Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хм, в този клубнови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано06.08.08 23:00



Много интересно било, поздравления, поздравления.


Винаги съм харесвал да си играя като малък сред момиченцата. А сега явно ми харесва да си пиша с момиченца, упс жени.

И тъй като темата ми няма много смисъл както е явно я да си питам аз по същество нещо.
Кажете ми романтичен начин да предложа женитба, тъй като не го ли направя до края на месеца ще ми приложат хватки от карате+кунгфу+джудо и ще съм 3 месеца в болница.



Тема Re: Хм, в този клубнови [re: XищниK]  
Автор Refine ((усмихната))
Публикувано06.08.08 23:43



Абе не гледаш ли американски филми

- там идеи колкото щеш!
1) Поръчваш със спрей да напишат на небето "Мила..., ще се омъжиш ли за мен?"
2) Водиш я на село/ранчото демек, скришом правиш надпис с неизтриваема боя върху три-четири крави " Мила..., ще се омъжиш ли за мен?" (в ранчото непременно има крави, моля те!), после ги приучаваш да застанат в ред така че да се получи изречението цяло ...
3) Организираш ретро -вечер за вас и за приятели, но темата е "Що е маке, все е юнак". Всички се обличат с македонски носии, запасват пищови и ножове, нъл тъй, , в подходящия момент отиваш пред нея, заставаш на колене, изваждаш два пищова и ги кръстосваш в краката и, като казваш" Сакам да те питам нещо и отговора ке биде "ДА". Ще се омъжиш ли за мен?
4) След като обмислиш всички горни точки, се спираш на класиката - вечеря насаме, едно цветенце, пръстен и ..репликата вече я знаеш Правиш декорация с много балони и за бога, не загаряш пържолите.

Пожелавам ти успех



Тема Re: Хм, в този клубнови [re: XищниK]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано06.08.08 23:47



3 месеца в болница или доживотна каторга с надзирател - майстор на бойните изкуства от Далечния изток? Сериозна дилема, преспи на нея /ако въобще склопиш очи от терзания по един такъв сложен избор/ и утре помисли пак дали не ти се ползват висококачествените услуги на българското здравеопазване за един по-продължителен период

.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: Хм, в този клубнови [re: XищниK]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.08.08 00:33



ами щом нещата толкова са назрели, какъвто и начин да избереш...
все ще избегнеш хватките и болницата.



Направи го внезапно. Както си говорите за нещо най-банално, застреляй я от упор. Ще го запомни за цял живот...
Тия вечери, свещи, пръстени в чашата шампанско... много изтъркано, бе...



Тема Като един традиционалистнови [re: Refine]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.08.08 10:46



Не мога да не подкрепя с два гласа (и на двете ми половинки) предложението по т.3.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Хм, в този клубнови [re: XищниK]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.08.08 11:07





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Като един традиционалистнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.08.08 11:12



Е на тва съм се смял зверски



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Хм, в този клубнови [re: arachnoid]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано07.08.08 11:54



като се оженят дамата ще се кротне бре! Няма да е все така войнствена.
Вервай ми





Тема Re: Хм, в този клубнови [re: XищниK]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано07.08.08 12:11



Казваш,"не го ли направия....ще има карате+кунгфу+джудо и ще съм 3 месеца в болница", т.е многобой(в буквалния смисъл). Неееее, така не става-нито в Олимпиадата , нито в брачните отношения това не е най-доброто.Предлагам ти да пробваш изключително елегантната "царица на всички атлетически дисциплини"-плюене на петите и сто метра гладко бягане.Така се поставят рекордите! Не само в спорта.





Тема Re: Хм, в този клубнови [re: XищниK]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано07.08.08 13:07



значи както и да предложиш дори и не романтично все ще е добре .... не е нужно да се правиш на идиот от американски филм междувременно



Обаче аз познавам една мадама черен колан по Карате и републикански шампион пък тя досега никое гадже не е притискала или била за каквото и да е хехе .... важното е да знаеш какво правиш

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.