Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 21:43



Провокирана от изказване на Радо /от клуб на разведените/ по повод колко било чисто и подредено жилището на Алби /друг съклубар/ и как всяка жена демек може само да му диша прахта по изрядност явно)) се позамислих върху следното!

Напоследък гледам по немска телевизия и как разни ергени между 23-35г. си търсят половинки и в тази връзка им дават и домовете. 90% това не са домове, това са футуристични дизайнерски изложби изрядно обгрижвани от притежателите им! Май най-много в тези домове бяха кърпите за забърсване!Напомни ми филма "Враг в леглото ми"/с Дж. Робъртс, спомняте си го май))/

Шишенцата с козметика и подправките в кухнята са прилежно с етикетите напред! Ако им бутнат лаптопчето сакън...пичовете се спичат)), Ако им пренаредят продуктите в хладилника...следва ново пренареждане. Стискане на зъби е)), като гледат как някоя въпросна дама им разглежда колекциите от фигурки някакви и аха)) да изпусне някоя от тях. А пък за колекцията от миниатюрни колички))/Ферарита и др. подобни/, бяха забърсвани 2 часа ежеседмично с препарат и перца, да не ги одраскат! И ако случайно се разглеждат от някоя и не се върнат на местата им...собственика тотално посърва

Та като ги гледам тези педанти, маниаци ли са, що ли са))), се питам какви жени търсят...как си представят реалността въобще? Направо си представям как би ги усмъртила мисълта за някакво дете))) И въобще не ги ли ужасява мисълта за съжителство с някоя? Тогава пък защо търсят?....съвсем се обърках))

За сведение, домовете на жените, които бяха представяни бяха много по-достъпни откъм бит и практичност))) Е имаше повече джунжурии....ама пък такъв гланц и блясък не докарваха! Е, там имаше крайности от рода, че една имаше 80 чифта обувки - само на токове! А друга беше посъкратила кухнята до 1,5 кв. метра))...щото всичко друго и беше музикално студио....ама иначе и тя искаше да се задоми и да си доведе мъж при нея и да карат на секс и консерви!))

Направо останах изумена - за какво става дума бе джанъм? Има ли ли сте подобни индивиди или индивидки в живота си? И как я карахте с тях?)))

Лъскане до дупка!








Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема ако имам хол като оня с каминатанови [re: LlRA..]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано20.02.08 21:58





умирам да подредя, а после да разхвърля

Иначе със сигурност бих търсил жена, която да има домакински умения над средните...



Тема Дойчовците просто са такива:нови [re: LlRA..]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано20.02.08 22:11



когато нашите са ходели на гости на чичо ми в Мюнхен, жена му е стояла в банята, докато майка ми се е къпела, за да забърсва с хавлиена кърпа покрай ваната, въпреки завесата, ако случайно пръсне вода навън.
После, 3 минути след като си спрял да дъвчеш, те питат "нахрани се, нали?", и без да чакат отговор, храната се прибира.
Немска работа, ама колхозническа. Съмнявам се, че хората от високото общество живеят по подобен начин. Па знаем ли ги, всъщност...
Едно им признавам: че в сравнение с италианците, поне знаят какво значи хигиена.



Тема Мтц,нови [re: LlRA..]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано20.02.08 22:17



не съм имала приятел, който да е толкова изтрещял. Най-впечатляващото бе, че най-дългогодишното ми гадже живее в аристократска къща от 18 век, с тавани, високи 4 м, поради което зимно време вечно зъзнех у тях, с асансьор за храна до втория етаж, камини и стенописи.
Иначе, най-чистият мъж, когото съм срещала - буквално лют чистофайник - бе венецианецът-плейбой, чиито снимки съм пускала и тук.



Тема Много ми харесванови [re: LlRA..]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано20.02.08 22:21



минимализма от втората снимка.
Честно казано, нямам нищо против да живея в изключително чиста и подредена къща, но на мен ми е трудно да се справям с това съвсем сама... Затова не съм перфекционистка и просто правя каквото мога. А ако можех да си взема помощница за почистване - не бих се замисляла.



Тема Re: Мтц,нови [re: Bambi*]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:26



Не знам, рядко нещо може така да ме озадачи....ама това беше върхът)) Опитвам се да проумея психологията на подобни екземпляри - още повече, че бяха и мъже с нормални сравнително професии. Повечето бяха компютрни специалисти, друг беше фотограф, трети барман...е имаше и такива дето работят в банка....
Нямам навик да пускам теми в повече от един клуб, ама този път темата е и тук и в разведените...щото съм жадна за мнения))
Цъкам като швейцарски часовник....значи)))



Най ми е интересно като какви жени ще си вземат?)))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.02.08 22:29



"Та като ги гледам тези педанти, маниаци ли са, що ли са"

Зодия Дева са! Вервай ми!

....Пък немец зодия Дева вероятно може да бъде надминат само...от японец от тая зодия.(е, при японците вманиачените зодии може и да са около дванайсет)

п.п. Предоставеният от теб снимков "матриял" е много хубав и в главата ми зазвуча една думичка-"слугиня", ах, извинете товарищ Ленин, нека да го наречем "домашна помощница".Ако покажеш и безупречните градини към тези къщи ще се сетя и за думата "градинар".





Тема Точна си като стрелец!нови [re: Heли.]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано20.02.08 22:38



И венецианецът бе зодия Дева!
Такива са те, макар че са маймуни и обичат да се правят на три и половина, докато не им зашлевиш директното си мнение в лицето.

Мисля, че е по-важно - когато съществува подобно жилище, с подобни размери - една жена да бъде добър мениджър, и да организира поддържането му, но не САМА. Един такъв апартамент предполага доста добро финансово състояние, така че намиране на качествена помощничка не би било какъвто и да било проблем, а необходимост. Освен това, тенденцията на все повече хора е да се превръщат в роби на жилищата си, на автомобилите си, на придобивките си... и забравят за елементарното, хуманно отношение едни към други. Тъжно, тъжно е това.



Тема Re: Точна си като стрелец! [re: Bambi*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано20.02.08 22:55



Мдаааа....точна съм като човек, сърбал тая попара два пъти.


.....Интересното е, че при жените Деви това качество стои много гот, някакси ненатрапчиво и чаровно.


п.п. София е станал патологично мръсен и захабяващ град.Бяло жилище(белите дрехи и коли дори са проблем!) не може да се поддържа дори при рота помагачи.Това е положението и поправка скоро няма да има!Няма да има!!!



Редактирано от Heли. на 20.02.08 22:57.



Тема Re: като казахте ДЕВА! [re: Bambi*]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано20.02.08 22:58



Ми да! Мале, сега си обяснявам някои неща...след години)) То Господ ме е пазил от една голяма , поне за мен лИбов навремето - той паЙлот, зодия дева!))...аз рупам марулите още)) То ми се хвалеше как си донесъл розов мрамор за банята от Тайланд, то не бях анЕкви мебели от Дубай....килими от Индия...проекти н аархитекти от незнам си къде, абе шаш! Тогава го гледах и се превъзнасях))
Обаче изненадката е , че тези неща не си ги сложи в Софииския апартамент, а в къщата си в далечни покрайнини да не кажа селце извън София)) Дето живеят техните , взе си една дето не е за пред хората))...направи и две деца и тя завалийката му гледа родителите и децата ...щото нашият е все на път или за по година-две по договори навън)) И в повечето време си е сам в ергенското жилище в града...щото му било по-близо до работата)) Плува ли корабче)) хехе



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.