Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 23.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Къде почиват свободните мъже?нови  
Автор (Д)Eфekтнa (непознат)
Публикувано17.06.08 20:42



Като човек изцяло посветен на работата и кариерата си - рядко имам време за забавления. От друга страна започнах вече да се замислям по-сериозно за личния си живот и затова, че животът ми не може винаги да е цикъл от работа-сън-работа-сън-работа-сън-работа-сън-работа! Можете ли да ми дадете съвет: къде почиват свободните мъже? С две думи искам да попадна на място, където със сигурност ще срещна свободни, неангажирани, хетеросексуални мъже. Омръзна ми да губя време в глупави разговори по барове, за да разбера че той е женен или "временно" разделен с дългогодишната си приятелка. Тъй като разполагам с ограничено време, бих искала да прекарам почивката си в компанията на представители на другия пол, по възможност на моите години и свободни. Моля, дайте съвет.



Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор snowflakee (непознат )
Публикувано17.06.08 21:18



Миличка,
и аз откога търся отговор на същия въпрос....Но уви...............................





Тема аз ли нещо бъркамнови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано17.06.08 21:56



или не става дума за това, на колко години си.

Мен специално не ме вълнува, но така започваме да гадаем Предполагам си около или над 30 и едва сега разбираш колко време си изгубила по баровете в търсене на щастието. Само да ти кажа, че точно там такова няма да намериш. Не знам защо, но адски идиотски съм се настроил срещу такива места, където хората ходят единствено за да задоволят някакви прищявки - било алкохолни, сексуални или нещо друго подобно.. Да ме извиняват бохемите, но съм на мнение, че има доста по-приятни начини за прекарване на свободното време..

А сега малко по темата - комбинацията хетеросексуален, неангажиран, психически и физически здрав е рядко срещана Или ще е педал с перфектни маниери. Или ще е женен.. Или ще е неангажиран, но пък пълен с комплекси Идея си нямам къде можеш да ги намериш. Може би просто още при запознанството трябва да питаш дали е женен или не. Или дали се е разделил временно с дългогодишната си приятелка

Няма да забравя едно маце дето в студенстките ми години ме отряза с репликата:

- Коя зодия си?
- Стрелец..
- Ооо, не вървиш, пич. Търся си РАК

Някаква такава стратегия трябва да имаш



Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано17.06.08 23:19



Ако си преминала 25 години, то изборът ти вече се ограничава, защото на тази възраст мъжете почват да се женят. Ако разсъждаваме логически, трябва да се насочиш към групата на мъжете, които вече са се развели. (Разведен е по-добре от човек, който никога не е бил женен, според мен - свикнал е да носи отговорност, да мисли за човека до себе си, има полезни за семейния живот навици)
Значи ако си на подходящата възраст, иди попитай момчетата от клуба на разведените къде почиват и стягай куфарите.



Макар, че ти намигам, всъщност съм сериозна.



Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано18.06.08 08:45



Свободни и неангажирани мъже след 25 години няма. Ангажирани са с предишни връзки, семейство, развод или кариера. Ако си на възраст след 25 време е да изоставиш баровете и да се ориентираш към приятелски компании. Даже е късничко. Но по темата бих казала, че вероятността да срещнеш "твоя човек" сред хора, които имат общо хоби е по-голяма отколкото в баровете, както сама си установила. В по далечна перспектива препоръчвам хоби - спорт, карти, туризъм, танци или за каквото се сетиш. А за почивката избери нещо необичайно - примерно трекинг в планината, та ако не срещнеш мъж поне да посрещниш нови емоции. Желая от сърце късмет това лято





Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано18.06.08 08:59



Малейй, ти къде я прати девойката...

Там половината мъже са женомразци бее..



Редактирано от HAДEЖДA® на 18.06.08 09:13.



Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано18.06.08 09:18



хора, вие всички сте луди!!!





Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано18.06.08 09:40



Не казваш на колко години си. Ако си прехвърлила 30 е почти невъзможно да уцелиш нормален хетеросексуален мъж. Не сваляй критериите... Забавлявай се повече. Човек никога не знае какво ще му се случи утре или дори след 5 минути.





Тема ти гажде за почивка ли си търсиш..илинови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано18.06.08 09:56



нещо сериозно и с переспективи за дълготрайна връзка ?
Защото от една страна - да е нормален, хетеросексуален, неангажиран...а от друга - да е за периода на почивката ?!

Истината е, че рядко някой е сам в живота си, но това не значи, че е с "подходящия/ата", освен ако не е "перфектционист"

Намирането на "сродната душа" си е късмет..

От друга страна..тя може да е подходящата и просто да не те е дочакала и да се е събрала с някого..и когато я срещнеш да е ангаже..

" Нека да е лято, само да е лятоооо.."



Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор roтинaтa!! ()
Публикувано18.06.08 10:31



Какви социологически анализи му спретнахте... нямало свободни мъже след 25 години... отчаяхте жената...да гледала разведените... глупости...как пък около мен няма един женен или обвързан...това може би е било валидно за периода преди 30 години, когато 'информационното общество' не е предоставило на хората толкова възможности за избор. Някога болшинството наистина са се женели на по 22-25, но днес вече е различно - хората учат докъм 25, правят съвсем други неща от това да се втурнат да се женят. Границата се е вдигнала определено докъм 30. Казвам го от позицията на млад човек, който има възможност да наблюдава себеподобни. Някога майка ми се е оженила на 23, днес с никой от приятелите ми не можем да си представим дори, че можем да се омъжим на тия години. Сега имаш възможност да срещнеш нови хора навсякъде, вкл. и по т.н. форуми. За баровете и аз не съм съгласна, че можеш да намериш читав, но все пак има 'барове' и 'барове'. Виж по разни спортове със сигурност ще има 'свободни', ако питаш мен :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.