Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Мацки, правите ли закуска?нови  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.07.08 10:50



И какво готвите за добро утро през уикендите! При мен репертоарът не е голям палачинки и едно любими кифлички с кашкавал, намерени в нет-а! Рядко правя баница или сандвичи, тях по-скоро през седмицата.



Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Hoщ (Тъмна)
Публикувано26.07.08 11:11



Защо не добавиш и пържени филийки и мекици ?

Вече може да си купиш и готово тесто за мекици, както и готова пудра захар- така че- само пържиш тестото и ги поръсваш .. (и ако ги обичате с айрян - го приготвяш)...

А за филийките ти трябва само хляб и разбито яйце (+ ако искаш- пудра захар, айрян и пр.)

Това са ми любимите закуски, затова ти ги предлагам...

-------



Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано26.07.08 11:11



Tц. Децата освен сандвичи, нищо друго не можеш да ги накараш да ядат сутрин, съпругът ми и аз не закусваме.
Палачинките са приоритет на средното, голям майстор им е, ама всички на опък - ний на терсене, такова чудо ядем вечер.
Сега, като ги изшиткам на пазар, ще изнудят баща си да се почерпят нещо, колкото да не обядват и същинското ядене остава за привечерните часове, ако не излизаме някъде.

И то пак полусъщинското, защото той следобяда ще си сипе биричка, ще си резне я салам я кашкавал за мезе или ако не го мързи ще изпържи картофи.



Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано26.07.08 11:32



не
пращам мъжо до местната френска хлебарница за кроасани, че са им топли и много вкусни

Нямам 24 часа на разположение да ги замесвам предварително и си ме мързи.
През седмицата има зърнени храни достатъчно ... всякакъв дизайн и вкус само ги слагаш в купичка и ги заливаш с мляко.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано26.07.08 12:21



Палачики, макарони, или... готви закуски. Я дай рецептата на тези кифлички с кашкавал. По някога правя баница или бисквитена торта.



Тема Хех...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано26.07.08 12:35



в последните осем години не е имало случай, в който да приготвя закуска, според предпочитанията на любимия си. Каквото закусвам аз /обикновено мюсли с прясно мляко, или кроасан/пълнозърнест хляб с нутела и отново мляко/, това предлагам и на партньора си. Ако се стигне дотам, да му правя закуска, според онова, което обича /а за целта не е нужно той да го иска, инициативата си е моя/, значи нещата са много сериозни. Да си го кажем направо: от 8 г. насам, такъв заслужил няма.





Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано26.07.08 12:52



през последните месеци стигнах до извода, че най-добрата закуска е сбирщина от ядки, полети с кисело мляко, а в моята паничка - най-отгоре и една голяма лъжица от някакво сладко. ама много сладко сладко:)



Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано26.07.08 14:22



Палачинки- понякога. Аз ги обичам със сладко и настъргано сирене, а той само със сладко... щото сутрин друго не яде. По- често хапваме пражени филийки. Той със сладко, аз с кисело мляко...



Тема Re: Хех...хехнови [re: Bambi*]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано26.07.08 14:28



Кофти любовници ли, бе, Бамбина?





Тема Re: Мацки, правите ли закуска?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано26.07.08 15:01



Ами, да си призная, в нашето семейство често мъжът ми е този, който прави закуската.

Обикновено прави пържени яйца с домати - всички много обичаме това ястие.

Днес аз правих баница, но от готовите - "Царица". Чудесна е и дори не трябва да цапам тава, щото си се продава с еднократна такава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.