Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дрехи втора употребанови  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано22.06.08 14:01



Гледам че има 2 теми за дрехи и мода, ама и аз да пусна една.
Пазарувате ли дрехи втора употреба?
Аз много им се кефя, непрекъснато обикалям по търговиите. Даже сме си заформили една женска дружинка, ходим си заедно и знаем в кой магазин кога зареждат и се събираме тогава.
Голям шопинг му удряме. Да оставим на страна, че половината дрехи след това никога не ги обличам и гардеробът ми застрашително отесня и се чудя дали вече да не спра, но не мога май. Това си е мания.
При вас как е положението?

България - няма невъзможни неща!

Редактирано от femina на 22.06.08 14:02.



Тема Re: Дрехи втора употребанови [re: femina]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано22.06.08 16:47



Предимството на тези магазини е, че в тях можеш да видиш много моди на едно място. Но аз не мога да се отърся от мисълта, че някой някога се е потил в дрехата, дори само веднъж, както и че е хвърлил дрехата, за да си отвори място за чисто нова, а аз ще я купя.
Предпочитам разпродажбите на стари колекции. Миналата седмица, например, открих риза с дълъг ръкав в Sky City само за 10 лв (единият модел не ми стоеше хич и щях да се гътна, ако и другият не ми стоеше).



Тема Re: Дрехи втора употребанови [re: femina]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано22.06.08 19:11



въпреки дезинфектантите, съм против да нося дреха, принадлежала на друг. чувала съм, че са на покойници, дадени от близките им на разни благотворителни организации. но не това е за мен най- важното. предметът принадлежал някому, е носител на неговата енергия. добра или лоша е друг въпрос. предпочитам да имам малко дрехи, но да са нови.



Тема Re: Дрехи втора употребанови [re: femina]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано22.06.08 20:12



Честно казано бях отвратен от идеята да купувам парцали втора ръка. Но един път с мой много добър приятел, който пазарува само от такива магазини, се загледах и с голямо учудване открих, че сред камарите вехтории могат да се намерят чисто нови неща. От там си купих кожено яке за моторетката. За 60 лева



Друго нищо не съм купувал



Тема Re: Дрехи втора употребанови [re: femina]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.06.08 21:38



И аз не мога да вляза в такъв магазин, въпреки, че ми харесва идеята да се купуват стари парцали, ако това ще намали производството на нови (наивно знам). Но пък тия със старите колекции са ми привлекателни, само дето въобще не си падам по шопинга и ако някой не ме прати някъде да купя нещо, сама не отивам

.



Тема Не, купувам само нови дрехинови [re: femina]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано22.06.08 23:09





" Нека да е лято, само да е лятоооо.."

Тема Re: Дрехи втора употребанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано23.06.08 09:00



Именно. Мен пък една приятелка ме светна за един такъв магазин, за 10 кинта си взех някакви плътни пердета, с които сега ще претапицирам на малките столовете за бюро. Само някой да ме светне и къде в Сф дунапрен продават.



Тема Re: Дрехи втора употребанови [re: SoulMate]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано23.06.08 09:03



От магазина на Адидас на бъкстон така купих анцузи и тениски на малките, една година носене и пране - не са мръднали.



Тема Re: дунапреннови [re: HAДEЖДA®]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано23.06.08 09:28



Сме купували от Практикер например, както и от магазини, където продават кожа/еко кожа/ за тапициране...купували сме за да правим масажно легло...и дунапрена и облицовката.

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!



Тема Re: дунапреннови [re: LlRA..]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано23.06.08 09:38



Ейй, мерси. Сега ще пратя някое лапе да разузнае в нашия Практикер. За изкуствена кожа ми бяха дали идея, ама ми се видя неудобно за стол. Айде малките не са ми вманиачени по компа, ама аз за съжаление по цял ден съм на стола. Вчера си купих и такъв пистолет за телчета.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.