Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: мииинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано11.08.08 19:35



Може ли само една поправка???
Те 99% от екстрите няма да ги използват НИКОГА просто. Дори и да не са обикновени дришльовци с пари, които не разбират. Просто няма по нефункционални 'екстри' от тея на гсм-ите.





Тема допълнение кратичконови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 19:41



Също много тъпанарско ми се струва, когато си пуснеш телефона на спикърфон и започнеш да си слушаш още по-тъпанарската музика - основно чалгии и маанета



А връхтЪТ на сладУледът е когато си пуснеш някой филм на телефона.. и какво виждаш, чуваш и четеш.. само ти си знаеш



Тема Re: Какъв телефон да изберанови [re: Xoлдън]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано11.08.08 20:24



Важното е да е Sony Ericsson. Забележи, че след обединението дори, продължиха да работят със софтуера на Ериксон, а само дизайна и плеъра са на Сони. Т.е. намериха кой кое му е хубавото и си го съчетаха.

Редактирано от KMETA HA HETA на 11.08.08 20:26.



Тема Пак говоришнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:42



от мое име, без да си упълномощен за това.


Всичко, което намекнах бе, че 350 лв. не струва "скъп" телефон, а не, че са "нищо".
Ениуей.



Тема А, и не носи телефона синови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:43



по джобовете, че не било убаво за съдържимото на гащетата.





Тема Ский ся,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:50



и аз не искам Нокиа-та, която имам намерение да взимам, да струва 390 евро, обаче: трябва да има wi-fi, GPS, QWERTY keyboard, всички възможни мейл клиенти, bluetooth, здрав корпус, самозаключваща се опция не само за клавиатурата, но и за самия телефон, отключващ се с петцифрен код, възможност за 8 гига карта с памет, инфрачервен порт /щото нищо се не знае/, VoIP, запис на видео в 3 формата, гласови команди, SYMBIAN - от изключителна важност.....
Сега нали разбираш? Никъде не споменах вградената камера.





Тема Мдам, от отворковци като модераторката Надежда,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:52



и 99,9% от екстрите няма да бъдат използвани.





Тема А, глей ся,нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.08.08 22:54



и това да уточня: за слушане на музика, си имам мп3 плейър на Самсунг, със скромните 2 гига, които ми вършат прекрасна работа, защото слушам отбрана музика.

Камо ли да натрапвам на някого онова, което имам в телефона си. А то са разни парчоци, които използвам за ринг-тонове.



Тема бряхнови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 23:26



не думай





Само да кажа, че джобове имам и по други дрехи. Не само по панталоните



Тема сигурна ли синови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано11.08.08 23:32



че напълно разбираш смисъла на всичките тия работи, дето ми изброи?


Не можах да схвана само защо ти е VoIP .. и запис на видео в 3 формата. И точно като стана дума за запис на видео.. автоматически те репликирам - ДА, ТОЧНО ТУК ГОВОРИШ ЗА ВГРАДЕНА КАМЕРА, душа

И гласови команда, които можеш да използваш само от тих офис или стая по принцип...

Всички възможни мейл клиенти? Това пък защо?? Един не стига ли?


Бамбииии На моменти такъв сноб ставаш, че не се траеш Истинският бизнес човек, за какъвто вероятно претендираш да бъдеш, има един лаптоп, един телефон и един дигитален апарат

И не си купува еМпЕтройка Самсунг А поне Creative




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.