Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема карти юги онови  
Автор molokov (koktail)
Публикувано16.07.08 13:55



Мамета, извинявам се за "спамната" тема, но знам, че много от вас имат по-големи дечица, освен бебоците.

Та, бихте ли ме светнали как аджеба се играе на тези карти - рових из нета но чичко гугъл не можа да изплюе как се играе

не сме гледали никой от нашето семейство филм, ако има такъв, тъй като аз се опитвам да намалявам гледането на всякакви бълвочи хамерикански, но тия карти в ДГ мнооо голямата работа

и тъй като нямаме братче/сестриче или близко детенце в този зноен юли ;) хеееелп - мама трябва да играе



Тема Re: карти юги онови [re: molokov]  
Автор molokov (koktail)
Публикувано16.07.08 13:56



пейстнах от бъдещи и настоящи майки, ако на някой смислово не му се връзва с "бебоците"





Тема Re: карти юги онови [re: molokov]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано16.07.08 14:06



Да ти кажа Югито не беше бълвоч, а беше доста интересно филмче.
В самото филмче правят турнири с тези игри, около които всъщност се върти сюжетът.
Моите деца имат такива карти и играят като подражават на това, което са видели в сериала.



Тема Re: карти юги о [re: Бepeзka!]  
Автор molokov (koktail)
Публикувано16.07.08 14:45



добре де - шкажа на мъшшш да га свали. но, драмата е следната - утре заминаваме на толкова дълго чаканото море, че ми омръзна чак да го чакам....

и днес най-накрая се предадох и купихме картите, обаче - ако няма някакъв регламент, на жертвеното агънце - дИмек моя милост - ще му е убийствено тъпо да си подхвърляме цветни картички

та, всъщност себе си спасявам, т.е. мен спасявайте - е с оеееес



Тема Виж дали занови [re: molokov]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано16.07.08 14:57



става въпрос. Може и да си го видяла, тъй като Гугъл го изплю почти на първо място, но ми се стори, че има доста подробни указания, че и демо ми се мярна даже. Приятна игра !
Филмчето е японско, огромните очи на героите, хакартерни за стила анимация направо си го крещят. Засичах го по телевизията няколко пъти на ставане за работа, нещо по-малко фантасмагорично можеше и да ми хване окото и ухото , но толкова много същества събрани от кол и вЪже /с поне 3 пъти повече паранормални способности/ за 20 минути ми се струва прекалено ... явно на децата са им в достатъчна доза обаче.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: карти юги онови [re: Бepeзka!]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано17.07.08 11:46



купи им една топка.на юги о ше ми играят.аз преди 10 години като бях на 10 покер без пари играех пред блока.
и гледах бъгс бъни и пинко розовата пантера том и джери..които и сега като ги хвана от някъде и ги гледам с интерес - класика.ю ги о и подобни са точно затъпителни бълвочи




Редактирано от 998 white на 17.07.08 12:20.



Тема С ю-гито се оправямнови [re: molokov]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано17.07.08 14:09



или поне така си мисля , важното е децата да бият

, обаче с Наруто вече съвсем изтрещях.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.