Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 22.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: като заговорихме за моданови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано24.06.08 16:55



пак си се объркал
това е "Ханъм фешън"


или това

онуй за което думаш е "Пехливан фешън" за жени и май е на мода само у вашио вилает та и аз се почудих здраво

/Ония рисунки ... бяха хубави забравих да ти кажа /

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Връща ли се модата от '70-те?нови [re: SoulMate]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано24.06.08 17:05



а пък тия магазините с много нули ... като вляза в тях и смях ме напушва.
Те продавачките и без това са ти обидени обаче едни и същи парцални при вас са по скъпи от при нас

. То бива бива надценка ама те наема за месец с продажбата на три парцала ли искат да си го платят не знам???

Свърши ми едното мазило за уста на Диор ... влизам в магазина.
В тестерите само 2 капки оставили, моят цвят го няма в палитрата въобще и цената му 47.90лв. Почвам да се кискам а някаква кифла ми се блещи умно.
Ей ужас на централната улица при нас е 36лв. за същото ще ме скъсат от кикот.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 24.06.08 17:06.



Тема Re: Връща ли се модата от '70-те?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано25.06.08 10:01



Ауу, 95!? Едно сако с подплата струва към 70-80-100, а колко работа има по ушиването му, в сравнение с роклето, колко материали, немам думи. Извод - роклета с такава цена се носят с етикета навън, та да се вижда първопричината за ценицата.





Тема Re: Връща ли се модата от '70-те?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано25.06.08 10:17



Ми при нас е така, щото сме все гъзари тука и на мерцедеси и бмв-та се возим и като седнем някъде слагаме жисиема на масата, да го видят другите и да цъкат. Та, няма да ни обиждат с ниски цени, я!





Тема Re: като заговорихме за моданови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор cina2 ()
Публикувано25.06.08 13:28



Ти си се объркала, пехливан е нещо съвсем различно и няма нищо общо с жените.
А тези нискодънни панталони бяха голям хит и тук, и в Париж и още къде ли не преди 2-3 години. Миналата година доста испанки ги носиха. Собственичките им твърдят, че били много удобни.

Редактирано от cina2 на 25.06.08 13:29.



Тема Re: като заговорихме за моданови [re: cina2]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано25.06.08 15:03



eй ама си обстоятелствена


ти няма ли да се обадиш за нещо друго ... някои лаф да ръснеш и да се поразкърсиш а не само като "учителката Йовка" уфффф

Много добре знам какво е пехливан и, че няма нищо общо с жените за това добавих за жени. Пък ако трябва да сме съвсем точни исторически са ни познати като потури а не нискодънни панталони . И те са мъжки и нямат нищо общо с жените ама ейна носят ги

По нашио остров тая мода не е минала .... що се отнася до визията - не виждам да правят нещо положително за женското тяло и естетиката тотално ми се губи.
А за удобството .... хъм един широк панталон, панталон-пола или просто пола до коляното ще има абсолютно същото удобство без да изглеждаш нелепо .... а пък и на колело/мотопед/мотор можеш да се качиш. Даже с първите два вида можеш да си сядаш удобно и по турски

Аз ша си ушия едни самурайски гащи, че са още по-удобни пък и седят по естетично.
ей ги на

Редактирано от Kyмиko Янaka на 25.06.08 15:07.



Тема Re: като заговорихме за моданови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор cina2 ()
Публикувано25.06.08 15:14



Шалвари, не потури /за жените/. Хайде, няма да се обаждам повече, че и без това не се интересувам от "писъците" на модата, а "учителката Йовка" не я познавам





Тема Re: Връща ли се модата от '70-те?нови [re: SoulMate]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано25.06.08 15:17



уф все забравям какви сме гъзари ... като видя улиците

и боклука
ама то и елитнитени квартали така - кочина, дупка, теч и един палат отпред

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: като заговорихме за моданови [re: cina2]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано25.06.08 15:21



чеки сааааааааа шалварите са много друга песен /да му ударим един белиденс/ той султана как ще ги погледне инак в ония гащи ужас



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 25.06.08 15:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.