Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз ли съм в грешка нещо?!нови  
Автор _RadOstina_ (непознат)
Публикувано14.06.08 13:25



Добре де, аз ли съм глупава? Тя ли се опитва да се прави на голяма манипулаторка...?!
Имам една приятелка, с която не знам кой е правилния подход.
Аз живея на квартира в центъра, а тя в един далечен комплекс. Когато се запознахме (преди около година) тя ме помоли да остане да спи при мен след едно излизане за да не даава пари за такси до тях. Аз казах - ок и спах на пода. Да обаче от тая случка насам въпросната госпожица е решила, че това е правило. А аз затова съм на квартира - защото имам нужда от моето си пространство. Започнах да се въздържам да излизам с нея точно поради тази причина. Опитах на няколко пъти с намеци, но резултат нямаше. На рождения си ден като я поканих я попитах директно дали ще има проблем ако не спи в къщи. Доста и докривя, но отиде да спи у баба си, която живее в центъра. Питала съм я защо не остава там, на което ми отговаря - защото била ги притеснявала.


Днес ми се обади да ходим на плаж. Казах да идва насам, тъй като плажа щеше да е извън града. (Аз имам кола, а тя -не и щяхме да ходим с нея). Тя ми казва че не била готова още. Накрая се обади каза - готова съм и аз и казам ами айде да ходим и тя - добре. Седя си аз тук, чакам и след час ми звъни на домашния и ми вика - какво става. Аз казвам - ами чакам те. А тя - ми и аз те чакам.
Е писна ми! Казах и - ти като искаш да идвам да те взема от вас, защо не каза?
А тя мълчи.
И така - днес щеше да ми е първия плаж, а заради нея не отидох!
Та кажете ми - аз ли бъркам някъде? Издребнявам ли, или напротив? И изобщо как да се държа с този човек?



Тема Re: Аз ли съм в грешка нещо?!нови [re: _RadOstina_]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано14.06.08 14:18



зависи... единият вариант е и двете да се пълни повлекани които не знаят какво искат.
другия вариант е двете да се пълни повлекани но тя да е хитрушата... хитруша за семки жълти стотинки и пуканки... тези са най големите хитрорани хитруши и хитроумници
третият вариант е и двете сте пълни повлекани но ти изопачаваш нещата



Тема Re: Аз ли съм в грешка нещо?!нови [re: 998 white]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано14.06.08 15:04



Харесвам последователната категоричност на твоя коментар. Определено на момите им липсва комуникация.



Тема Всичко е наред,нови [re: _RadOstina_]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано14.06.08 22:24



просто сте жени.
Все чакате някой друг да свърши всичко и да ви обслужи. При това - да се сети сам





Тема Re: Всичко е наред,нови [re: jamie]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано14.06.08 23:16



Дрън-дрън!



Тема Re: Аз ли съм в грешка нещо?!нови [re: _RadOstina_]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано14.06.08 23:19



Явно те натоварва излишно това момиче. И явно ти не си готова да правиш тези жертви за нея. Това не е искрено приятелство, а използване. Отказвай й като усещаш, че се опитва да те използва. С времето ще се откаже, като види, че номерата й не минават.



Тема Re: Аз ли съм в грешка нещо?!нови [re: _RadOstina_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.06.08 00:20



Оооо при мен такива не минават.Винаги съм готова в нужда да подам ръка,но видя ли ,че тая "нужда" се превръща в навик-АУТ и не се познаваме повече.Имала съм такива приятелки,които не могат да откажат на други техни "приятелки".С тях или си оставаме приятелки,тоест опитвам се да им покажа,че това не е приятелство,а използвачество.Ако ме разбере-разбере,ако не-да духа супичката и тя.





Тема Re: Аз ли съм в грешка нещо?!нови [re: _RadOstina_]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано15.06.08 03:09



Олеее тя много зле, бе!

Аз не бих търпяла такова поведение около себе си - както го описваш, нещо не е наред девойката централно.



Тема Re: Аз ли съм в грешка нещо?!нови [re: Markizata]  
Автор _RadOstina_ (непознат)
Публикувано15.06.08 04:38



eЕми зле
ама и да седна да обяснявам, имам усещането, че е толкова далече от начина ми на мислене, че НИКОГА няма да разбере





Тема Re: Всичко е наред,нови [re: jamie]  
Автор _RadOstina_ (непознат)
Публикувано15.06.08 04:40



Ний като сме "просто жени", теб да те питам - ква работа имаш да се буташ в тая тема?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.