Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 23.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано08.08.08 22:59



Аз едно не мога да разбера, всичко им хубаво на Самсунга, само дето хич не обичат радио да слагат-лично аз едвам открих модел с радио(досега съм го ползвала точно 3 пъти-за късмет, ама нА, искам да има радио и туй-то....

)Нокия, обратно, почти винаги слагат радио.
Иначе, пак да си го кажем, дизайнерите им на Самсунг си вършат работата на 200%. Красотааа, пък и другото си му е наред.


Щом се колебаеш между два модела , фърляй ези-тура и готово!
"Мъдро", а?



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 23:02



Абсолютно вярно!
Коя е тоз с радиото, Нели?
И аз искам радио. Дето викаш 3 пъти да е , ама да го има!





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано08.08.08 23:30



Оооо, новите са много по-хубави и по-можещи-завиждам ти, че сега си избираш! Този вече е доста старичък, взех го 2006 г., но още не съм открила нито една причина да го сменям. Аз и тогава насила си избирах нов, защото предния (Самсунг) ми го откраднаха.(Има и външна камера за автопортрети и като имам настроение или хубава прическа си правя снимки на хубавото настроение или прическата.Сама!)



Между другото, наистина е черен, с някаква материя като полукожа, полугума и няма и една драскотина по него, а се мотае в дамска чанта, все пак.
Айде сега, отивам до рекламния отдел на Самсунг да ми изплатят за рекламата...

...Все пак, единствен кусур има-малко е слаба батерията-не мога да си кривя душата.(А предишния ми си имаше резервна батерия-егати удобството.След кражбата така си и остана, излишна батерия...)


п.п. Пфуй , мааму, колко евтин е вече.



Тема Re: Не е само гъзариянови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 00:10



Това го казваш, щото просто не ни познаваш. Ние постоянно се губим като отиваме някъде.


Тази година от петолъчката трябваше да се отбием за Шумен, но се оказахме в Котел; после пък не можахме да намерим отбивката за магистралата от Ст. Загора за Пловдив, с мъка се измъкнахме от Варна, след като навъртяхме няколко кръгчета из града и въобще... искам го и туй то! (Тук тропам с крак за по-голяма убедителност)



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 00:17



А ако искаш да се види направо като картинка, правиш следното.
Ако си с мозилата:
кликаш върху картинката с десен бутон (трябва да е в интернет) избираш копи имидж локейшън
След това се връщаш в дира и пейставш копираното между скобите на IMG
Изпращаш мнението и като го отвориш после трябва да се види картинка.



Тема Re: мданови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано09.08.08 00:19



Искам да го видя на живо и най-вече да го чуя как говори (ако говори, де).


Колко е голямо това чудо? Ако е с малко екранче къде ще го пипа човек с дебели пръсти? Само карти ли има в паметта или... а сега де! тук вече почвам да закъсвам с термините... нали се сещаш - да определя къде си?

Завиждам, завиждам, ЗАВИЖДАМ!

Редактирано от Бepeзka! на 09.08.08 00:23.



Тема Re: мданови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано09.08.08 00:46



Голяма си скицичка!


Говори, та чак дразни
Пътувала съм из Белгия, където дори те предупреждава къде има камери и постоянно дудне, че превишаваш скоростта примерно! Проста да падлудееш
Малкичко е , но може и човек с големи пръсти да пипа!Други термини не знам за карти и памети, но съм молила мъжа ми да и вземе думата на каката, дето дудне




Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано09.08.08 00:48



Сега ми се спи, та чак свиря, но утре на прясно ще се пробвам и ще питам! благодаря ти!


И мелодии ще ви пращам! Пък!
А какво е мозила?



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.08.08 06:35



мозила=браузър



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Не е само гъзариянови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано09.08.08 07:36



Е, да, така си трябва, ама аз не съм шофьорка, ни планинарка. Сетих се за един майтап. На ОК такситата са с гпс-и. Та на мой клиент му се ражда дете. Оня веднага слага табелката "Не работи", взима брата на жена си, хукват към АГ-то, после да зарадват бабите, и накрая да се черпят. Като съвестни шофьори, оставят колата на някакъв паркинг и засядат - а в една кръчма, а после в друга, а с тоя приятел, а с оня до сутринта. Хубаво, преспива таткото, събужда се и ужас - няма грам сп0омен на кой паркинг е зарязал таксито. Та добре, че бил гпс-а, диспечерките веднага му казали къде е.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.