Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Gerylin ()
Публикувано11.08.08 11:57



и аз бях в дилема този месец,но се спрях на Nokia 5610 ,заради муз.си мания.страШен телефон:бижу..батерията държи по една седмица ,има си радио,3,2 мегапиксела..прави хубави снимки..оЩе не съм му разучила екстрите напълно


Редактирано от Gerylin на 11.08.08 12:03.



Тема споко, Бамбинови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 13:06



Ако оптиката на фотоапарата не е К.Цайс, това далеч не означава, че колата ти вместо червена, ще излезне оранжева


Нито снимките ще са по-малко свидетелски..

Но ако вземем да си говорим за фотоапарати, пак много бързо ще стигнем до момента, в който ще започна да те убеждавам, че оптиката не е най-важното нещо в дигиталния апарат. Има още няколко значими фактора, един от които е матрицата Нали сама разбираш, че може да имаш не знам си кое поколение професионален лентов апарат, но ако използваш долнопробна лента, то все едно нищо нямаш...

После качество на сглобката..

И още няколко..

Редактирано от Cтaниcлaв! на 11.08.08 13:08.



Тема Re: именнонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано11.08.08 17:02



Да ти пратя... мЪ забравил съм как се слагаха картинки.



Иначе добре си щракнал Пловдив от Альоша.



Време е за мечти!

Тема И какво следва, от всичко това,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:01



при положение, че говорехме за мобилни телефони, и при положение, че заявих поне два пъти, че в един телефон не е камерата, което ме интересува?





Тема Симпатичко,нови [re: Gerylin]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:02



при това - от добър клас.





Тема Е, да,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:03



батериите на "скъпите" Нокии от по 350 лв. държат толкова.





Тема Пропуснал си най-култовия телефон,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 18:07



някога правен от Нокиа, моделът 6310i /на снимката по-долу/ - един от малкото с литиево-полимерна батерия. Мой познат, ползващ мобилни комуникации средно по 6 часа дневно, ходеше с точно три такива, и това когато вече бяха наизлезли и 6100, и разни други цветнотии.

На 7110 най-култовата реклама беше във филма Face Off, но ето го, все пак, най-якият телефон /изключвам, разбира се, Е71, която ще имам аз, и която е със стоманен корпус

/:




Тема Re: Е, да, наистинанови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:04



трябва да има и такива като теб, които мислят че 350 лева са нищо за телефон..

И такива като мен, които не че не биха дали 350, но го намират за нещо, което е лишено преди всичко от разум. Такива Нокии имат момчетата:




Само като си помисля, че за 400 долара от щатите мога да си взема прекрасен SLR апарат, който ще използвам в най-лошия случай 5-6 години, и направо ми призлява, ако трябва да платя същите пари за телефон, който в най-добрия случай след 5-ия ден вече е по джобовете...



Тема тва не е от Альоша бре [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:05







Тема мииинови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:13



Слушай ми логиката сега:

GSM - максимум 250 лева
GPS - максимум 300 лева
дигитален фотоапарат - 600-700 лева

Грубо това прави 1200 лева. Ако ти кажа, че днес в Технополис видях мобилни телефони на щанда на МТЕЛ, които струваха.... 2500 лв..



От малкото изписано дотук исках да кажа, че не ми трябва скъпа Нокия или въобще някакъв скъп телефон. Тая глупава мания отдавна я преживях. Не ми трябват нито снимачки, нито видеокамери, нито интегрирани gps-и... Последното най-малкото защото докато карам кола нямам намерение да си гледам телефона. Тъпо е! Има къде-къде по-удобна за целта техника. С телефон не правя снимки - практически винаги в колата се намира фотоапарата. Клипове също не правя - хамалогия е после да прехвърлям от видеокамера на двд или друг носител. Видеокамерата е нещото в магазините, което дори не поглеждам. Интернет също няма да използвам от мобилния телефон - имам си лаптоп за тая цел с голям дисплей и удобни клавиши. Представи си колко усилия бих направил да изпратя 1 смс от страницата на Глобул, браузвайки от телефона... Настръхвам като се сетя...

Следователно, радвам се, че не съм от онзи пазарен сегмент консуматори, които мило и драго дават, за да притежават някое китно телефонче, на което 99% от екстрите ще ги използват в 1% от времето си...

И оптика К.Цайс не ми я пробутвай, щото вече сме говорили за нея

Редактирано от Cтaниcлaв! на 11.08.08 19:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.