Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема На мен моделите с джойстикнови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано08.08.08 13:22



ми се виждат много неудобни. Трудно се управлява тази пишка.



Тема Re: На мен моделите с джойстикнови [re: Бepeзka!]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано08.08.08 13:27



....и аз така си мисля ...затова не пипам пишката въобще



... с тия модели си се борави с идеално и с другите копчета

Мятам го основно по асфалта ....и си работи екстра

Редактирано от Джoли на 08.08.08 13:28.



Тема Моят има копчета със зелено телефонченови [re: 4you2]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.08.08 13:54



и червено телефонче. Като се развали го сменям с друг такъв, дето има тези две копчета.

А-а-а, освен това имам изискването да е най-евтиния в магазина, щото много мразя да харча пари за глупости.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Моят има копчета със зелено телефонченови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано08.08.08 15:11



Засрамих се, защото мен гъзарията ме тресе понякога!!!!!!!!!!






Тема Re: Моят има копчета със зелено телефонченови [re: 4you2]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.08.08 15:21



Няма лошо, ако това ти доставя удоволствие. Аз си имам други удоволствия и там си изсипвам парите.

Като сметна колко пари давам всеки месец за спортове разни, харча таман по един приличен телефон месечно.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Не е само гъзариянови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано08.08.08 15:21



Не е необходимо да се гледа на това само като на гъзария - все пак техническите джаджи носят и удоволствие, и полза на самата теб, а не са само предназначени да накараме околните да завиждат. А гъзарията аз я разбирам като да имаш нещо, което не ти е нужно, а служи за издигане в очите на околните.

Мен, примерно, много ме кефят джипиесите. Дори вчера четох специализирания клуб. Честно казано нищо не разбрах, ама много искам да имам такова нещо.



Тема акълче?нови [re: 4you2]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано08.08.08 16:27



Що се касае до мобилните телефони, човек трябва да бъде повече прагматик. Аз с телефон не играя игри, не слушам музика, не снимам клипове, не правя снимки. Използвам го основно за говорене. По-рядко вместо будилник!

Имам си един китайски Privileg с две сим карти и си свиря...

Скъпи телефони не са ми потребни, защото знам колко често се сменя модата в тая сфера и ако днес дам 800 лева за телефон, то утре ще ми се иска да имам нещо друго, което вече струва 1200 лева, защото нашия пазар е лишен от всякаква логика в ценообразуването... И разсъждавам така: днес искам мобилен телефон, който струва 800 лв. Защо да не си купя нещо за 250 (има прекрасни устройства в този ценови диапазон) и останалите 550 да дам за някаква екскурзия из страната. Само за пример - обиколката на България (не много подробна) ми излезна 116 литра нафта за 1800 км. Обърнато в пари това прави грубо 300 лева. Спането пък ми излезна 150 лева за 3 нощувки и 2 безплатни в Св.Влас. Ето ти 450 лева. Другото може да го дадеш за храна и дребни почерпки...

Защо трябва да ги давам за мобилен телефон не мога да разбера, който независимо от цената и екстрите все ще ми бъде в задния джоб на панталона?!





Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Джoли]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 17:10



Много дълъг и непрекъснат и дира го вади на един ред и разширява докъде стигне.



Тема Re: Не е само гъзариянови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.08 17:22



Абе колкото повече едно нещо е много в едно, толкова по ненадежно е. Да ти кажа, предпочитам си отделно фотоапарат, ако ми е толкова притрябвал нет навън - един лаптоп и най обикновен телефон. А гпс-ите тепърва масово навлизат тук и сигурно до половин година и ще поевтинеят. Но не виждам за какво би ми потрябвал, това ако правиш преходи в планината, или шофираш на непознати места.



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано08.08.08 18:38



Ами, като досега все Самсунгяци си имала, за какво ти е лозе на баир да си вземаш с нещо друго. Наистина са много добри дизайнерски, пък и удобни, пък и си им свикнала с менюта и т.н.(Нокия непрестанно се чудят как да създадат най-малкия шрифт на света?!)
Мъжът ми и щерката са си закачулили Нокии и на ушите, синът друго освен Сони Ериксон не е пипвал (така че ги знам тези), но... пак ще викна и ще да запея-"само Самсунг и нищо друго!".



Редактирано от Heли. на 08.08.08 19:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.