Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема Рожден ден в офисанови  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано07.06.08 11:35



Да ви попитам-
как отбелязвате рождения си ден в офиса-събирате ли колегите или минавате с кутия бонбони.

Не сме много хора, но на различни етажи,всеки по различно мреме е зает - и направо се чудя как да го организирам,какво да купя....



Бихте ли ме посъветвали нещо,моля.



Тема На определено "публично" мястонови [re: a_b_c_d]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано07.06.08 11:41



остави кутия-две бонбони - примерно до кафе-машината (ако имате). Те ще минат и ще се почерпят.
Ако си по-близка с определен екип - може да купиш голяма пица (12 парчета) и 2 бутилки бира, безалкохолно - както предпочитате, и да се почерпите в тесен кръг.
Аз купувам кутия бухтички от Дънкин' Донътс - така празнувахме на децата рождените дни в градината им, вкусни са не цапат и лесно се носят.



Тема Re: Рожден ден в офисанови [re: a_b_c_d]  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано07.06.08 11:46



Благодаря ти много за съвета!
Хубав уикенд!





Тема Re: Рожден ден в офисанови [re: a_b_c_d]  
Автор deltongo ()
Публикувано09.06.08 17:21



Много добре ги отбелязваме!
В офиса има кът за ЧРД.
Има всякакви сладки и солени вкуснотии,плюс торта от сладкарница Неделя,ядки и алкохол по избор на рожденника.
В последно време много са на мода хапки от топени сиренца и хапки от зелени маслини с чушка или бадем.Чипса е чудно мезе за бяло вино.
Ако решиш да минеш без торта има едни сочни баклавички с шоколад-всички ги обичат.
Рожденника получава подарък обаче и то винаги.Счетоводството следи кой и кога има ЧРД и алармира инициативния комитет по подаръците.
Часът на срещата е 10.00 или 15.00(това важи и за именните дни).
Късмет,успех и .....подарък





Тема Re: Рожден ден в офиса [re: deltongo]  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано10.06.08 16:04



Искам да попитам, откъде мога да купя от хапките и от баклавичките с шоколад...





Тема Купувам им сладкиши или торта,нови [re: a_b_c_d]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано10.06.08 16:44



с някакъв натурален сок, които оставям до кафе-машината, и изпращам мейл до всички /без да споменавам повода/, че могат да нападат, и после, да се спасяват. Освен това, го празнувам ден или два по-късно, защото и шефът ми е роден на същата дата.

Явно тук традициите не са това, което са в България. Досега не съм видяла един италианец, освен шефа ми /и то защото му подарихме нещо/ да черпи за рождения си ден.



Тема Re: Рожден ден в офисанови [re: a_b_c_d]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано10.06.08 16:55



да, доста редовно даже...
отидаха по дяволите всички диети тези два дни, защото имахме един след друг трима рожденика
вчера двама и днес един..няма спасяване от всякакви сладки, особено бисквитени и шоколадови изкушения



вариантите са няколко:

1) семпла почерпка: с бонбони, сладки, соленки и т.н. + някакво безлкохолно. Слагаш ги примерно на рецепцията и тъй като това е място, покрай което всички минават, няма начин да пропуснат да се почерпят. Друга опция е в бюфета ( кухнята) примерно, където също често се отскача.

2) нещо по-големичко: в края на работния ден ги събираш на една шведска масичка в някоя конферентна зала...на мезелъци и винце..или на торта и шампанско - вече както ти си прецениш...уведомяваш ги по email за час и място на събитието

Аз лично комбинирам вариант 1 - за целия офис + близките си другарчета ги водя на обяд



Пожелавам ти много приятно изкарване на РД, на който и вариант да се спреш



Тема Re: Рожден ден в офисанови [re: a_b_c_d]  
Автор QueenOfRain (****)
Публикувано10.06.08 20:06



Събираме се в Заседателната зала, виновникът за празненството получава огромен букет, сърдчени благопожелания, определена сума - 100 лв. - плюс целувки. Това е по дефиниция, независимо дали смята да спретне софра или да се ограничи до кутия бонбони. Ако пък има близки сред колегите, те купуват нещо от свое име. И става винаги много весело.



Тема Re: Рожден ден в офисанови [re: QueenOfRain]  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано11.06.08 09:09



Благодаря на всички за пожеланията и за съветите!

Първо ще почерпя всички колеги в офиса и после по-близките ми колеги ще ги заведа на пицария в обедната почивка.





Тема Re: Рожден ден в офисанови [re: a_b_c_d]  
Автор Oпиyм (вихронрава)
Публикувано11.06.08 11:54



и мен такова ме чака.
при нас в клуба се събираме към края на работния ден на лека почерпка.

С колегите, с които сме по-близки ще се съберем в извънработно време някой близък ден.

Честит празник :)


Wine Me & Dive Me


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.