Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Така се пазарува!нови  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.03.08 16:46



Трябваше да си купя нови мокасини. Отидох на "Алабин" и влезнах в първия магазин. Оказа се на нэква си фирма "Tendenz", за първи път я виждам.

Прас, харесвам си един модел, купувам го. Старите мокасини - в кошчето на улицата.

Това е. Цялото упражнение от излизането ми от офиса до този ми постинг отне 33 мин.

А не като жена ми... Ще обиколи 15 магазина, пък и ще се върне в някои от тях, за да... не си купи обувки днес. Заетост за цял работен ден с нулев резултат.



Сега "поливам" новите буйки* с две бутилки светена вода, благословена от папа Будвайзер.

_______________
* Хахах, защо ли се сетих за автобиографията на Б. Нушич?!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 10.03.08 16:50.



Тема Нищо не разбираш от женско пазаруване!нови [re: ABe]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано10.03.08 16:54



Сега по модерному му казват "Шопинг терапия". Има изследвания по въпроса, експерименти.

Накратко. Жените получават оргазъм от шматкането из магазините. И много обичат да опипват стоките. Имали били някакви рецептори на върховете на пръстите и като ги търкали им ставало хубаво. Моята женка ме беше подлудила:

- Хайде да излезем по магазините.
- Какво ще търсим?
- Не знам, да разгледаме, ще видим.
- Абе, какво има да гледам??? Казвай какво ще търсим!
- Нищо няма да търсим, ще гледаме.
- Да вървим на изложба, тогава. Какво да им гледам на магазините?
- Колко си груб!

и т.н. - скандалът е готов.



Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Re: Така се пазарува!нови [re: ABe]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано10.03.08 16:56



Ако беше обиколил десетина магазина обаче, знаеш ли колко неща още щеше да си набележиш за купуване...

Пък и още няколко чифта буйки можеше да си напазаруваш. За зеления костюм, за синия, за оня дето си го забравил в гардероба... Пък и някакви съвсем нови буйки дето много те кефят, пък нямаш подходящ костюм... Така и костюм щеше да търсиш... Не е лесна работа пазаруването, ей! Не така прибързано...



Тема Не е лесна работа пазаруването, я!нови [re: palatka]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано10.03.08 17:13



Като тръгне една жена да си купува копче, тържествено се завръща с цял гардероб парцали.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Мани, мани! Пък...нови [re: palatka]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.03.08 17:17



покрай новия костюм, подходящ за новите обувки, ако взема да си намеря и нова жена...

Страшно става.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Хе-хех! Аз отдавна...нови [re: ASSASSlN†]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано10.03.08 17:24



съм си го спестил този номер на жените.
Като искат да ходят на (зяй) пазар, аз си взимам книжката или вестник нэкъф, и им определям среща в Х часа в еди кое си кафене/кръчма. Ако закъснеят с повече от пет минути за срещата, прибирам си се сам. Да си влачат покупките сами. Да им се удължават ръцете - да не са закъснявали.

Хем аз не се изнервям от безкрайното влачене по разл. магазини, хем тях не ги изнервям с юркане за по-бързо свършване на пазара...



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Идентичен случайнови [re: ABe]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано10.03.08 17:47



И аз съм като тебе.
Отиваме с булката(бившата) и с още едно семейство във Венеция.
Първия ден ме скъсаха от ходене по дюкяни.Сан Марко и двореца ги опраскахме подробно.Вечерта направих оперативка и заявих,че от другия ден се въвежда ред.
45 мин. ходене и 15 мин пиене на бира.
Резултата беше ,че цял ден си пих бирата с мезета край канале гранде и ги пуснах да се мотат.
Друг случай.
Отиваме с мойта сегашна Холдънка в Метро.Тя отива да избира разни кремчета.След половин час се оказа,че е забравила ,че е с мен в дюкяна.





Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Идентичен случайнови [re: Xoлдън]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано10.03.08 18:03



Просто си взимаш вестник с кръстословици за да не скучаеш...





Тема Re: Мани, мани! Пък...нови [re: ABe]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано10.03.08 18:04



Ааааааааааа, ти верно си писал, че си разсеян, но това е прекалено...





Тема Re: Хе-хех! Аз отдавна...нови [re: ABe]  
Автор livewire (жена)
Публикувано10.03.08 18:28



Винаги съм се чудила с каква лекота мъжете пренебрегват поне половината от известните на човечеството удоволствия - като например пазаруване, бъбрене с приятел/к/и, ходене на гости у мама и пр, и пр.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.