Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 24.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано20.02.08 23:44



Аааууу.Познавах такова същество от женски пол обаче.Еми мъж не се завъртя край нея,защото това създание не позволяваше дори ръката на госта да премине случайно над нейната чаша или чиния.Веднага ставаше и изхвърляше съдържанието от чинията или чашата с мотива,че може да е паднало "нещо" докато ръката ми неволно е преминала.Целия и дом беше в предимно светли тонове,като бялото преобладаваше.Щорите бяха плътно спуснати,защото светлината повреждала вещите,мебелите и пр.Такова създание за първи път видях в живота си.





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Heли.]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано20.02.08 23:56



Бинго!Ашкулсун, ве, Нели! Как ги разкри!
Съгласна съм и аз за зодия Дева



На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор 4avdar4e (член)
Публикувано21.02.08 00:40



Ауууу, искам го тоя хол от първата снимка... Точно след една седмица по стените ще има отпечатъци от ръчички, а под диваните ще има хранителни остатъци

На всеки фотьол ще има камари от захвърлени дрехи (щото аз съм казАла - има не кош, а кошище за мръсни дрехи, ако някой иска чисти - мръсните да са там). Камината ще е пълна с ноти, примерно...

П.П. В тоя хол ми липсват картини, обаче

П.П. П. Иначе кухненските ни шкафове са верно като в като аптека Всичко е в шишенца, бурканчета, кутийки и съответно - надписано



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор тpънчeтo (член)
Публикувано21.02.08 01:13



аз нямам 'подобни индивиди в живота си'
мога да съжителствам само с по-голям мърляч от мен. друг няма да ме изтърпи и два дни

иначе си мечтая за подобни къщи...ама няма





Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: LlRA..]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано21.02.08 05:09



Mи Лиро, тая излишна енергия дето я имат, и туй свободно време, нали трябва да бъдат оползотворени в нещо?
Братовчед ми е същия, само че вече е на 50 за разлика от швабчетата. След развода живее в гарсониера и първата му работа, като се прибере в 6-7 от офиса е да забърше прахта и да измие подовете. После следват телевизора или компютъра. Има си абсолютно всички рекламирани по тв почистващи джаджи. Два пъти съм ходила с децата у тях, трети път не посмях, че току-виж инфаркт получил.
Та не знам дали това се отразява на жените, ама от 20 години е разведен и все уж нова си търси, ама нещо....не я намира.
Иначе надали има човек, който да не обича да му е чисто и подредено, ама пък избиването в такива крайности по-скоро на някаква мания ми мяза.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 21.02.08 05:09.



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Heли.]  
Автор Jolee (Заимова)
Публикувано21.02.08 08:57



Така е Нелке ...Деви са !

Най-добрият ми приятел е Дева и е подобен "психар"...да ама жена му е като мене /сиреч разбирай разхвърляна / и с кеф го гледам как страда

Лично моят принцип е :

В хаоса има ред...но не всеки е способен да го овладее



Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/?нови [re: Heли.]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.02.08 10:57



Хайде сега, девите да мрем ли?

Не, че сме лоши хора, ама като си подредим, не обичаме някой да ни разхвърля и цапа.

La donna e mobile

Тема Re: Чист и подреден!/следва ли Good bye/? [re: LlRA..]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.02.08 11:02



Виж, те тия жилища са много красиви и готини за живеене, ама при следните условия:
1. Имаш домашна помощница, която идва, ако не всеки, то поне през ден.
2. И двамата са си на една вълна - демек са прибрани хора.
3. Не живееш в България, особено в София, където само да си отвориш прозореца да "проветриш" и влизат разни прахоляци на талази.
P.S. Холът е страхотен, обожавам светли мебели... Кухнята е малко стерилна за моя вкус.

La donna e mobile


Тема Сакън! [re: fidgety]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано21.02.08 11:09



fidgety, ако този ник означава момиченце

, виж какво пиша надолу:
при жените Деви това качество стои много гот, някакси ненатрапчиво и чаровно.


Сори, ако си момченце, и нещо си се пообидил, ама тук раздуваме женски наблюдения.
И аз мразя разхвърляниците и цапаниците, ама можех да си го позволя през миналия век, до появата на първото бебе....до взимането на кучу(на щерката) и котя(на сина), докато неевропейска и доста провинциална София виждаше често улицомиещи машини и........докато един много умен човек не ми каза рецептата си, "три пъти на ден взимай по една лъжичка МАЙНАТА МУ!"



Тема Re: Сакън! [re: Heли.]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано21.02.08 12:11



Девица съм, а и си знам всеобщото мнение за Девите, занасях се

. А и наистина ми е ясно, че такава чистота и гланц се поддържат или с цената на много време, на много неистови усилия след работно време, или пък за сметка на пари...
Но само като се сетя за някоя баба германка, наденала бялото си палтенце, пък аз моето го нося на всеки 2 обличания на химическо... За какво говорим

La donna e mobile


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.