Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови  
Автор deltongo ()
Публикувано11.06.08 10:39



Моля,ориентирайте ме за най-доброто до около 400лв.
Чувам и чета за хепа филтри,водни филтри,турбо четки ,обче консултантите
по магазините на ми вдъхват доверие.
Благодаря!



Тема AEG,нови [re: deltongo]  
Автор pipi_ (непознат )
Публикувано11.06.08 11:17



естествено!





Тема Re: HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови [re: deltongo]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано11.06.08 12:00



Zelmer, дъщерна фирма на AEG.
С най-добри показатели като всмукателна способност. внясат ги Densi, които се разполагат в магазините на HIT.
Техни модели се намират в техномаркет и технополис.
Полски са..и са на добри цени.
Иначе AEG или Electrolux





Тема Re: HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови [re: deltongo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано11.06.08 12:23




Имам я от няколко месеца.След невероятната Де Лонги МултиВак, която тропосах в друга къща и още си пере, мие и смуче, тази е по-малка като габарити и ми върши идеална работа.
Мисля, че отговаря на твоите желания за цена и препоръките на другите девойки.
Иначе това много кефи:, но пък практичният ми мъж запита:А паяжините как ги обира..като че ли живеем в пещера

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.

Тема Re: HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови [re: Фиш]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано11.06.08 14:00



Не разбрах тази пере ли? Защо е толкова скъпа? Преди 2 г. си купих подобна на тази - AEG и беше малко над 100 лв (на промоция) от Техномаркет, че и с турбо-приставка.

България - няма невъзможни неща!


Тема Re: HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови [re: Фиш]  
Автор deltongo ()
Публикувано11.06.08 14:08



Изглежда много симпатична.Със,сменяеми торбички ли е?
Щях да забравя-нивото на шум трябва да е много ниско,защото мъжката половинка се нерви.

Хем да е чисто,хем да е тихо!



Тема Re: 2точки за AEG i 2за Electroluxнови [re: *W*]  
Автор deltongo ()
Публикувано11.06.08 14:15



Чувала съм ,че има и такива с воден филтър,някой ползвал ли е?
Значи ли ,че и най- малките прашинки остават във водата?



Тема Re: HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови [re: deltongo]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано11.06.08 15:54



ама и ти си с претенции..
Ако мъжката ти половина е в действие с прахосмукачката няма да забелязва шума...
вместо един път фитнес - ще направи един път прахосмуч..
Виж сега, събери си мненийца и за подробности относно последните 2-3 прашинки питай в магазина



Късметче Делтонги



Тема Re: HELP!КАКВА ПРАХОСМУКАЧКА?нови [re: deltongo]  
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано11.06.08 18:07



Моята половинка е "инджинер" и всеки път ми казва, че уредът възможно трябва да е опростен. Примерно, за в къщи той си избра съвсем простичък модел LG, без опция за усилване и намаляване на оборотите, защото това водело до бързи повреди. Все пак му е по-приятно да гледа някой мач, вместо да ремонтира някой боклук. Не съм използвала перяща, защото мокетите си ги перем на площадката на двора (там е широчко). Той е на принципа не много скъпа, защото ще има и следваща. Торбичката е от плат, един път годишно може и да си направя труда да я изпера, не че е задължително. За търговска марка AEG бях чула, че фирмата е фалирала. Много вероятно, защото перални преди известно време не се намираха. Моята е 17 годишна AEG, (и пак опростена - един-единствен кръгъл програматор и нищо друго) не нагласям ни градуси, ни обороти, а е пъргава и нямам никакви оплаквания. Сега ми е млада госпожица, дано до пенсия е здрава милата

.

Редактирано от Aлekcия на 11.06.08 18:09.



Тема Re: 2точки за AEG i 2за Electrolux [re: deltongo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано11.06.08 21:20



Избирайки новата прахосмукачка и аз се загледах по тези с водните филтри, но на тях е хубаво да им се мие контейнерчето след чистене, а на мен щеше ми дойде в повече след онази и зтаов аизбрах този модел.Мързи ме да търся упътването, където може и да са цитирали с колко децибела вие, но си е прахосмор- вдига си шум.

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.