Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Визитник на момиченцата в клуба  
Автор милeйди (арна Пена)
Публикувано18.05.08 20:29



Ейй..девойки,

току що откраднах една недобре развита идея за визитник от разведения клуб.Моля да ми прости авторката

,ама прогреса така съществуваНема по-добро место от женския клуб за таз идея.

Който се чувства комфортно да каже нещо повече за себе си-моля,да заповяда.Мился че на всички ще ни е интересно да научим повече за другите!

Ето,давам тон.Визитка на милейди:

Родена и живееща по настоящем в София,с висше образование и самостоятелна кариера
Години:след 29 имат ли значение
Външност: ми аз си се харесвам и се чувствам добре в телесата дет Господ е насял душата ми.Поддържам ги със спорт от малка,ама от прекаляване сега имам проблеми вече на дърти години със ставите
Метър 1.74- през зимата 56 кила,лятото 52 до 50(мноо грозно..гледам да не стигам 50)Кестенява коса и очи,миловидно лице с правилни черти и най-хубавото в мен: усмивката.Най-голям комплекс- гръдната обиколка-можеше мааалко по-голяма,ама нейсе!!!
Хобита- много съм любознателна и всичко ми е интересно,ама немам време-та подбирам...напоследък нета ми е интересен,ама незнам докога
Персонални качества: ами луда съм малко,ама така си се харесвам повече-щото мога и да съм нормална
Сексуална ориентация- права с неосъзнати леви девиации..
Брачен статус- нема такъв
Най-голямото ми съкровище: дететнце!!То ми дава сила и тонус,когато и 100 редбула нема да се спряват
Гаджета- всички мъже са мои,стига да го поискам!!!

Вие сте!!

....я не сакам на мен да ми е добре,сакам на Вуте да му е зле.........

Редактирано от милeйди на 17.05.08 16:39.



Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано18.05.08 15:11



всичко хубаво но тая работа с визитника малко субективна .... ти пишеш как се виждаш себеси ама другите може да те виждат по друг начин

за това които му е мерак да мине на клубна среща няма хрън-мрън.

ей ся да си дам и моята:

-родена в майчин дом Шейново /по време на снежна буря ... след 2 дни е имало и земетресение/
-живееща в Манчестърската "Събърбия" наречена Каунти Чешър
-образованието .... не е важно, че образовани простаци колко щеш свестни и лоялни хора малко.
-кариера нямам имам само работа /ама ако звучи по добре ще я наричам кариера/ .... една, две, три ... може и да ги менкам догодина с други.
-години ... не изглеждам на колкото съм та мога да си лъжа колкото искам и да ми се размине.
-външност .... другите ме харесват повече от колкото аз харесвам бледолика, кестенява, синеока. 1.61см /ама без обувки а аз без обувки не ходя/ кантар нямам ... най-хубавото в мен е, че съм вампир и най-отвратителното в мен е, че съм вампир.
- Чупила съм си китките 5 пъти, имам 2 операции на двата крака и разни екстра титаниеви части /да уточня нито една от тия случки не се е случила докато карам ски или кънки/.
- Гръдната обиколка си ми е повече от достатъчно.
- Комплекси нямам но мога да придобия ако не хвана тен това лято, персонални качества също ... но рекламации само на касата.
- Хобита - .... нямам 3 часа за писане шЪ мЪ изините обичам да си губя времето с глупости всякакви
- Сексуална ориентация - ориентирала съм се
- Семеен статус - омъжена ... за по голям кретен, егоист, нагляр, инат и от мен което си е жива находка в тия години на суша и скука.
- Съкровища - нямам
- Гаджета - само бивши

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор Enduring_Knight vs2_OO (Всичко е любов!)
Публикувано18.05.08 20:29



И сам да съм в трамвая, пак ще се бутам




Е това е за да омилостивя модераторките и да не ме изтрият.

Родена и живееща по настоящем в София
Роден в София, по-голямата част от живота ми е преминала в Пловдив. Сега отново в София.

с висше образование и самостоятелна кариера
Инженер-Магистър от Техническия Университет.
Сега съм в строителството.

Години и Външност
32 г./182 см/76 кг.

Кестенява коса и очи
Светлокестенява коса, синеок, винаги зает да осъществява мечтите си.

Хобита и Персонални качества
Непрекъснато уча и саморазвивам.
Християнин

Сексуална ориентация
Нормална

Брачен статус
Самостоятелен и Самоуважаващ се ерген

Най-голямото ми съкровище
Да ухажвам и да обичам

Гаджета
Отглеждам две зайчета-джуджета. Бели и много пухкави.



Време е за мечти!

Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано19.05.08 10:04



Аз съм на 35г./167см/62кг тъмно руса със сини очи.
Имам двама сина на 15 и 13г., които Господ по неизмеримата Си милост ми подари.


Имам проблем с тазобедрените стави, но тъй като операциите ми бяха отдавна повечето ми приятели не знаят за това. Поздрави на ортопедията в Горна баня, повече неща си спомням от там от колкото от дома си но хората си свършиха работата.
Работя за себе си. Усмихната съм (обикновено). Малко вироглава, но в разумни граници надявам се...
Въпреки възрастта си продължавам да вярвам във вечната любов и смятам, че всеки се ражда за да бъде добър.
Обичам да гледам анимационни филмчета и да пийвам биричка с приятели след работа.



Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано19.05.08 10:26



хайде да се включа и аз:)че за къде без мен:)
живееща от 6 години в софия, с висше образование и самостоятелна кариера!
на 27 години, почти 170см, а килограмите след тая зима понабъбнаха до 60кг:(
все още неомъжена и без деца:)
"основни качества": прекалено любопитна и упорита като магаре:)
в едно изречение: доволна от живота си



Всичко е суета!

Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано19.05.08 12:20



Мен ме знаете, ама все пак:

Пловдивчанка съм, родена съм и живея в Пловдив.
Вече почти на 37.

Омъжена с две деца: син-калпазанин и дъщеричка-красавица.

Професия: постоянно се занимавам с преводи, а иначе работя и други неща. Трудовата ми биография е много смешна - като се почне от балета, мине се през гробищата и се стигне до училища и офиси. По образование съм филоложка. Имам и магистатура в друга област.

Хобита: Ми няма как да не сложа на първо място дир.бг


Освен това много се вдъхновявам от хубава музика и... самолети.
Пък мога да кажа, че и преводите освен работа са ми и хоби, щото ги правя с удоволствие.
А, да не забравя приятелите си - много си ги обичам и зарязвам всичко, ако се очертава приятен мухабет в добра компания.
Всъщност обичам детските занимания: да карам кънки и ролери.

Не пия и не пуша - за мен това е плюс, за някои е недостатък.

Отвън съм: със светла кожа, сини очи, нормално телосложение.

Отвътре съм: много добричка, доброжелателна, прекалено любезна (това е кофти, щото хората го тълкуват неправилно). Но въпреки това никак не търпя някой да взима решения вместо мен. Обичам да имам максимален контрол над нещата.



Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор Cъceл (Jolee Заимова)
Публикувано20.05.08 10:41



Нищо хубаво не мога да кажа за себе си



Почти удрям 30-така ! Тежко го преживявам, но се надявям да ми мине, когато наближа 40-така

Джобен формат структура. Но въпреки, това страдам от нарцисизъм. Опитвам се да го лекувам, когато оглеждам други красиви жени и установявам...че и те са прелестни!

Родена съм в София, но нашите ме размахваха натам-насам - докато не ми писна и не се самоустанових обратно в родният си град

Учило съм и сега го работя ......с малко уточнение..... мисля, че човек трябва да работи, зада живее - не обратното...

Сексуалната ми ориентация е праволинейна.

Душевната ми ориентация е объркана. Сутринта дълго се мотах, докато взема решение кое да облеча

Семейният статус ми е ....сложен Живея с мъж, котка и други животни в двора

Хобита....бре мързела не е ли хоби ? ...иначе стандартните неща...книжки, музики, гобленчета ....и пътешествия

Житейската ми мъдрост е взаимствана от нечий лаф, че

"Правим каквото можем - да става каквото ще !"


п.п.

Забравих да кажа най-важното за себе си ...а именно

Правя много правописни грешки и се налага да ги коригирам ....

Редактирано от Cъceл на 20.05.08 11:04.



Тема Re: Визитник на момиченцата в клубанови [re: милeйди]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано20.05.08 16:31



Айде, ще се разпиша и аз, че от дълго време ме е обхванал дебилизъм.
Таз година ще чукна 30-така, та ако оттук насетне ме питате - все съм на толкова. Статуса ми е неангажиращ, пък да видим до коги. Зодията ми е от тия, дето им я сменят в интервала 15-18, та.... упорит, критичен, инатлив и супер усоен дзвер, но за сметка на това чаровен.

Пък и красив, да се *** в скромното к***ле.
Учила съм, пък дали ефект има... комай не личи. То да имаш виШе на днешно време вече не е бонус особен, а необходимост. Висока 168см, а килограмите са моя вечен враг откак се сдобих с кантар преди има няма 15 години! Хобита - цветя, ммммм, луда съм по джунглата вкъщи, както и жУвотни - имам едно прелестно добиче, което ми е достоен опонент по характер, но не ми е в категорията - 4 килограма в натъпкано състояние (куче). Спортувах преди да ме обхване тази дебилност, породена от характера на работата и няколко законови изменения, мамка им, ще им го върна, като стана президент или поне президентша!!!
В заключение: умна, интелЕгентна, знойна и зла, катастрофална в кухнята и перфектна във всичко останало. От време на време ме присърбява гърба, сигур от крилата ще да е - голяма бяла птица, за типа се досещате.

La donna e mobile

Тема Айди, от мен да мининови [re: милeйди]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано23.05.08 15:40



:

Години: 31

Външност: 177 см, вариращи 56-58 кг, в зависимост от количеството сладолед, което съм изяла през деня /лятна норма: около 400 г, предпочитан лешников или ягодов/. Казват ми, че съм красива, но аз съм просто чаровна. Светлокестенява коса, същият цвят очи, много светла кожа, светкавично придобиваща тен. От слънцето, обаче, се крия, и всекидневно се мажа с крем, слънцезащитен фактор 25. Тоест, не ме търсете за тен, дори през лятото.

Най-хубавото в мен? Всичко ми е убаво и на място, просто съм човек и жена с късмет. Скромна, но благодарна.

Най-голям комплекс: взривяващата ми импулсивност. Все още се уча да броя до 5... и да прилагам дипломация не само на работното си място, но и в личния си живот. Истински зодиакален знак: Овен, китайски - Дракон, с елемент огън, Венера в Овен и Марс в Козирог.

Хобита: тенис, плуване, ски, билярд, шах, музика, пътуване, фотография, рисуване, пеене, танцуване, чужди езици, комуникация, срещи с приятели, срещи по работа, нови идеи, взаимопомощ, благотворителност, учене на нови неща, деца, животни /всички, без крокодили, змии и скорпиони/, като малка обичах много да бродирам, да свиря на пиано, но сега не ми останаха очички за това. Също така пишех страшно много поезия и разкази и рисувах поне по няколко неща на ден, но това не ми се е случвало от 16-та ми година. Виж, в наши дни, пред компютъра съм по средно 12-15 часа на ден, и с това проблеми нямам.

Персонални качества: изключително силно развито чувство за справедливост, импулсивност, любвеобилност, безкрайна лоялност към семейство и част от приятелите ми, почти неизчерпаема лоялност и вътрешна мотивация - по отношение на работодателя ми, пращяща от енергия, добър слушател, приятел, и много взискателна, по отношение на интимните си взаимоотношения.

Сексуална ориентация: неспасяемо хетеросексуална

Брачен статус: във връзка

Най-голямото ми съкровище: нестихващият ми ентусиазъм

Гаджета: сега - един брой, със значителна възрастова разлика. Преди - преди си е за преди, само мога да кажа, че имам предостатъчно опит.



Тема Re: Визитник на момиченцата в клуба [re: милeйди]  
Автор Teduorka (I love youShrek)
Публикувано26.05.08 17:03



офффф
докато ви чета и се чудя такова чудо като мене как да ви го опиша по-образно с по-малко думи



34 години, омъжена, с две деца. щастлива жена - работя хобито си и ми плащат за това предполагам знаете - като акушерка.
кинта и педесе( 1.53) 46-47 кила, ма съм зла за 100 кила

падам си откровен простак ( няма от кой да се науча )и се кефя да гледам зяпналите усти на хората от това.и предразсъдъците им е определени моменти.

зодия козирог - т.е господ си ми е дал част от проклетията , ама после сама се нахендрих на рогат и инат овен,покрай който съвсем оформих характера си и не губя тренинг в хъса си за нещо и споровете с хората.


кандидат блондинка и кандидат силиконка.
( както казва Овена когато пазя диети като сега по повод 2 кила отгоре,че ми с е разваля перфектния задник, та той казва: НЕ ТИ Е ГОЛЯМ ЗАДНИКА ,МАЛКИ СА ТИ ЦИЦИТЕ
)

та така.
друго какво да ви споделя.

А, забраих най-важното_ мъжете.
ми козата си е коза - господ я е дарил с голяма сексуалност и трудно поколебима моногамност.
Та по душа съм мнооого полигамна, но тялото ми е моногамно (щот съм тъпа коза)



Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки

Редактирано от Teduorka на 26.05.08 17:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.