Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Сребърце моенови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано02.07.08 23:47



потъмняло, тъкмо днес имах възможността да сравня какво бях с жена си - и какво съм сега. Определено съм доволен, макар да не си струва жертвите.
Проблема "ви" е че докато "вие" сте се върнали 5 години назад - аз съм шавнал 10 напред. Затова и не можете да го схванете.



Тема Re: Страх ме енови [re: actinia]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано03.07.08 00:09



Хм, сигурно панически те е страх да не вземе много да ти хареса тук, че да останеш...



Ти наистина ли вярваш, че тук трябва да се движиш с рицарска броня и 25 бодигарда? Я не се шашкай! А като се настроиш предварително за лоши неща, как ще ти се случи нещо хубаво?



Тема Re: Разбрах, че си в Швейцария - CH се отбелязванови [re: actinia]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано03.07.08 00:17



Актиния,

Кажи ми откровено, би ли споделила с родителите си тези твои притеснения?Би ли им казала:Много ви обичам, но няма да рискувам да се върна?Няма да намесвам политико-икономически отношения и участието на твоите най-близки роднини в тях.
Питам те като майка, чието дете все още се завръща с радост в родното си място(става дума все за България).

Моят град:


Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Разбрах, че си в Швейцария - CH се отбелязванови [re: Фиш]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано03.07.08 10:59



Знам, че не питаш мен, но ще ти отговоря, понеже аз съм на същия хал (е не точно, но...) Да, много пъти сме говорили с родителите по този въпрос и те мислят че сме прави и ни подкрепят в решението.

Но имам по-интересен пример. Приятелката ми, която живее в друга държава взе майка си при нея уж за малко. На мами й хареса обаче и заживя там. Сега мами като се връща за лятото само, си пристига с голямо отвращение. Едва изкарва два-три месеца и бърза за новата си родина. Единствената причина поради която се връща тук е климата на новата й държава, който лятно време не е за стари хора. Жената е на към 65 г. Като се прибере отива само да види роднините си или ги кани в къщата им, в останалото време е тотално изолирана, чете книги, доколкото знам рядко гледа ТВ, излиза само до магазина. Просто стои и чака да дойде време да си ходи.

.... тъжно....



Тема Re: Е това ако прочетеш ще си отмениш полетанови [re: actinia]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано03.07.08 11:01









Тема Re: Страх ме енови [re: actinia]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано03.07.08 11:03



Това, което ще кажа, е с уговорката, че не го казвам със злонамерен тон. Твоето ми звучи като някаква форма на паническо разстройство, фобия, невроза или нещо подобно...Защо не се консултираш със специалист, ако действително го мислиш? Страхът ти е изключително абстрактен и нереален, все едно да те е страх от световна война, защото вече е имало две.
За две години ти гарантирам, че няма никакво съществено изменение на обстановката, та да си представяш, че тук е джунглата на Борнео.

La donna e mobile


Тема Re: Разбрах, че си в Швейцария - CH се отбелязванови [re: 3aиpa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано03.07.08 11:12



Шарен свят!

Винаги съм отстоявала мнението, че да избереш къде да работиш или живееш си е лично право!Нито съм обвинявала някого за избора му.Но наистина ми идва в повече този кръстоносен поход срещу всички родно.Бях споменала в една (даже посочена от теб тема) за еничарството.

Хубав ден за теб!



П.П.След софийския фойерверк, и аз бих казала на Актиния да не се връща!

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: тенеке лъскаво мое станьолчевонови [re: jamie]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.07.08 12:13



въпроса за женати сме го обсъждали преди .... след като тя "подтисника" те е зарязала а не ти нея

хехехе

"Вие" и ние няме проблеми.
Но някак имам по друг поглед на нещата и предпочитам на хората да им е добре и да се виждат повече усмивки. Социална политика няма, здравна политика няма, правилата са там за да се нарушават.
По отношение на това къде ти си шавнал ... може и в стратосферата да си се качил но това не оправя проблемите на заобикалящата те среда просто ти урежда личният комфорт насред мизерията. От което съм сигурна, че ти се чувстваш много горд. Затова и не можеш да схванеш от къде идвам и къде се прибирам.
Точно като теб мислят и елита на България ... резултата е на лице мила родна картинка "Бентли покрито с прах гордо гордо минава през дупки и кал раздухвайки уличният боклук"

Та чиче аз тука като се възмущавам от нещо и кавам кое мисля, че им е проблем .... местните жители се съгласяват с мен, и че има какво повече да се направи по въпроса.
Но затова пък ние при всяка критика винаги се засягаме на чест и сме обидени от истината.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Та тетка,нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано03.07.08 22:23



явно си била на дъното - с това си мислене.
А аз говоря просто за средните нива... тц тц горкичката - я сподели как е на социални помощи ?



ПП: не говори какво "няма" след като очевидно не знаш как се прави да "има". Ти не си се справила, аз пък съм. Приеми го



Тема Re: Разбрах, че си в Швейцария - CH се отбелязванови [re: Фиш]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано03.07.08 23:32



Откровено-да, споделих страховете си с родителите си и те се опитаха да успокят като повечето от вас. Но именно защото сърце не ми дава да им кажа, че отлагам пътуването, ще отида.
Но и те както при Заира ме разбраха и ме подкрепиха, че ако не искам повече да идвам, ще намерим решение. А и аз искам да ги видя.
Може и да е фобия, параноя или и аз не зная какво...това е положението. Клубът ми действа добре, въпреки редовните заядливци

и те са забавни по своему.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.