Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 22.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Леле, Лирке,нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.06.08 09:14



Бе да ти го дам,ама той не се дава.
Пък и с два пищова ходи запасан.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема хехенови [re: Бepeзka!]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано19.06.08 09:48



по-скоро разведените са тези при които е доказано, че не стават за семейство





Тема Re: хехенови [re: Bълk]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.06.08 10:37



Да бе!
Как позна?
Не, че не ставаме , а не искаме!!!!!


Че така ни е по-гот!



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: хехенови [re: Xoлдън]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано19.06.08 10:45



не иска или не става ... според края на една и същата тоягата, остава да се изясни коя е обективната гледна точка и коя е самовнушаване и прах в очите на другите





Тема Re: Къде почиват свободните мъже?нови [re: *W*]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.06.08 12:17



Пак старата грешка - омотахте ни с Марианка - гаджето на Робин Худ .... аз (Морганката) съм свирепа келтска беладжийка и изявена омразна тема на половин Авалонски фолклорен епос.

Сори за забележката, мацка, но Марианчето и аз сме различни персони. Даже и с това, че на мани от едно 5 годинки ми мина всекакъв мерак мъжко да заангажирам, та нямам и какво да освобождавам за публиката женска.




Major e longinquo reverentia

Тема Re: хехенови [re: Bълk]  
Автор (Д)Eфekтнa (непознат)
Публикувано19.06.08 12:36



Защо пък реши, че разведените не стават за семейство?! Не може ли просто да са посбъркали някъде и някога си... И нали нямаш предвид, че разведените хора са заклеймени с този си статус /да го наречем, че не ми идва по-точно дума/!?





Тема Re: хехенови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано19.06.08 12:43



не, предлагам друга гледна точка относно разведени. Не е ясно дали те са сбъркали някъде и някога си или някой друг е сбъркал с тях! Като се опитваш да направиш мнение относно нещо си, то гледай и двете страни на една монета, че иначе ще баламосваш себе си, а в последствие и другите.



Тема Амчи туй кой го написа?нови [re: (Д)Eфekтнa]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.06.08 14:04



Омръзна ми да губя време в глупави разговори по барове, за да разбера че той е женен или "временно" разделен с дългогодишната си приятелка.


Или може би си имала предвид, че повече не желаеш да си губиш времето по такива места.

Не, не че е смешно... не се изразих правилно. Даже е приятно човек да се занимава с това, но просто аз си представих жена в напреднала възраст, сингъл и вечно заета и нацупена, тичаща само по кариерата си.



Тема Re: Бамбичнови [re: Bambi*]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.06.08 14:57



и с як вид на 'недоклатена', пропусна в описанието




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Амчи туй кой го написа?нови [re: Bambi*]  
Автор (Д)Eфekтнa (непознат)
Публикувано19.06.08 15:36



Тц. Не съм такава. Дори напротив, на мнение съм, че всичко е до правилна организация и ако човек съумява добре да си планира нещата ще има време за всичко. Но при мен така се случи, че започнах работа, в която непрекъснато израствам, завършвам магистратура...съответно с приятелите си излизам вечер - по заведения, барове и т.н. И в един момент се убедих, че на тези три места, почти няма как да Го намеря. А времето си лети.... Честно казано, ако някога ми се наложи да избирам - задължително ще предпочета семейството, пред кариерата.
Аз приятелите си няма да изоставя и като го срещна...но се предполага, че тогава срещите ни по тези места ще са по-ограничени. Е, зависи си от хората, разбира се. Аз гледам от своята камбанария.

Странна ли ви се струвам?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.