Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Причините за секса?нови  
Автор Lindor (червен)
Публикувано04.03.08 15:31



Чета

и се чудя фригидна жена, гледаща пишки само по филмите ли го е писала, или интелектуален евнух? Защо за толкова просто и естествено нещо като желанието за секс и разнообразие трябва всеки път да се търсят някакви дълбоки психологически причини? Не може ли на една жена просто да й се прииска да прави секс с друг мъж, без да има някаква дълбока драма за сърбежа й? Такива неща като привличане, стратс, либидо, не са ли естествени?? Имам чувствовото, че тия които пишат подбни неща нямат либидо, не живеят реално живота, а са негови странични наблюдатели.



Тема Re: Причините за секса?нови [re: Lindor]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.03.08 16:05



хех
надявам се знаеш, че е физически невъзможно една жена да е фригидна



И не виждам нищо чак толкова фрапиращо в тази статия даже е доста опростено може още да се попише. После за тебе "простите" действия може и да нямат никакви причини ... но обикновенно и за да си навиваш косата на пръста докато говориш има дълбоки психологически причини.
Но от друга страна "невежеството е блаженство" а от трета истината не е красива никога колкото самозаблуждението

ха тамън отивам да хапна син линдор

Обичаен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво.

Тема Re: Причините за секса?нови [re: Lindor]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано04.03.08 16:08



Абе нали подобни списания трябва да се пълнят с нещо...


Най-обичам, въз основа на 100-тина отговора да ми правят обобщения - всички жени така, па всички мъже - онака.



Тема Аз пък се надявам...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано04.03.08 19:53



... Линдор да не го знае това, просто защото не е вярно.

По всякакъв начин е възможно една жена да е фригидна - и на физиологично (физически, както ти се изразяваш), и на психично ниво.
Отделен е въпросът кое е най-често срещано.



Тема Ахм.... ?нови [re: Lindor]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано04.03.08 20:09



Използваш доста нахално думата либидо.

По твоята логика всички ние трябва ежедневно и ежечасно да изневеряваме, само защото всички имаме либидо.

Повече по темата в един пост от .

е също доста интересна интерпретация.



Тема Re: Ахм.... ?нови [re: Bиepko]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано04.03.08 20:47



Абе може да не е употребила някои термини съвсем на място, ама в основното си е права - защо винаги търсим някаква драматична причина за изневярата.



Тема Re: Ахм.... ?нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано04.03.08 21:12



Казах нахално, не неправилно. Всеки случай причината не е в либидото само по себе си.





Тема Re: Причините за секса?нови [re: Lindor]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано04.03.08 21:42



Авторът е доста добър комбинатор, но е изключително горд от това, че никой няма да го разбере, че чак не се е подсигурил.
То бива простотия - бива, ама....от едната статия копираш петте причини, а от другата - десет други. Да беше оправил номерацията поне!





Тема Много......нови [re: Lindor]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано04.03.08 21:52



......статийки и статистики четеш

.....влез малко в реалността!



Тема Re: Причините за секса?нови [re: Lindor]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано04.03.08 21:54



Абе само на мен ли ми прави впечатление, че в статията става дума за изневяра, а не само за секс.

Поне за мен има някаква разлика, де, щото все още мога да правя секс и без да изневерявям.

При другите не знам как е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.