Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Любима домакинска работанови [re: HAДEЖДA®]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано14.06.08 08:06



завиждам ти за уменията с пералнята. Това вече си е поправка.

Аз се ограничавам само с жичкаджийстването май - дали ще е ютията, играчка на малкия или някакво дребничко устройство ... верно си е забавно.

Едно време ме впечатли моя приятелка, когато в една квартира (в студентските ни години) разглобих гръмналата ни ютия, изтърбуших я, 'модифицирах' я без степените и разни други неща и пак я направих годна за употреба. С фини завършителни работи от изолирбан/ лейкопласт - все изолатори.

А съквартирантката ми беше изпаднала в някаква полуда през цялото това време - при тържественото включване на готовата ютия даже избяга от стаята. Твърдеше после (като се престраши и тя да ползва джаджата след ремонта), че не вярвала, че жена може да прави такива работи




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Любима домакинска работанови [re: LadyMorgana]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано14.06.08 08:37



Ми откакто съпругът ми, жичкаджия по образование, така поправи един контакт, че изгърмя главния бушон от зор, прецених, че е по-безопасно да му връча верото и прахосмука, па с тея неща аз да се заема.





Тема Re: Любима домакинска работанови [re: HAДEЖДA®]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.06.08 17:15



Както мойта се зае с ламината...........
Чака три месеца да го донаредя и накрая изкара теслата и го искубна изцяло


Язък ми за труда!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Любима домакинска работанови [re: джoбчe]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.06.08 17:59



обичам да домакинствам. за мен домашната работа не е работа. всеки ден си върша по нещо и никога нямам много за домакинстване. нито се чувствам като пребита щото съм изчистила от край до край цялото жилище. ами не е необходимо да се прави на веднъж. така и не ми е досадно, а приятно. докато къкри боба например, ще измия прозорците в спалнята.
зор виждам само с гладенето на панталоните с ръб на половинката си, но не може всичко да е песен.



Тема Re: Любима домакинска работанови [re: chorlavata]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано14.06.08 20:59



това с домакинстването в движение...пести доста време и го практикувам и аз..
докато накълцам салатката..и се навечеряме примерно, пускам да се извърти една пералня.....след това проскам на бързичко..преди да си взема душа за дълбок сън



обикновено не остава нищо за прана в почивен ден...предпочитам да почистя всичко по възможност..четвъртък / петък вечер - защото няма по непшриятно нещо от това да станеш в събота сутрин и да се захванеш с чистене



Тема Re: Любима домакинска работанови [re: *W*]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.06.08 00:10



И аз като теб и chorlavata не оставям работа за събота и неделя.Първо защото и на мен хич не ми е приятно да стана и да се захвана с домакинска работа през уикенда.За мен си е живо кощунство да не се възползвам от почивните дни и да изляза със семейството си или с приятели.Най-обичам пикниците,а сега през лятото моретооо.......





Тема Re: Любима домакинска работанови [re: morska valna]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано15.06.08 11:14



обожавам моретоооооо и водатааааааа...движението и скоростите


Имам чувствтото, че в предходния си живот съм била делфин

Ти в кое морско градче се повдизаваш?



Тема Re: Любима домакинска работанови [re: *W*]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано15.06.08 13:25



Бургазлийка съм.То си го пише и в профила ми





Тема Re: Любима домакинска работанови [re: джoбчe]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано15.06.08 14:33



Обичам да пускам пералнята. С това се изчерпват любимите занимания.



Тема Re: Любима домакинска работанови [re: morska valna]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано15.06.08 20:06



от Бургас само хубави хора, брЯ



" Нека да е лято, само да е лятоооо.."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.