Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За закъсненията и Карлсоннови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.03.08 17:47



Момичета, колко време приемате като нормално закъснение? И цупите ли се, ако излезе извън рамките на нормалното?
Аз определено великодушно приемам, че на всеки му се случва да закъснява, но в определени граници. Обаче като си лежах снощи, около 22 часа, след като се накефих на атмосферата в залата на живото предаване на Music Idol, вечерях, прилежно се изкъпах непропускайки нито една гънка и се напарфюмисах дискретно, се сетих как Дребосъчето се ядоса на Карлсон, който живее на покрива, че е пристигнал 4 часа след уговореното и отговора на дебелото човече беше "Аз казах 'горе-долу'. Така и пристигам: горе-долу".
Та се запитах защо ли тормозим мъжете да бъдат горе-долу точни? Като каже, че ще дойде след 19 часА (примерно), формално погледнато означава, че може да дойде и на другия ден...нали е СЛЕД 19 часА по дяволите. По тази логика нито една наше изискване за точност няма да издържи - как да спориш с някого когато той формално погледнато не е излъгал...
И чак тогава ми блесна защо по филмите се палят свещите когато се звънне на вратата, а не на уговорения час. Все пак...човек може да научи много неща гледайки филми, м?





Тема Re: За закъсненията и Карлсоннови [re: Smile]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано13.03.08 18:22



Мхм. Доста неща може да се научат, както от филмите, така и от книгите.

Хубаво е като се определя среща да се казва точен час, а не горе-долу или след. Ми кой е длъжен да гледа към вратата час по час с трепет и да не смее до тоалетната да отиде, да не би "горе-долу"-то да цъфне.



Благодаря ти, цицеста лельо

Тема Re: За закъсненията и Карлсоннови [re: SoulMate]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.03.08 20:47



Точен час - добре.
Ти какъв толеранс даваш? 'Щото е ясно, че никой не може да бъде точен на секундата, поне защото часовниците се разминават с няколко минути...



Тема А за закъсненията и Карлсонетките?нови [re: Smile]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано13.03.08 20:50



Хъм?



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: А за закъсненията и Карлсонетките?нови [re: ABe]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.03.08 20:54



Предполагам, че ще отвориш успоредна тема в Мъжкия клуб. Мен ме интересуват как дамите реагират, пък ти питай мъжОВЕте.
Feel free дет' съ вика.



Тема Re: За закъсненията и Карлсоннови [re: Smile]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано13.03.08 20:54



Гаже се чака 5 минути.
Родител 10.
Учител 15.
А това за минутите ,че били неточни часовниците забрави.Вече и най евтините за 5 лв. са достатъчно точни.
Заеби го човека,щом не е точен.
Но понякога си има предимство.
Обявяваш,че ще забременееш в определен ден и час.
И като пропусне часа да не се сърди,че си забременяла от друг.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Хи-хинови [re: Xoлдън]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.03.08 21:01



напомня ми за вица дето жената казала "Прибрал се, не прибрал се - в 21 часа секса почва"





Тема Не-е-е, питах теб.нови [re: Smile]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано13.03.08 21:07



Например, ти с колко минути/часа закъсняваш обикновено?



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Не-е-е, питах теб.нови [re: ABe]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.03.08 21:12



Обикновено съм 5-10 минути преди срещата, защото ме е страх да не вляза в категорията "жените винаги закъсняват"

и защото като закъснявам бързам, пък като бързам се изпотявам, пък като се изпотя...не съм приятна за околните А понякога го правя, защото съм нетърпелива.



Тема Re: хех)) това ми напомня))нови [re: Smile]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано13.03.08 21:38



Става въпрос за друго , ама пак е за среща...
Та, случката е с наш представител на някаква немска фирма. Заминал да го обучават за нещо си в Германията. Посрещнали го германците от летището и го завели в хотела му. Там решили да се уговорят за вечерята с шефа на фирмата за вечерта и го попитали той кога счита че ще се е облякъл и отпочинал за да дойдат. Нашия казал : "Ми добре, между 18, 30 и 19,00 часа...."
Германеца го гледал, гледал пък го попитал: "Хер Еди кой си, извинете мога ли да ви попитам, защото не Ви разбрах. В 18, 30 ли да дойдем или за 19,00 часа?"



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.