Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема дайте идея как да излезем от еднообразието ?нови  
Автор pepi4a (непознат )
Публикувано01.08.08 12:58



Проблема е че имаме 20 г. брак ,но покрай ходенето на работа или съботата по -лесно минават .Да не ви говоря за неделята обаче -само телевизия или готвене и похапване .Абе какво да кажа ,не минава така времето.Опитвали сме да ходим ,на разходки ,на басейн ,да си направим барбекю ,но като си изчетем ,той вестника той си тръгваме .Какво толкова има за приказване ,няма едно и също да въртим в устите си !Секса и с него ,не мога да се похваля ,така ,че подскажете нещо и за него как да започне да ме гледа ,като жена ?Между другото разбрах ,че има някакви забавни игри ,така че много от партньорите играят някакви игри ,които с часове им минава времето ?Ако някой знае за такава игра -шах ли е ,карти ли е подскажете ми !Много ви благодаря за разбирането !



Тема Re: дайте идея как да излезем от еднообразието ?нови [re: pepi4a]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано01.08.08 13:47



Е, аз имам 21 години. Ама съботата и неделята по-скоро време ни не стига, отколкото да се чудим как да го запълваме. Хем и вкъщи има винаги какво за правене, хем той ходи с децата на пазар, хем да се видим с приятели, и дошло понеделника.

Е, в секса наистина няма вече с какво да се изненадаме, не ни треперят коленцата само като се видим, но това не го прави лош. Освен това, всеки от нас си има приятели, хобита, които също "гълтат" време, та просто за рутина, навик - да, но за скука трудно може да говорим.



Тема Re:нови [re: pepi4a]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано01.08.08 14:02



Аз съм с 8 г. официален стаж и още 7 преди това неофициален, но не мога да се оплача, винаги живеем динамично и ми е интересно. Дори не ми остава време за много неща и си записвам, че някой ден все ще им дойде реда, да не ги забравя...

Има една игра - скрабъл. Много яка, ако обичате и двамата да решавате кръстословици. Трябва да се съставят думи от съществуващи букви. Интересно е.Също така нареждане на пъзели от големите. Аз си взех една мона лиза и още го предъвквам, ама то е от нямане на време.

За теб лично - сменяй рязко прическата. Купи си нов тип дрехи за из къщи. Ако се моткаш по пеньоар или анцунг или и аз не знам как... измисли нещо коренно различно от стила си. Аз от година някъде открих за домашни дрехи чехлите на платформи и поличка до средата на бедрото с потниче или тениска. Много е секси. Също и коппринените нощнци за уикендите, когато мога да се мотам повече из къщи.

Друго, което освежава връзката е временна раздяла. Ако имате как да го направите. Командировка или нещо такова. Също можете да се разберете в събота всеки си прави каквото иска сам до неделя. Вечерта се събирате и си разказвате кой как е прекарал... Екскурзии. Сега има много и интересни предложения. Измислете си хобита и си споделяйте как върви ... ходете на театър, много е интересно напоследък, театъра доста е напреднал в БГ.... и т.н.... разпусни си фантазията и започвай наред....



тинтири-минтири

Тема Re: дайте идея как да излезем от еднообразието ?нови [re: pepi4a]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано01.08.08 14:48



За игрите - не мисля, че това наподобяване на поведението на наистина влюбени хора, ще ви направи такива.

Ето нещо за освежаване на отношенията, което на мен наистина ми харесва, но не знам дали и на теб ще ти допадне. Примерно, записвате се двамата на някакъв курс, обаче пристигате поотделно и се правите, че там се запознавате за пръв път... Ти доразвиваш сценария.



Тема направете нещо диво, но красивонови [re: pepi4a]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 15:03







Тема Re: направете нещо диво, но красивонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано01.08.08 15:34



Ха ха ха, пак изби рибата беееееее



Аз съм много готин мъж, хвани ме и здраво дръж

Тема Re: дайте идея как да излезем от еднообразието ?нови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано01.08.08 16:15



А аз мисля, че ще е по-добре на 2 различни курса да се запишат. Когато двама души имат някакви различни занимания и хобита, които поглъщат част от свободното им време, после ще имат още един приятен повод за разговор, как са си прекарали времето.





Тема Re: направете нещо диво, но красиво [re: KMETA HA HETA]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано01.08.08 16:41



Кмета, в началото на другата седмица ще се спускам от Шабла, Каварна и Балчик, та се чудя дали няма да е добре да се обадя на Вирго

Пък и ти да се веснеш за едно бръжко кафенце. Какво ще кажеш?



Тема Re:нови [re: 3aиpa]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.08.08 17:02



Напълно съгласна, че разделите сближават !

Моят стаж е никакъв сравнение с вашите, но спазвам правилото да не си писваме.

Това става посредством...всеки си има своят малък свят и свобода ....и не чака на другарчето да му прави веселото...



Тема Re: дайте идея как да излезем от еднообразието ?нови [re: pepi4a]  
Автор Charleston (just happy)
Публикувано01.08.08 23:51



пенсионерска работа му казвам аз, но няма нищо общо с възраста, пенсионирането и остаряването.
Пуснали сте се по течението...и ви е обзела някаква апатия. Лошо!
Проблемът явно не е само във вас двамата като цяло, а във всеки от вас поединично
....
излизайте с приятели, направете нещо ново, щуро, разпускащо и весело..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.