Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Страх ме енови [re: 3aиpa]  
Автор aquarius_ (новак)
Публикувано02.07.08 00:28



Евала! Страхотен наръчник за пребиваване в България си сътворила! Сякаш сме неандерталци! Да се чуди човек, защо идваш изобщо, като трябва да търпиш толкова несгоди?
Билянчеее, къде си? Усещаш ли заинтересоваността на тия хора за Родината им(ни), съпричастността на проблемите тук, уваженито към твоя избор да "пишеш от България"?



Тема Re: Да запитамнови [re: actinia]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 00:30



Хахаха аз не чета преса и пак не спя... Нали съм на почивка

. Настройвай се позитивно! Тетевенския балкан е приказен. Миналата г. бях там, страхотно е. Поне е хладно , ако не намериш друго за което да се хванеш.... При теб е по-сложно защото идваш от Швейцария (която аз лично намирам за красива, но не бих живяла там за нищо на света - мои си виждания за живота), имаш много висока летва за сравнение. Така че, спри и да сравняваш... Ако все още има някаква наследствена къща там, където отиваш ще имаш много много приятни мигове. Спокойно може да ти мине отпуската в разглеждане и подреждане на стари снимки, седене в дворчето, ходене до центъра за хляб или и аз не знам какво... Аз съм се забила в центъра на Варна и тук е лудницаааааааа.... но дори ремонт успях да спретна, това просто е чудо за моите психически устои , ама се справих перфектно (а имах и няколко вида майстори на главата )... И пак продължавам да съм позитивна....



Тема Абенови [re: aquarius_]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано02.07.08 00:31



може Заира да е от тоя тип които наблюдавах масово в Немско - седят си в къщите и спускат кепенците да не би да видят нещо от света навън (или света да види тях).
Е, щом я кефи ....





Тема Re: Хайде сеганови [re: jamie]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 00:32



Ахаааа... точно за майтап!!!..... Ми каквото решат, ще ги обичаме и подкрепяме

.



Тема Re: Да запитамнови [re: 3aиpa]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано02.07.08 00:39



Е то твоето си е направо подвиг-да си уредиш ремонт по време на престоя в БГ

Браво на теб. А и ти си все пак в един от най-красивите градове в БГ, сега разбирам откъде идва положителната ти нагласа
За мен позна - искам да стоя на двора, да усетя, че имам родители, да изровя спомените, да се почувствам пак дете замалко...и да си купя хляб и да си намажа филия с лютеница Виж колко простички неща ме интересуват...Така няма да сравнявам Швейцария с БГ, защото тук няма лютеница /или поне не е същата/



Тема Re: Страх ме енови [re: aquarius_]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 00:41



Че и аз пиша от България бе

. Освен това кабелна плащам, не знма защо, ама я наследих с апартамента, та викам.... даваааай... и вчера за пръв път се престраших да обходя каналите... е попаднах на едно предаване с Азис (кой не знае азис) и някакви хора които не познавам... 10 мин... ми... това беше.... .... но днес пак платих кабелката . Все ще намеря сили да я пусна след 15 дни.

А да не коментирам 24 ч. от понеделник, който ми се тръсна в лицето и нямаше как да го избегна (тжво при условие, че всички мои близки са предупредени да не ми носат весници и да не ми ги коментират), статия на втора или трета страница за това
КОЛКОООООООООООО СКЪЪЪЪЪЪЪЪЪПООООО СТАНААААААААААААААА ВВВВВВ БГГ.
Малеееее, чесно заболя ме сърдечносъдовата система само докато се борех да се отърва от весника (30 сек.). Ми ако бях пенсионирана учителка с 200 пенсия (извинете не знам колко ви е пенсията и много уважавам тая професия) дали нямаше да получа някой удар само от първата таблица с поскъпванията на НамСиКво...

Ама това че аз се изолирам вас защо ви дразни... аз вървя по мои пътеки и те са в розово... не искам да изпадам в дълбоката реалност защото съм позитивно настроена и защото виждам че напредък има...

А на въпроса защо идвам. Тази година, предната и по-предната - по принуда , ако имах избор, щях да си стоя на далекооо-далекоооо....



Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 00:46



Ама това е много яко... да се скриеш, особено ако социализирането ти идва в повече. Да си уважаваме изборите който правим, няма защо аз да ти казвам как да живееш, а ти да ми казваш на мен

. Ти си потъвай в ТВ, новини и обществени коментари, аз селектирам моите сблъсъци със света... Като стана дума аз и световни новини не гледам, много рядко да седна да погледам някй новинарски канал и не американски..... Всъщност аз не гледам ТВ. Виж филми мога с часове да гледам, но предавания и др. глупости - не става!!!!



Тема Re: Да запитамнови [re: actinia]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 00:48



При условие, че преди да замина мразех Варна по време на сезона щото става лудница... Това не ме дразни вече

.

Иначе за ремонта - много съм горда, не е истина просто, дори с едната бригада си сменихме тел., големи свежарки бяха .



Тема Посочи минови [re: 3aиpa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано02.07.08 01:34



неуважение в предния ми постинг ?
Не гледам ТВ, новини, не чета преса - като ме интересува нещо, има си Интернет и преценка на авторитета на източниците.

ПП: Ако кристалното ти кълбо е гаранционно, смени модела (може и с доплащане)





Тема Re: Посочи минови [re: jamie]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 09:52



Е хайде сега, така прозвуча онова с кепенците... Ама е много идейно, браво на немците, че го практикуват

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.