяждаме. Аз бях в първи "Ж" клас. Честно!





Тема Виж точка 4нови [re: Bambi*]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано12.08.08 00:57







Тема напомняне...нови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано12.08.08 11:27



4you2, може би си ни изчела, а може би съвсем разумно и здравословно-не....

, но не забравяй да се похвалиш с новия си Самсунг, като си го купиш.





Тема Даже точка четиринови [re: Бepeзka!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.08.08 11:39



не променя фактите, Берьозке.


Виж точка i , в превод: "Дръжте мобилния телефон възможно по-далече от тялото си. Например, би било по-добре да го носите в чантата си, отколкото в джоба. " Сорка, който няма чанта.



Тема Re: А, глей ся,нови [re: Bambi*]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано12.08.08 11:59



ти си ************



Редактирано от HAДEЖДA™ на 12.08.08 12:35.



Тема Колкото повече...нови [re: 4you2]  
Автор Peчниkapя (разсеян)
Публикувано12.08.08 12:05



функции изпълнява една машинка, толкова по-бързо и лесно се скапва.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Мдам, от отворковци като модераторката Надежда,нови [re: Bambi*]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано12.08.08 12:59



това не са екстри... а в голяма част - ненужни джунджурии,които се налагат от конкуренцията която чрез тях главно изпълнява маркетинговата си стратегия,която включва и сегментация на пазарните дялове.
един вид...за да купуват ей такива ботове като теб......



Тема Re: Оптиката: много правилнонови [re: Bambi*]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано12.08.08 13:11



това ощетеното от съдбата животинче още ли не се е гътнало.
вземи ги пусни в някоя локва ...ще се чувстват по добре



Тема Re: конкретнонови [re: 998 white]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано12.08.08 13:14



у шопско на 'баце' ли си говорите... 90-десетарско...



Тема Re: А, и твоитенови [re: Bambi*]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано12.08.08 13:25



интересно е какви са твоите критерии ...





Тема Re: Колкото повече...нови [re: Peчниkapя]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано12.08.08 15:52



Колкото повече функции изпълнява една машинка, толкова по-бързо и лесно се скапва.

Тука, можем доста да поспорим. Единствената разлика е в това, че по - бързо падат батерийте на телефоните с повече функций. Всичко останало си е до човека.



Тема Re: напомняне...нови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.08.08 18:46



Чета, чета , Нелка, с най-голям интерес, но понеже нямам придобивка още си трайкам!
Къ щяло? Естествено, че ще се снимам с него


10х



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано12.08.08 19:32



Ами аз съм върл противник на Нокия. Абсолютно измислена марка, която се е овенчала с някаква слава и престиж, които не знам на какво се дължат.
нереално високи цени за предлаганото качество. Дизайнът е повече от отвратителен:(
Верту...гледала съм го и съм се хилила до сълзи, кой ненормален може да даде 7000 (седем хиляди лева!) за телефон, който има функциите на най - евтините апаратчета от по 70 лв - да звъни, да набираш и (евентуално) да пишеш смси.


Това, снобарията, е страшна работа!
А за мен...изключително довлна съм от U 600 на Самсунг. Супер елегантен дизайн за дамски телефон, лесно меню, страхотно качество на звука - уникално! И много добра камера. Заслужава си всеки лев от цената (и не му се срина цената така, както на много други модели)

Сони - ериксоните са стабилни...Моторола - не бих препоръчала в никакъв случай.



Тема Re: напомняне...нови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано12.08.08 19:36



Каквото и да си купиш, по-рядко го мятай по земята, по главата на любимото, шефката и тамкаквото.Чупят се, бря.
.... Никой не спомЕна кои са най-устойчиви на удари...варене в тенджара под налягане ...пране с предпране.....изпускане във вана, тоалетна и "жакузи" с осем дюзи и т.н.



п.п. пиша ти и ги гледам нашите срещу япончетата...



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Markizata]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.08.08 19:55



Току що говорих в 2ве с една девойка за този


Те разбира се спокойно могат да ме манипулират и обикновено се нагаждат по желанията ми /аз съм една известна "жертва на търговците"/
Затова и ви питах тук за мнения. До края на седмицата ще изляза с "публикация с приложение"



Тема колко рядконови [re: Markizata]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано12.08.08 23:01



съм съгласен с теб...

Дълбок поклон... до земята..

Моторола е един прекрасен телефон. Дори напоследък и менютата си оправиха. Рисепшъна му е прекрасен. Неслучайно е може би най-уважаваната марка мобилни телефони в щатите. Че с тия 1900 MHz дето ги използват там.. за щяло и нещяло прекъсва сигнала..

Но Моторола държи. Смених 1-2... от по-старите. Добри са. А сестра ми упорито отказва да изхвърли нейната - вече сигурно е на поне 4 години



Тема така и така ще даваш паринови [re: 4you2]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано12.08.08 23:03



куписи оня самсунг, който е с две карти.. Не му помня модела, но изглежда съвсем порядъчно. Дори може да мине за женски. С две карти.. Ех, пей сърце. Родих се с моя телефон.







Тема П.С.нови [re: 4you2]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано12.08.08 23:05



За

говоря



Тема Re: колко рядконови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.08.08 12:38



Ами на моята стара моторола й се разпадаше лентовия кабел. Излезе пълен боклук, а струваше бая пара за времето си...
всъщност...бая - бая...беше малко над 300. Което е най - глупавият ценови клас телефони.
Телефонът или трябва да е някакъв евтин апарат до 100 - 150, който да има само най - основните функции и, след една година, да не те е яд да го изхвърлиш, или трябва да е от 500 нагоре, и много стрикно отбран да отговаря на изискванията, които поставя човек. С една дума - скъп и качествен.
А, средния клас, нито са качествени, нито са много скъпи, но не са и евтини...
А, Верту - тата, както казах, вече са ми напълно енигматични, кой го купува, защо и кое му пораства от подобна "инвестиция"


Всъщност, аз им подцених цената - 7 бона са най - йовтЯнките - народни модели, един вид
Гъзарските са тези



Тема За тези паринови [re: 4you2]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.08.08 16:15



можеш да си купиш прекрасно BlackBerry с wi-fi и да сърфираш във всички зони със свободен достъп до Интернет. Берито, разбира се, е по-грозно, но е пъти по-класен телефон.
Както казах по-горе, зависи за какво ти е необходима играчката.





Тема Re: моята Нокиа...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано13.08.08 16:31



я зареждам 1 път седмично! съпругът ми и той някъде по толкова...не знам н акакво си попадал точно, но до сега Нокиите държат най-много...поне нашият случай е такъв))..

но както прочетох по-горе ние май се оказвам ес нисък клас))...нашите струват по 120-150 лева))...ама са яки копелета))...на нас камери и плейъри по телефона не ни трябват...използваме ги само като телефони!!!...

плейъра е отделно...фотоапарата също...ама са качествени...а не 100 неща в едно))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Редактирано от LlRA.. на 13.08.08 16:36.



Тема Re: напомняне...нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.08.08 17:11



Сименсите.Повечето са ми били такива,а можеш да си сигурна че телефоните при мен преживяват истинско приключение докато спрат категорично.
Понякога с умиление си спомням за старите телефони и по скоро за онея с антените.Имах един сименс С-25 мисля че беше,антената му е отворила над 1000 бири, летял е над 40м. по диагонала и бачкаше кучето.Бачкаше и то по същия начин по който работят и днешните ми-зелена слушалка-червена слушалка.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Nostalgia canaglia!!!...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано13.08.08 17:25



Ха! Гледай, как забравих, а ти ме подсети....моя първия, преди да се отдам на Самсунгяците, беше Сименс-25.

Я, малко носталгично да го дадем....ей я, тази готина ретро-тухличка.
(Мъжът ми имаше за начало имаше една мобиком-нокия с размерите на малка гарсониерка, още го е яд, че не я запази за поколенията)





п.п. Чак ме фана любопитство, дали и днешните Сименси са с толкова удобни менюта и други нещица там?!



Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: Heли.]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано13.08.08 17:34



Хей Бандюги

Аз пък имах ей такъв ...и ми служеше вярно около 3 години...

Много ги уважавам !





Тема !нови [re: Heли.]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.08.08 17:36




1-ият ми телефон - Сименс С35:


2-ият - Ериксон R320, изключително уважаван от мен телефон:


3-ият - Сименс М45, отново страхотна играчка:


4-ият - Нокиа 6020:


5-ият - Нокиа 6111:


6-ият - Нокиа N73:


Предстои - Нокиа E71:


или BlackBerry Bold:




Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано13.08.08 18:06



Ама сичко ще си кажа аз ! Той и...вторият ми бил Сименс, като твоя.Едно оранжевичко светене имаха тия екранчета, нали?(Трябва спешно да си опресня един друг, по-важен списък, щото вече много взех да забравям....

).

ОТКРАДНАТ И ТОЙ! на милото ни родно море, направо от стаята, заедно с Нокията на дъщеря ми, тя имаше един базов модел, страшно беше разпространен, ама много-много разпространен, как му беше номерът не помня.

виж, точно на теб ще ти покажа какво откраднаха на сина ми, въпреки предупрежденията, че като си идва в България, трябва да си пази нещата като Цербер.





п.п. Колко тъжен е списъкът със семейните ни телефони...откраднат..откраднат...откраднат....
Майната му! Нека телефоните да го отнасят, а не нещо друго!!!



Тема Re: !нови [re: Bambi*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано13.08.08 18:09



Я! Витринка.....





Тема :-)))нови [re: Heли.]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.08.08 18:15



Аз съм сравнително нов потребител на мобилни телефони - от 2001 г.

И съм доста скромна и се придържам към нещо, от което съм доволна, без да се суетя. Необясним ми е фактът, че мъжете са пъти по-суетни и по-често сменят телефоните си, отколкото жените.



Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.08.08 18:18



Сега съм с такива:






Аз много не им ровя в менютата и не мога да направя сравнение с по-старите модели
Има камера,за други новости незнам
И двата са еднакви щото с различни марки ставам ондандър с различните менюта.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш
[image][/image]

Редактирано от *Плaмeн* на 13.08.08 18:26.



Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано13.08.08 18:39



Организацията на менютата, интерфейса даже, с които си свикнал е важно нещо. Така й казах на 4you2(титулярка на темата-питане), няма нужда да сменяш нещо познато и хубаво с нещо непознато и хубаво.





Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.08.08 18:55



Нашия списък със семейни телефони е-счупен,счупен,счупен,строшен.


И на дъщеря ми в списъка има един изгубен.Само жена ми си ги кътка сериозно

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Аз имам два откраднатинови [re: Heли.]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.08.08 19:44



За единият, от които ме нападнаха, за да ми го откъснат от врата - носех го в нещо като плетена торбичка, подарена ми от моя ученичка.
Почти с главата ми щяха да вземат телефона.





Тема Мале, как ги помниш, бре???нови [re: Bambi*]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.08.08 19:46



Аз едвам мога марката да си спомня, моделите - изключено!
Макар че съм имала всичко на всичко 5 телефона.



Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: Heли.]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.08.08 19:49



Каква си ми умничка само! Напълно съм съгласна.

Аз затова вече няма да сменам марката.



Тема Re: Аз имам два откраднатинови [re: Бepeзka!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано13.08.08 20:38



Гадове мръсни!



навсякъде по света стават такива неща, но тук стават и ОСТАВАТ безнаказани!



Тема Лесно е:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.08.08 21:12



вълнувам се много от технологии, затова и помня - понеже ми е интересно.



Тема Re: Аз имам два откраднатинови [re: Heли.]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.08.08 21:42



Дъщеричката ми тогава беше мъничка, към три годишна и много се изплаши, защото аз се борих и крещях. Още си спомня случката, защото като минаваме от там винаги ми припомня за случая.



Тема Re: Аз имам два откраднатинови [re: Бepeзka!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано13.08.08 22:42



Много съжалявам, че пак си си припомнила тази гадост покрай приказките в темата...



....Нашите телефони бяха крадени "тихо и цивилизовано".



Тема Re: Аз имам два откраднатинови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано13.08.08 23:15



-тихо и цивилизовано
На децата ми по същия начин-уж карти проследявах полицаите - дръжки! На малката беше съвсем нов, но просто миг невнимание! А сина ми е разсейко-понеже е спортист най-редовно от съблекалните- дънки, телефони, парички, в Гърция -камерата. Но мога да кажа , че е от невнимание в повечето случаи! Но това с Березка е ужасно!
Стрес за нея и детето!
Какви хора!!!Нямам думи!



Тема Re: Nostalgia canaglia!!!...нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.08.08 23:51



Абе зависи.....
Бих ги сменил за един с ей такава камера





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Amelie Polen (пакостница)
Публикувано14.08.08 14:04



Вторият ми телефон е такъв самсунг.
Не мога да кажа дали съм доволна, щото като полуидиотката ползвам само съпответния набор копчета. Тънък е, за разлика от лЬобимата ми нокиа N 95, на която също се радвам отскоро.

Дай ми на мен слайдър. Тия моноблок са ми противни.
Вкус.
Инак таз музикалната нокиа не ме кефи. Вероятно е тоя самсунг да ти хареса.


Wine Me & Dive Me

Тема винаги ми е било интереснонови [re: Markizata]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано14.08.08 18:45



колко дълго използва човек един телефон, който струва например 700 лева..



А онова, което даваш на линка... некви 16 хиляди лева... Панаир на суетата. Бил съм сред сноби и знам какви хора са. Та, телефон точно за тях. Аз за 16.000 лева какви други неща бих направил. Радвам се, че не съм част от тази пасмина. И на имане, и на нямане все съм си един и същ - нормално скромен и пресметлив!

Цък... рекламна пауза






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.