Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема HELP!  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 15:06



Моля ви някой да каже методи на изкключване, бягство, предпазване, сугестия итн способи, защото ще лудна!!!!!!!!!!!!!!


Зълва ми пристига на гости.!!!!!!!!!!!!!!!!Това е най-вампирския човек /ако може да се нарече човек/ когото познавам.
Ходи от стая в стая постоянно с димяща цигара /децата бяха бебета и пак го правеше/...ходи с обувки навред...гледа свирепо и раздава заповеди. Всичко това мога да и простя, но дори да си стои някъде и да гледа, пак усещам, че ме срива
Сериозно говоря. Заболява ме главата щом я видя. Мъжа ми знае ама какво да направи...и аз се опитвам да го разбера - сестра му е, какво да и каже...
Имали ли сте такива моменти и такива познати???Как се спасявате???



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cina2 ()
Публикувано12.06.08 15:18



Щом е вампир - връзка чесън на врата и голям сребърен кръст би трябвало да свършат работа

.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cigaret (непознат)
Публикувано12.06.08 15:19



Напълно те разбирам.Сестра ми е същата.Търпях я 12 години след смъртта на майка и преди 6 месеца окончателно прекратих всякакви отношения с нея,след многобройни "скъсвания" по между ни преди това.
Преди имах усещането,че когато сме заедно в една стая ще ми излезе душичката.Тя си е и такъв характер-тежък му викат,но и излъчва изключително отрицателна енергия,като същевременно се "храни" с енергията на другите.Просто я елиминирай и няма да съжаляваш.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор neverojatna (Sonnenschein)
Публикувано12.06.08 15:21



А защо изобщо я каните на гости???



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: HELP!нови [re: neverojatna]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 15:29



Не съм аз





Тема Re: HELP!нови [re: cigaret]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 15:30



Как?Как? Това е въпроса!!!!





Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано12.06.08 15:31



Виж сега, в собствения си дом ти определяш правилата.
Как така ще се дими в присъствието на бебета?
Ще й обясниш какви са правилата у вас и ако не й харесва да не идва.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cigaret (откровена)
Публикувано12.06.08 15:35



Просто застанах очи в очи с нея в собствената ми кухня,която тя беше обсебила и й казах,че повече не желая да я виждам.Това беше всичко.
Чао и успех!Дръж се и не се поддавай на атаки!Ако може прави нещо,което знаеш,че ще я дразни,поне малко от малко да ти олекне.





Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор kremenskata (оцветявка)
Публикувано12.06.08 15:46



как ли! с твърд ясен тон разбира се! ти си у вас! избирай между 5 минути неприятен разговор и постоянно притеснение като дойде. не се притеснявай да изкажеш на глас това, което пишеш. успех!!

[image]myDokuments/kremena/z_ile3513[/image]

Тема Re: HELP!нови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 16:45



Преди години, след като не разбираше от погледи и от постоянно миене на пепелници и отваряне на прозорци, казах на мъжа ми да и каже човешки...то не бяха мърмореници като влиза и излиза, то не бяха демонстрации...изпокарахме се с него накрая. Тя обстановката става супер напрегната

Беше престанала за известно време. Сега дори не ми е казал, че ще идва - от децата разбрах. И си мълча. Чудя се кога ще ми каже и как да постъпя.
Как прави една хитра и умна жена?????????
Щото аз явно не съм!



Тема Re: HELP!нови [re: cigaret]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 16:50



То пък сестра! От една кръв и плът!


Добре си постъпила, стига да не ти тежи някак...
Не съм конфликтен човек и как да я дразня в дома си??????? Да се смея непрекъснато или да забягна на работа и в събота и неделя, че тя да нямя кого да дразни и смуче.........
Ай ще му се невидеше!!!!!!
Тъкмо си мислех, че живота е хубав и няма кой да ме ядоса за нищо! То човек не бива и за миг да си признае, че се чувства добре явно! Лошото не спи!



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано12.06.08 17:39



Имали сме такива моменти и такива познати!Точно-енергиен вампир се казва!




То само две неща могат да се направят

-това, което правиш ти-свиваш се, отстъпваш, което ми е ясно: не искаш да се товариш емоционално със скандал и "да слизаш на нейното ниво".И тя ще се развява като черна чума на бял кон и ще цвили наоколо ти и то буквално.

- обратното."слизаш на нейното ниво" и й казваш право в свирепите оченца какво мислиш.Т. е. скандалът трябва да случи рано или късно.И жалко, че не се е случил още когато е димяла около бебенцата и се шляла с калните си чепици покрай тях.Тук не важи правилото "не се боричкай с прасе, щото ще се изцапате и двамата, но на прасето ще му хареса", защото госпожата трови децата, трови душевно и теб, което ПАК се отразява на децата и т.н.Таквизи персонажи от въздишки, намеци, мълчание, кОси погледи и т.н. не разбират и ако беше в службата , на улицата или на някой купон, айде да мине. Ама тя е в ТВОЯ ДОМ !!!????

Но най-лошото в цялата ситуация е това, че има много по-виновен човек от зълва ти. И това е мъжът ти, родния й брат, който е можело и трябвало да разреши въпроса отдавна и то между тях. Тя му е сестра, ама ти си майка на децата му и те зависят от твоето състояние, а не от нейното!
....Не е луд тоя дето рупа довлно зелника, че и се уригва шумно, а тоя дето му го дава.....Ще е ужасно, ако има втора серия и съпругът ти те накара да й се извиняваш, че си казала на кьопавата, че е... кьопава.

п.п.Извинявай, ако съм пресолила манджата, ама наистина е безобразие разказаното от теб.


п.п.п.Има и трети изход, но той е невъзможен в тоя случай, явно-да я ожените за некъф космат юнак и той със свирепи оченца, бирено шкембенце и любим сивкав потник плюс лека форма на алкохолна деменция, но с относително читаво либидо и....... да си се оправят там помежду си.Току-виж станала вечно усмихната и чуруликаща тиролски песни при следващата ви среща.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано12.06.08 18:14



Не си я поканила лично, не я посрещаш, не готвиш, изобщо си намираш приятно лично занимание, извеждаш децата, разходка, сладолед, всички екстри и й даваш да разбере, че не се интересуваш от пристигането й. Така хем вълкът сит, хем агнето цяло - просто изчезваш от къщи и не контактуваш с нея. Ако се опита да ти каже нещо, съобщаваш, че у вас не е нито селска кръчма, че да пуши вътре, нито пък хотел. Държиш се безцеремонно.
Ако срещаш пък разбиране от страна на съпруга си, просто му предложи вместо да опушвате къщата да излезе с нея на ресторант, да се видят, да се почерпят, да се наприказват и да й повика и плати таксито, което ще я закара у тях да си спи и пуши.


Като минавам покрай гробището винаги си мисля, колко мнооого време ще съм там, и колко малко жива, за да си съсипвам здравето и да се ядосвам. Пий едно "Джони" и смело! Наздраве!



Тема Re: HELP!нови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 19:23



Т. е. скандалът трябва да случи рано или късно.И жалко, че не се е случил още когато е димяла около бебенцата и се шляла с калните си чепици покрай тях.
Случи се, случи се , но просто помолих мъжа ми да и каже, за да не я обидя аз деликатната ПАТКА

Оттогава още веднъж дваж дойде и сега нали пак...
Адски си права, че мъжа ми е по-виновен. Той донякъде също си знае стоката и затова сега ми мълчи и не ми казва. Знае си всичко, ама и той е безсилен пред киликанзера Няма да ме кара да се извинявам, но със сигурност ще чувам до живот - "знам, че не харесваш роднините ми", примерно. Или друга помия!!!!
Мъча се да се успокоя, че живее в чужбина и рано или късно ще си тръгне /дай Боже рано!!!!/
Има и трети изход, но той е невъзможен в тоя случай, явно-да я ожените за некъф космат юнак и той със свирепи оченца, бирено шкембенце и любим сивкав потник плюс лека форма на алкохолна деменция, но с относително читаво либидо и....... да си се оправят там помежду си.Току-виж станала вечно усмихната и чуруликаща тиролски песни при следващата ви среща.

Кой ще я търпи , бе Нелка???????
Тя беше женена не един, а три пъти, вече има и внучета /50 годишна Лъвица/
Не че ги гледа! Не че помага! И дъщерите и не я понасят! Под секрет - и родната й майка ми се е оплаквала /е, разбира се ако се сбием двете,този изброен народ сигурно ще е срещу мен, де, ама нейсе!/
Уф, стискайте палци да си Оди бързо!



Тема Re: HELP!нови [re: Aлekcия]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 19:30



Не мога. Щот съм тъпа. И не мога да кръстосвам надлъж и нашир града.

Предполагам, че ще идат някъде, първата вечер сигурно и аз ще ида, за да видя да не би случайно да се е попроменила към добро.... пуста оптимистка!!!
Права си, така е! Ама се ядосваме за глупости, мамка му! И аз бих ти дала този съвет, ама като си вътре много се ядосваш!
Благодаря за подкрепата! Ако оцелея - ще пиша, ако ще се гътвам с последни сили ще и отворя тука клуба и темата, за да довърши тя... Представяте ли си картината???!! Ама се вкарахме във филмааа!



Тема Стискаме палци тогава....нови [re: 4you2]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано12.06.08 19:52



Стискаме палци!



Брях, три пъти е омаяла юнаци(евентуално със или без потник) до Менделсонов марш, таз ваша фамилна "ценност"?!Даденото от теб описание ме подведе, че имаме класическата, крива на целия свят, непорочна девица в климакс. Пък то-развихрена хетера - сърцеедка със солидно потомство, на две поколенчески нива даже!Нямат край чудесата по света.


R.P. Три пъти на ден по една лъжичка "майната му/ти" да вземаш.Може и на глас да става това! А дори може и да удвоиш дозата, доката тя се мота наоколо ти...



Тема Няма такива филми.нови [re: 4you2]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.06.08 19:57



Какво като е сестра на мъжа ти? Ще пуши в къщата ви ли? И какво направи мъжът ти? Каза ли нещо на сестра си, направи ли нещо? Не че е нужно ти да го молиш да прави каквото и да било.
Егати хората... Ако бях на твое място, и ако мъжът ми не вземе отношение, просто й дърпам цигарата от ръката, и усмихнато и много ясно й обяснявам какво се изисква от нея - зълвата, докато пребивава на чужда територия.



Тема Мила, извинявай, ама...нови [re: 4you2]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.06.08 20:01



нещо си сбъркала с този мъж. Вината не е в сестра му. Съчувствам ти.

Няма нужда да си хитра. Явно си твърде добра. Ако имах възможност, с удоволствие бих заела мястото ти, за да ти покажа какво трябва да направиш. Но нямам намерение тук да ти обяснявам нищо. Но се съмнявам, че би имало полза. Просто има хора, които прекланят глава, и ми се струва, че ти си от тях, а в такъв случай, би било безполезно.



Тема Re: Стискаме палци тогава....нови [re: Heли.]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 20:44



Уж слагах в " " твоите цитати, а то се сляло


Дам, такава е "мацката"
Веднъж в началото на брака ни, в откровен разговор ми призна, че повече се чувства мъж и аз се опитах да я разбера, защото току-що се бе развела за 2-ри път! Нали мъжко рамо няма бля бля...Беги мани тая!
Току що разбрах от децата, че ще стои от15 до 25 /фиксирани дати/ Да се радвам ли или да се ядосвам!
Ще го приема философски!
10х за подкрепата!



Тема Re: Мила, извинявай, ама...нови [re: Bambi*]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано12.06.08 20:50



Абе не съм много преклонена, но съм деликатен човек! И други черти си посгрешила от психохопортрета ми, но ще ти простя. И то не защото съм мухла, а защото няма смисъл да се обясняваме, просто не се познаваме!
Колкото до мъжа ми - така е! Ела малко го превъзпитай! Нали има една програма "Смяна на съпруги"





Тема Re: Мила, извинявай, ама...нови [re: 4you2]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.06.08 06:24



Да ама в тая "програма"ти ще останеш на сухо


Пък и не вярвам чак толкова да мразиш съпругът си че до пуснеш на таа

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Мила, извинявай, ама...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано13.06.08 09:34



Въййййййййййй, Пламене, жив да си брато, че ме предупреди!!!!!!!


Видях го Бамбито /във визитника/ - хем по-младо, хем свободно!!!!!!!!!!!!!


Като ги сложих на кантара обаче съм готова да се прежаля в "сухото" за 10 дена.
Аз - "на сухо" свободна като птичка
Бамби - с мъжа ми /не е китка/, КАКА - /знаете я/ и двама мрънкащи тийна /да са живи и здрави!/
Ъм, кво ще кажеш?
Бамби, целувки, миличка,
че започваме Петък 13 с теб!



Тема "Отровните хора"нови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.06.08 10:28



Има една такава книжка. Там са описани типовете хора и прийомите им, които вгрочават по подобен начин живота ни и начините за противодействие.
Купувала съм я от книжарница преди 2-3 години.
Потърси я.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор neverojatna (Sonnenschein)
Публикувано13.06.08 11:56



а няма ли как директно да му обясниш на киликандзера, че не е желан в къщата ти щом се държи така?



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор бяcнa_cъм (сърцАта)
Публикувано13.06.08 12:38



Енергиен вампир е точната дума...Чела съм някъде нещо за предпазване, ама дали действа

..Как какво да й кажете?! Най- малкото й дръпваш цигарата и й казваш, че в ТВОЯ дом не се пуши навсякъде!!! И обикновено, който е на гости трябва да се съобразява с домакините, а не обратното!
Не съм имала такива моменти.., освен вчера, като дойдоха да ни сменят дограмата и един си влиза с цигара в ръка / пък аз от 2 месеца не пуша
/..и му казвам: " Ако обичате да излезете с цигарата- тук сме непушачи." Подразних се, не че няма да се проветри, но все пак влиза в спални и в чужд дом!



Тема Re: Мила, извинявай, ама...нови [re: Bambi*]  
Автор бяcнa_cъм (сърцАта)
Публикувано13.06.08 12:46



Не е така, bambi*, предполагам не си семейна..има нЕкои тънкости в сем. живот или така наречения компромис..това, че си си преклонил главата, не значи, че си я подложил да ти я отсекат! Много е лесно отстрани да се говори, но всеки си знае...а ти не можеш да вадиш такива заключения.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано13.06.08 13:20



Такова чудо не бих пуснала в къщата си


Пушенето на цигари и ходенето с обувки е въпрос на възпитание..
Аз примерно не събувам гостите си, защото обувката е част от тоалета... и на самата мен не ми е приятно да се събувам, но..
когато в някое семейство си има правила, те важат за всички, т.е.:
1) без обувки
2) без цигари...
Пък и извинявай, но да ми ходи с обувки в спалнята е вече мърлява работа.
Така, че госпожата "вамп" трябва да се съобразява. Кажи и човешки какви са правилата в твоята къща ;)
Ако е за кратко стисни зъби, ако ли пък не - се постарай да няма последващи подобни визити и за вбъдеще или да не Ви гостува или да е за много кратко, ако се налага.



Тема решен ти е проблема..нови [re: 4you2]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано13.06.08 13:26



..той я канил на гости, без дори да те попита..
значи тя не е твое гости, на негово
Просто си "вдигни чукалата" и отиди на гости на приятелка, при роднина...както прецениш - на някакво приятно място с приятна компания.
Спокойно можеш да си вземеш и децата..
"Умният" ти мъж да се оправя





Тема Re: "Отровните хора"нови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано13.06.08 13:42



Викаш да съм подкована като дойде.


Благодаря ти. Аз научих един начин с кръстосани пръсти, ръце, крака...против лошата енергия, ама таз ми прилича на "по-висш пилотаж"
Ще се справя!
10х



Тема Re: HELP!нови [re: *W*]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано13.06.08 13:47



За кратко ще е . Ще стисна зъби, най-малкото защото и аз имам сестра.
Ще съм на работа през дните, няма да я виждам какво прави. Вечер ще я изтърпявам

Като си тръгне ще изчистя основно!!!!!!!!И ремонт ще направя ако трябва!
Нали не ми е всеки ден у нас /прекръствам се/




Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор neverojatna (Sonnenschein)
Публикувано13.06.08 15:03



кураж, дано устискаш!



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: HELP!нови [re: neverojatna]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано13.06.08 16:19



Ох, мерси мила! Ще ми е нужен!
Но от толкова обсъждане ми олекна някак си


Затова психолозите казват, че трябва да се говори и обсъжда всеки проблем !
Понякога със съвсем непознати, но пък близки до душата хора!!!!
Благодаря на всички за подкрепата!
Венсеремос!



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.06.08 17:50



И като дойде чудото, ако стане много напечено, пак заповядай в клуба - ще ти окажем спешна морална подкрепа.



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор cuddly (whatever)
Публикувано13.06.08 23:40



абе що не й кажете, че не е удобен момент за гости - да се пробва пак след няколко години.






Тема Re: HELP!нови [re: cuddly]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано14.06.08 00:19




много ми хареса!!!!!!!



Тема Re: Мила, извинявай, ама...нови [re: 4you2]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.06.08 00:51



то бамбито вече не е толкова младо,ама си е все така свободно


А мъжлето ти направо го ожалвам ако го вкараш в тая схема

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.06.08 08:44



Я виж дали няма някоя изостанала работа в офиса, която да вършиш след работно време. Хем ще натрупаш червени точки пред шефа, хем ще съкратиш времето със зълвето до минимум. Щото, нали се сещаш - кат си бачкала до 19-20 си и иморена и си лягаш рано.





Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано14.06.08 17:52



Вампирът цели първо да те ядоса. Така се 'свързва' с енергоносителя. После с лекота и облекчение тегли енергия.

Затова всяка съпротива е предварително обречена на провал.

Можеш да избягваш по всякакъв начин контактуването с нея. Можеш да идеш на църква и да запалиш свещички.

Можеш да мислиш само положителни неща. Това отблъсква вампирите надалече.

В момента, в който усетят че не могат да те ядосат (да пробият аурата ти), те си набелязват друг донор.

И още нещо: Има хора, които са пълна противоположност - те отдават енергия.

Можеш да ги потърсиш. Когато ги намериш ще усетиш приятна емпатия.

Биологичната сестра не е задължително да е и Духовна сестра. Освен това въпрос на елементарна култура е да знаеш какво е 'гост' и какво е 'стопанка'. Т.е. тя не може да е нещо повече от теб щом е в дома ти.

Казано по друг начин - не трябва да си послушно агънце, което ще го острижат.
Не трябва да си и коза.

Покажи с усмивка желанието си да се съобразяват с теб и ако го направят каква ще бъде наградата.

Защото вампирството е само болест, която се лекува.




Време е за мечти!

Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.06.08 18:19



Бамби е права. докато ти отстъпваш, тя ще настъпва. и всичко това за твоя сметка. и ако не разбира от миене на пепелници и отваряне на прозорци, земи че си го рекни в прав текст с усмивка на уста, за да разбере че не е някое сополанче срещу нея. ако през това време я гледаш смело в очите, резултат ще има веднага.
чудя се какво би станало ако я накараш да почисти донесеното с обувките докато ти приготвяш вечерята в нейна чест?



Тема Re: HELP!нови [re: 4you2]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано14.06.08 21:04



виж сега, както Березка е предложила, ако стане много напечено, подхвърли една покана за "дамско парти" във форума и ние веднага ще "доФтасаме" най-услужливо



Стискам палци и не се предавай



Тема Re: HELP!нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано14.06.08 23:22



Ти си бил голям вампировед.





Тема Re: HELP!нови [re: Бepeзka!]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано15.06.08 10:17








Време е за мечти!

Тема Re: HELP!нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано15.06.08 13:58



Ееееееееееееееееееее


Ти изби рибата!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кефиш ме, шти звънна!!!!!!!!!
10х 10х 10х
на всички ви!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: HELP!нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано15.06.08 20:00



добре казано



и доста вярно

" Нека да е лято, само да е лятоооо.."

Тема Казах ти точно онова,нови [re: 4you2]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано15.06.08 22:34



което мисля. Нищо лошо няма, че съм сгрешила в "портрета" ти, но начинът, по който говориш, ме кара да ти създам именно такъв портрет. Така че, от теб си зависи.

Всичко по-, по-, най-.





Тема Любов, колко пътинови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано15.06.08 22:38



да ти казвам по-прецизно да си проверяваш информацията.


Впрочем, що не си на дивана, пред телевизора, с пийнито, и после - в кревата? М?

Изказвай се подготвен, ви замолваме любезно.



Тема Не се пробих за какво точно говориш,нови [re: 4you2]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано15.06.08 22:39



явно с Пламен имате някаква игра, но не мога да разбера, защо намесваш ника ми, в цялата история?



Редактирано от Bambi* на 15.06.08 22:40.



Тема Имам доста опитнови [re: бяcнa_cъм]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано15.06.08 22:43



в съжителство, в брак, все още - не.


Под "преклонена глава" не съм имала предвид "отсечена", ако ти си прочела в думите ми смисъла на думата "развод".

С подобни неща, компромиси не могат да се правят. Че аз, и без да съм омъжена, приятелят ми ме пита "Кога да кажа на сестра ми, че може да ни дойде на гости?", но е факт, че аз пък винаги се съобразявам с тях. Всичко си е до човек, знаеш.



Тема Извини ме, но тованови [re: *W*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано15.06.08 22:47



не може да бъде каквото и да било решение на проблема.
Значи, мъжът й знае, че сестра му се държи просташки, и въпреки че е станала неприятна на цялото семейство, я кани - без желанието, и дори без знанието на съпругата си? И тя, какво? Трябва да бяга, нанякъде, щото идва ВИП-сестрата ли?

Дай нещо друго да измислим.

Аз вече написах какво мисля, де, и понеже контра-реакцията на питащата ми се струва супер неадекватна, я оставям на воля.



Тема Re: Извини ме, но тованови [re: Bambi*]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано16.06.08 11:35



Ох, писна ми от мнителни хора!
Нямам никаква закачка с Пламен, нито пък най-малко с теб!!!!!!!!!
Имам чувството, че повечето хора в клуба се познавате лично и тъй като досега не си бях позволявала да пиша често, а да чета нямам много време, от четеното останах с впечатление, че мога да се включа в приятелска закачка! Нищо злобно не бях вложила в изказването си. Честно, приличаше ми на бойна, широко скроена мацка. В краткия диалог дори имаше мила забележчица към теб!!!Съжалявам, ако съм те обидила по някакъв начин!!! Най-искрено!
Моля те не измисляй нищо повече по моя проблем!
Получих достатъчно приятелски съвети и протегнати за помощ ръце от другите клубари!
Благодаря ти все пак, че се включи по своя си начин!
Хубава седмица!



Тема Re: Извини ме, но тованови [re: 4you2]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано16.06.08 13:12



Бамбито има взривоопасен характер.

Лесно се пали. Независимо какво прави човека срещу нея.

Навремето я бъзнах и тя ми се сърди. Все още.

Но аз не се отказвам от ползотворните приятелства и знам че ще дойде време когато тя ще бъде по-разумна и емоционално стабилна.

И още нещо - тя е много умна и начетена жена.

С нея можеш да говориш за работа, работа и работа.

Никога за плетки и сплетни.

-------------------

(Тя не е Фампирка!

)




Време е за мечти!

Тема Re: Извини ме, но тованови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано16.06.08 13:55



Благодаря ти.


Имах нужда от подкрепата ти, въпреки риска , че има закачка или заговор между нас
И за да не се окаже , че се държа като ощипана, предлагам да спрем да говорим за това!
Аз лично спирам.
Тебе те гушкам приятелски и като обмен на положителна енергия. Гуш.



Тема Re: Извини ме, но тованови [re: 4you2]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано16.06.08 19:47

















Време е за мечти!

Тема Re: Извини ме, но тованови [re: 4you2]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано16.06.08 22:20



Нахалост си хабиш клавиатурата


Още в първия ми пост към теб тъничко ти загатнах да не се занимаваш с доня Перфекта.Оная винаги е най-най и няма такова нещо на белия свят по което тя да не е абсолютно компетента.Нейното мнение е единствено и точка.
Сега разбра ли защо чак ми се прииска да ходя да паля свещичка за съпругът ти

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Извини ме, но тованови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано16.06.08 23:38



Преди време се бяхме хванали на бас с една клубарка, че доня перфекта, според нея няма да се намеси с компетентно мнение в една тема за проблеми при отглеждане на деца. Е, не позна клубарката.





Тема Поредната глупост, Пламчо.нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.06.08 01:22



По-добре оди да си играеш с другата фурнаджийска лопата ин дъ клъб.





Тема За плетки - не,нови [re: Enduring_Knight vs2_]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.06.08 01:24



но някога много обичах да бродирам.

Без майтап. За сплетните: абсолютно точно.

Я ми кажи, Рицарю, не си ли оправи най-сетне опциите на пощата, така че да получаваш потвърждение и за прочетените мейли, които изпращаш? Защото все ти се чудя, защо продължаваш да ми мяташ бележки тук?
Не се сърдя на никого, просто навремето ти се прецака по отношение на коректната комуникация, и оттогава прецених, че не си струва повече да ти обръщам внимание. Толкоз.



Тема Пак много по повърхността.нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.06.08 01:26



Какво да се прави, такъв е животът, Наденце

- и сламката, и гредата са все в чуждите оки.



Тема Re: За плетки - не,нови [re: Bambi*]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано19.06.08 22:37



Струва си!



Време е за мечти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.