Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема HELP!нови  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 15:06



Моля ви някой да каже методи на изкключване, бягство, предпазване, сугестия итн способи, защото ще лудна!!!!!!!!!!!!!!


Зълва ми пристига на гости.!!!!!!!!!!!!!!!!Това е най-вампирския човек /ако може да се нарече човек/ когото познавам.
Ходи от стая в стая постоянно с димяща цигара /децата бяха бебета и пак го правеше/...ходи с обувки навред...гледа свирепо и раздава заповеди. Всичко това мога да и простя, но дори да си стои някъде и да гледа, пак усещам, че ме срива
Сериозно говоря. Заболява ме главата щом я видя. Мъжа ми знае ама какво да направи...и аз се опитвам да го разбера - сестра му е, какво да и каже...
Имали ли сте такива моменти и такива познати???Как се спасявате???



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cina2 ()
Публикувано12.06.08 15:18



Щом е вампир - връзка чесън на врата и голям сребърен кръст би трябвало да свършат работа

.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cigaret (непознат)
Публикувано12.06.08 15:19



Напълно те разбирам.Сестра ми е същата.Търпях я 12 години след смъртта на майка и преди 6 месеца окончателно прекратих всякакви отношения с нея,след многобройни "скъсвания" по между ни преди това.
Преди имах усещането,че когато сме заедно в една стая ще ми излезе душичката.Тя си е и такъв характер-тежък му викат,но и излъчва изключително отрицателна енергия,като същевременно се "храни" с енергията на другите.Просто я елиминирай и няма да съжаляваш.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор neverojatna (Sonnenschein)
Публикувано12.06.08 15:21



А защо изобщо я каните на гости???



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: HELP!нови [re: neverojatna]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 15:29



Не съм аз





Тема Re: HELP!нови [re: cigaret]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 15:30



Как?Как? Това е въпроса!!!!





Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано12.06.08 15:31



Виж сега, в собствения си дом ти определяш правилата.
Как така ще се дими в присъствието на бебета?
Ще й обясниш какви са правилата у вас и ако не й харесва да не идва.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cigaret (откровена)
Публикувано12.06.08 15:35



Просто застанах очи в очи с нея в собствената ми кухня,която тя беше обсебила и й казах,че повече не желая да я виждам.Това беше всичко.
Чао и успех!Дръж се и не се поддавай на атаки!Ако може прави нещо,което знаеш,че ще я дразни,поне малко от малко да ти олекне.





Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано12.06.08 15:46



как ли! с твърд ясен тон разбира се! ти си у вас! избирай между 5 минути неприятен разговор и постоянно притеснение като дойде. не се притеснявай да изкажеш на глас това, което пишеш. успех!!

[image]myDokuments/kremena/z_ile3513[/image]

Тема Re: HELP!нови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 16:45



Преди години, след като не разбираше от погледи и от постоянно миене на пепелници и отваряне на прозорци, казах на мъжа ми да и каже човешки...то не бяха мърмореници като влиза и излиза, то не бяха демонстрации...изпокарахме се с него накрая. Тя обстановката става супер напрегната

Беше престанала за известно време. Сега дори не ми е казал, че ще идва - от децата разбрах. И си мълча. Чудя се кога ще ми каже и как да постъпя.
Как прави една хитра и умна жена?????????
Щото аз явно не съм!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.