Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Амчи туй кой го написа?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано19.06.08 16:26



Изобщо не си странна.



Тема Ченови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано19.06.08 23:56



смешно е - кариерата едва започва.
Ще ти е още по-смешно след 5-6 години като се обърнеш назад.
А сега най-много да тръгнеш да се обиждаш, твоя воля





Тема Сакъннови [re: LadyMorgana]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано19.06.08 23:57



че мацката вече се покри 100% с профила на Маркизата





Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: *W*]  
Автор тpънчeтo (член)
Публикувано20.06.08 00:01



чукча писатель...



Тема А моженови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано20.06.08 00:02



и да са били позарязани.
Пък заклеймени - зор работа, просто отказваме да си лепнем разни определения хехехехе !





Тема Re: Ченови [re: jamie]  
Автор (Д)Eфekтнa (непознат)
Публикувано20.06.08 00:04



Може и така да е...
Но всеки е различен, това че на някои кариерата им едва започва на 24...не значи, че при всички е така. Примерите, които ми хрумват са: спортисти, моделки и т.н. Да, моята наистина може би едва сега започва, но се развива много бързо /поне аз така си мисля/. И това бързо развитие ми дава много нови контакти, много работа, много учене...защото аз съм перфекционист. И съответно времето е кът...


Искам да споделя, че за два дни в клубовете, се чувствам изключително вдъхновена. Повярвах в много неща, в които бях изгубила вяра. Чувствам се пърхаща и одухотворена.
А имах много негативно мнение за виртуалните комуникации...незнайно от къде породено!




Тема Re: А моженови [re: jamie]  
Автор (Д)Eфekтнa (непознат)
Публикувано20.06.08 00:06



Да де, ама в този зор - да не си лепнем някакво определение или етикет, забравяме да надникнем в човешката същност. Да преценим човека според достойнствата и личностните му качества...



Тема Последните ти думинови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано20.06.08 00:25



сочат само неопитност.
Ами добре, давай устремно напред в кариерата - с перфекционизъм. Света няма да те чака, остава ти да се надяваш само че си по-бърза, по-енергична, по-неуморима и по-привлекателна от всички наоколо. Иначе.. губиш



ПП: Като каза време - едно от първите неща които се учат е как да не си го губиш. То и ученето се учи (как да учиш) и т.н. ама ти си ги знаеш тия работи, уверен съм (ако ти е останало изобщо време за мислене по тях).



Тема Молянови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано20.06.08 00:28



поясни.
Мисля че не ме разбра - казах че разведените отказваме да си лепнем разни определения. Това няма връзка с нашата преценка за другите.



Тема Re: Аманови [re: jamie]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано20.06.08 00:37



и ти си един експерт

Джентълменски се набутваш под 'приятелски огън'.


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.