Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Послание във входа на един блок  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано25.01.08 17:18



Този апел е закачен във входа и по етажите на нашия блок. Да видите с какви послания си контактуват комшиите.Даже си поиграх да го набера за да се прочете.Ей така, малко да се позабавлявате




АПЕЛ 2

Уважаеми съседи,
Нека да обърнем внимание не само на урината на домашните любимци, а и на някои обитатели на блока, чиито отпадъци във вид на :
- памперси;
- тарелки от кайма;
- кутии от мляко;
- контрацептивни средства;
- превръзки;
- тоалетна хартия;
- хранителни остатъци и прочие…
, се реят свободно в междублоковото пространство, а всъщност мястото им едва ли е точно там!!!
Искрено се надяваме в скоро време асансьорът да бъде поправен. В противен случай въпросните дразнещи екскременти, може да придобият и човешки произход.
В желанието си да заобиколите кучешката урина, неминуемо се сблъсквате с матраци, дограма, флора от всички краища на света, детски колела, перални, столчета, че даже и бюро за първия учебен ден на вашето дете.Ако това не е слалом, здраве му кажи!
Утре може вече да имаме щастието да се возим като цивилизовани хора на асансьор и кучетата ще вършат тоалетните си нужди навън.Но…ВИСОКАТА култура на някои живущи, ще продължи да лети като ракета от балконите.А вещите на други ще продължат да бъдат складирани по стълбището.
Предлагам и да обявим конкурс.За най-мръсен етаж.Призовете ще трябва да са много!
Хубав ден на всички!!!




Тема "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: мeчичe]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано25.01.08 17:38



Ох, мечиче, то ако е забавление, ама всеки от нас може да разкаже такива откровени гадости за "междуетажната собственост".Тук наоколо има една тема за манталитета.Ама става дума за високи материи, а какъв е манталитета на една нация адски много личи в поведението при ПРИНУДИТЕЛНОТО съжителство с други, хм, хомо сапиенси, в общия блок, в общия град...Навалял сняг, те не смеят една с една снежна лопатка да пипнат,трошат си кокаляците лентяйски, и чакат ли, чакат на друг(с десетминутен бърз чистещ фитнес мъжа ми го оправи това).... ама иначе огромни усти на крокодили се отварят при проблем и се почват изречения " Трябва да се направи, да се почисти, де се ремонтира...." Абе, аланкоолу, кой да го направи ,(почисти и ремонтира),бе,защо все в неопределено лице и никога в първо лице????!!!!!

Уф, ядосах се!.....а е чуден петък с хубаво време....
п.п.Хем съм облагодетелствана.Ние сме САМО ДЕСЕТ семейства и ЦЕЛИ ПЕТ от тях (50 %!) се разбираме и се борим С ОБЩИ УСИЛИЯ за поддръжка на "етажната собтвеност" .Ама като чуя "ТРЯБВА ДА..."просто ми иде да плюна по нечия селска мързелива, готованковска муцуна.Сори.
Браво на човека, който е събрал поне сетни количества чувство за хумор и им е "плюнал"откровено по тоя начин...ама Андрешко най-много да се изхили самодоволно и да го скъса.



Редактирано от Heли. на 25.01.08 17:45.



Тема Re: "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: Heли.]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано25.01.08 17:47



Колкото е смешно, толкова е и жалко наистина...Тая борба между хора живещи на едно място не виждам как би могла да бъде приключена.По простата причина, че точно манталитета на някои е селяндурски. И докато не почне да се бърка в джоба на причинителите на подобни мизерии , ама не просейки от врата на врата, а директно, примерно с данъците , никой няма да се впечатли от подобни писания. Само ще се забавлява и ще си кара по старому.
При нас количеството живущи в цифрово изражение е като че няколко села са събрани на едно място.Представи си за какво иде реч...Аз лично смятам в най-скоро време да разреша проблема, махайки се от там.Пък който иска да се бори.На мен вече ми писна.



Тема Re: "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: мeчичe]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано25.01.08 17:56



Мани!
Баща ми живее в такъв голям блок.Оня ден се израдвах на бележката долу на входа им-"В петък и събота , едикоиси дати, между едиколко си часа, може да ми носите парите за входа.Други дати няма да има!Списък на неплатилите ще има на това място.Ако го късате-ще слагам нов.От касиера.

Готин.



п.п. Тези неща зависят от
-спазване на закона
-домашното възпитание

При липсата на едното от тези двете-поема другото.
У нас липсват и двете, затова ще си слагаме бележки за"урина и екскременти"



...Темата ти е страхотна, мечиче, браво.



Тема Re: "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: Heли.]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано25.01.08 18:07



Утре ще взема да снимам с фотоапарата т.нар. Апел-1, който е провокирал горенаписаното. Че да не се моря да го набирам. Из клубовете някъде имаше тема с подобни надписи, та поне можем да се посмеем.
Едва ли нечии манталитет ще се промени само с писания. Но факта, че бележките биват съдрани, значи много хора са се разпознали в тях





Тема Re: "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: мeчичe]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано25.01.08 18:14



....ън тъй, къса и псуе, цървулят дето се е разпознал, ама да си почисти нечистотиите няма пръста си да мръдне.
А на касиерите какво им е, при нас е постонно вече седем години една много свестна съседка, просто не е за приказване.
Снимай го тоя апел-1.Верно имаш съсед-веселяк.





Тема Re: "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: Heли.]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано25.01.08 18:25



Току виж се появил и апел-3

. А пък може и малко работа да се свърши междувременно, като например да се оправят асансьорите на 16 (!!!) блок, че да не се морят робите да катерят Еверест. Но това с делата смятам да стане като се появи апел 815, някъде към 36-ти, шестък.



Тема Хех,..нови [re: мeчичe]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано25.01.08 18:49



...апел до апела, майно льо.





Тема Малееееееее!нови [re: мeчичe]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.01.08 19:41



Къде живееш ти, бе?





Тема и аз ще направя снимканови [re: мeчичe]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано25.01.08 19:50



от входа на една позната





Колкото е смешно, толкова е и тъжно. Това съжителство в блоковете ни такова майката.. На повечето.



Тема Re: Послание във входа на един блокнови [re: мeчичe]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано25.01.08 21:39



Има си хора за всичко.Тези които мърсят и късат "неприятните бележки" са от типа хора,които са родени да недоволстват и да търсят вината във всеки,само не и в себе си.Те са най-добрите и са онеправдани винаги.На тях и само на тях вредят всички,държавата е боклук,правителството-шайка обирджии,младите хора-неприятни и нахални особи без възпитание,децата да шумни и досадни,слънцето не носи светлина,а блести гадно на очите,зимата е студена и снега мокър,лятото горещо,и въобще мрън мрън мрън.....Може би мислите, че визирам хората в по-напреднала възраст,но аз искам да се извиня.Не е отношение към възрастта.Това си е до човека.Ако е заядлив,всичко ще му пречи и всяко едно негово действие ще е свързано с идеята да причини вреда.Нали знаете приказката за съседа и магарето?Не да имам аз магаре,да умре на съседа магарето.Ей на това аз му казвам най-българската приказка.А е толкова просто-да кажеш добро утро,да се усмихнеш,да вярваш на другия.Ама аз не познавам много такива от моя блок.И мисля че във вашия вход поне се забавлявате с остроумни забележки.При нас и това няма.



това,в което вярваме е това,което ни се случва

Тема Re: "Война и мир" може да се пише на тая тема!!!нови [re: мeчичe]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.01.08 07:34



Всичко си е до хора. Дори не зависи ни от географският им произход, ни от професиите им. И аз живея в блок, строен на времето за нуждите на голямо строително предприятие, уж все еднакви живеем и в 6-те входа, е как може в нашия вход всичко да е на 6, а през 2 входа - все едно бомба е гърмяла?
Оня ден бях на гости на едни клиенти - новодомци, бе кооперацията дет се вика още на ново мирише - свинщина и във входа и около него.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Послание във входа на един блокнови [re: мeчичe]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.01.08 08:51



е, искате защита на гражданските права, на ви.






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Нищо общо.нови [re: zaphod]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано26.01.08 11:32



Гражданските права са нещо доста различно от селянията и циганията, защото вървят в задължителен комплект с гражданските задължения.Да си гражданин(ясно е, че не говоря за местоживеене, а за другото!) е трудно, а да си мърлю и ганю е лесно-достатъчно е само да цвъкаш, но не и да се ГРИЖИШ. И накрая, логично, вместо в дом се оказваш в обор или катун.



Тема Re: Нищо общо.нови [re: Heли.]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.01.08 12:05



Да де, ама тея, дет си хвърлят фасовете през балкона, съм сигурна, че у тях ходят по чорапки и всичко им е покрито с китеници и ковьорчета, да не се хаби....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Послание във входа на един блокнови [re: мeчичe]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано26.01.08 12:34



Като гледам и нашия вход смело върви по стъпките на вашия

.Преди три години две пенсиононерки и аз решихме от змиярника пред входа да направим цветна градинка.Сега направо ние е яд,защо изобщо си помислихме,че такова "животно" ще просъществува в нормален вид.Тази зима що тонове дърва се изсипаха без да се гледа къде.Изпочупиха се оградките,изпотъпка се тотално всичко.



Тема Re: Нищо общо.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано26.01.08 15:04



Ми ще ходят по чорапки, хавлиенки, като са осрали навън и си го знаят добре, се налага да си събуват галошите до вратата.( Мъжът ми като се върна преди два дена от Германия, верно от средно голямо градче, седях и тъпо гледах яките на ризите му. В София дрехите на половината ден са за пране с Вениш, а тези.... чисти като неносени.Не искат ли малко прахоляк да им внесем и какъвто поискат друг уличен боклук!)
Пък така какато ми го описа, забрави и милЬОто върху телевизора(плоските нови телевизори с милЬО, пари давам да видя таквоз) и найлоновото кълъфче за "обличане" на дистанционното(моля, не се смей, виждала съм го това...)





Тема Re: Нищо общо.нови [re: Heли.]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.01.08 15:46



Защо да не се смея бе, смехът си е терапия.

И аз съм го виждала и найлончето, и найлоновите "бродерийки" върху тв-то. И холната гарнитура, първо облечена в найлон, и после със заметнат изкуственяк-губер отгоре. Уффф подсети ме за жестока тема, ама довечера, или нощес, че сега изхвърчам - "Карате ли гостите си да се събуват у вас". Как мислиш, ще има ли интерес?


НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Нищо общо.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано26.01.08 16:01



Амии, не знам.Тури й някое песнопение от ютюбе и некой фотос от сем.албум(на събути/съблечени гости, например

) и може да проима интерес.....

Приятно хвъркане, временцето е супер.



Тема Re: Нищо общо.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано26.01.08 16:44



Наде, тва със събуването на гостите сме го коментирали някогаси. Мисля. Бе не съм съвсем сигурна....
Но е интересно да видим какво се разсъждава сега, когато да плащаш на жена да ти чисти вече не се смята за престъпна и еретична проява на мързел и снобария.



Благодаря ти, цицеста лельо

Редактирано от SoulMate на 26.01.08 20:53.



Тема Re: Послание във входа на един блокнови [re: мeчичe]  
Автор a_b_c_d (новак)
Публикувано26.01.08 20:24



В нашия вход е ужас и безумие-срам ме е да поканя някого на гости.В къщи всичко е след ремонт,чисто и подредено,но докато се стигне до етажа ни....
Никой нищо не го интересува-драскат,цапат,олющено,а пред блока....-ужас!! Панелен блок в София-жк Надежда...
Вече искам да си продавам апартамента-не мога да живея в такава жилищна среда.Аз съм естет и такива неща ме изкарват ежедневно от равновесие. Явно
кварталът е от голямо значение,уви!



Тема Re: Нищо общо.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор TE_DDA (I love youShrek)
Публикувано26.01.08 21:58



ще има естествено. мога да изпиша много на тая тема. и в крайна сметка всичко е до уважение и възпитание.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Послание във входа на един блокнови [re: a_b_c_d]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано27.01.08 07:32



Тц, не е от квартала. В центъра във вътрешните дворчета свинщината в същата. А в Надежда живее 2-рия съпруг на майка ми, и около блока им е много приятно - имат си и градинка и беседка и детска площадка отзад.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема понеже обещах..нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано27.01.08 15:47



слагам снимките, които току що направих.
Всички прилики и разлика със съществуващи лица и събития са неслучайни.









Тема странно ми стананови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано27.01.08 15:50



че хора, които искат чистота във входа си, са оставили първия етаж в такова състояние



Странно нещо са хората.. Освен за секс, за друго не стават






Тема Re: странно ми стананови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано27.01.08 16:56



Странно нещо са хората.. Освен за секс, за друго не стават

Крайно интересно наблюдение.



Тогава защо в темата на Бамби за прекрасните животни се сърдиш на..."лемура" и дарвиновата теория.



Тема Re: странно ми стананови [re: Heли.]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано27.01.08 17:02



съждението е интересно, но то не означава, че вярвам в натрапения ни произход - от маймуна

Не че ми се струва неудобно или срамно това да съм произлезнал от маймуна, но сама по себе си теорията звучи абсурдно. И много пъти съм спорил с нашата биоложка, която така и не успя да ме убеди в нищо. А самото сходство въобще нищо не доказва.

Всъщност, нормален човек в дарвиновите простотии не вярва.

P.S. Обичта ми към животните е двояко нещо, но до секс с такива не съм стигал



Тема Re: странно ми стананови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано27.01.08 17:08



Странно нещо са хората.. Освен за секс, за друго не стават

Бе няма гаранция, че и за това всички стават.....



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: странно ми стананови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано27.01.08 17:27





що?

po default всички би трябвало да са с близки показатели



Тема Re: странно ми стананови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано27.01.08 17:51



е, то по дифолт и мърльовци да сме, не ни е заложено в природата, ама на - виждаш снимките и апелите.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема още малко за Дарвин...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано27.01.08 18:33



Всъщност, нормален човек в дарвиновите простотии не вярва.

Да кажем, че това също е твърде крайно твърдение, а?



Ти що мислиш, че са гледали само муцунката на шебечето, май ръчичката и устройството на мозъка са най-силните "козове" на тая теория.

п.п. Произхода от маймуна е твърде смешно да се приема лично.Разделящи ни стъпалца, и то много, е имало-там как бяха-астралопитек, питекантроп и другите красавци с високо чело, преди милиони години.И ако за тези милиони години не сме се превърнали в хора, не всички поне, ами ни Дарвин, ни лемурът имат вина. Нито имат вина за гледките и случките в българското "обще-житие".

...Но млъкни, сърце,темата е за съседите, не за маймуните, мдаа.



Тема съседи - маймунинови [re: Heли.]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано27.01.08 18:53





Знаеш ли, бях се зачел в един научен труд за различни психични заболявания. И попаднах на един много интересен пасаж за налудностите. За не правя copy - paste, ще кажа само с няколко думи - авторът съвсем спокойно си заявява, че общоприети неща, колкото и да са абсурдни, се приемат за истина и следователно те не са иррационални твърдения, и още един път "следователно" не могат да се третират като психични разстройства..

Като пример е дадена вярата на милиони християни, че светът е сътворен за 7 дни от едно единствено божествено тяло... Разбира се, няма преки доказателства за това, но за сметка пък има неуспорими доказателства за това, че космическо тяло не се сформира за такъв кратък период.

Т.е. следвайки логиката на този труд излиза, че всеки, който вярва в неща, които са извън матрицата, своего рода страда от психично разстройство И след като дарвиновата теория е общоприета (въпреки, че има няколко много по-достоверни такива) - излиза, че тия дето не вярваме в подобен род тези, сме лекинка така.... мръднали

И пак да се върна на любимия ми лаф за вярата:

Когато ти говориш на БОГ е вяра.
Когато БОГ ти говори - шизофрения





Тема Re: съседи - маймунинови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано27.01.08 19:15



Малко задълбаваме оффтопично, но радостната новина е, че за неверие и отричане на Дарвиновата теория не е изгорял на кладата нито един човек и нито един кръстонсен поход или война не са се водили в нейно име ...и слава Богу.(Ако не се лъжа самият Дарвин е бил заплашван от църквата....защото е "мръднал" и е "извън матрицата"-така, като ерес, тръгва всяка нова теория, в това си прав.)



Редактирано от Heли. на 27.01.08 19:25.



Тема Re: 33 мнениенови [re: мeчичe]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано29.01.08 02:46



Никой не е длъжен да търпи хора, които не са му приятни около себе си. Продаваш си апартамента и се местиш в хубав блок с приятни комшии. Ако уважаваш себе си, децата си, ще го направиш! Колкото и да ти коства (не казвам струва!)

Аз пък живея в блок на 3 етажа, с по два апартамента на етаж. Минах през 15 интервюта за да се нанеса там. Не знам какви документи не им предоставих и какви ли не препоръки занесох. Чаках към половин година да ме одобрят. Без малко да ме отхвърлят щото съм млада (средната възраст на блока е 45-50 г.). Беше по-ужасно отколкото всяко едно интервю което съм имала за работа. Подписала съм договор с 'сет клаузи най-малко. Но си заслужава. Имаме правила и те се спазват... Понякога това ме дразни - примерно, че ако на приятел му хрумне да намине без да се обади предварително, трябва да се разправям с портиера 10 часа и да давам дори отпечатъци от зъби (е не чак толкова, но...). Особено ако се случи неделя по обед е много мъчително да се облечеш за да слезеш до портиера (не може по пижама :))). Но от друга страна съм много, много спокойна и щастлива у дома. Това, че нищо не може да ме изненада по стълбища и асансьор - че то ако падне листче някой ще получи инфаркт, представям си какво ще е ако се намери фас или пък торбичка с боклук :)))). Чистота, тишина и уют... просто си е райско.



Тема това ми звучинови [re: Muлa]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано29.01.08 07:19



като сценарий за българска психологическа драма със заглавие:

"Пречувпаването на един народ"..



Тема А пък на мен ми звучинови [re: Muлa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.01.08 11:24



като "Не можеш да имаш никакви тайни посещения".
Личният живот - на показ! Така де, трябва да се знае що за субекти ще посещават зоната с ограничен достъп.



Напомни ми за пропусквателния режим на едновремешните общежития.

Редактирано от Бepeзka! на 29.01.08 11:24.



Тема Re: А пък на мен ми звучинови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано29.01.08 11:38



Е Берьозке, то дефакто какви "тайни посещения" и в един блок или кооперация може да имаш? Вечно има някой "дежурен наблюдател", и после редовни "оперативки" за запознаване с клюките.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Послание във входа на един блокнови [re: мeчичe]  
Автор neverojatna (Sonnenschein)
Публикувано30.01.08 10:35



Все мислех, че нашите са простаци, ама тия надминават и най-лошите ми представи. При нас нещата назряват на съд - оказва се, че само живеещите на последния етаж имат покрив, а надолу - не

. И за това не искат да съберем пари за ремонт на покрива. Като че ли селяндурските им кратуни проумяха да не си изхвърлят боклука през терасите. Но по време на поледиците никой не се сети да почисти, а имаше само мрънкане - ее, тъй ли никой не се сети да почисти, ами сега ще си трошим ръцете и краката

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Една случканови [re: мeчичe]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано30.01.08 11:23



Нощ. Тъмно като в негърски задник в тъмен влак в тунел. Пуша си аз на терасата, тръскам си в пепелника. Никога не съм изхвърлял нищо през тераса или прозорец. Дори и фас.

По едно време изтропа вратата на комшиите. Погледнах - комшийката се оглежда. Да, да, ама аз я виждам, а тя мен - не.

Шааат, изсипа си кофата с боклук. Саркастично казах:

- Браво, комшийке!

Оная се стресна и измърмори:

- Еее, комшу, и без това си е толкова мръсно.

И гузно се прибра. А, сега ВНИМАНИЕ !

Същата тази комшийка беше УЧИТЕЛКА на сина ми в детската градина!



Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".

Тема Чудесна тема за телевизионно предаване! Можеш инови [re: мeчичe]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано30.01.08 11:43



телевизионна звезда да станеш. Ето ти един бърз Асасинов сценарий.

Избираш си един блок. Гледай да е по-малък, че иначе ще те заболят краката. Тръгваш с твой приятел, съпруг, колега - няма значение. Той ще записва разговорите. Тръгваш от врата на врата, звъниш и ще стане нещо такова:

- Прощавайте, аз съм журналистка на свободна практика. Може ли да ви попитам нещо?
- Дааа.
- Във вашето семейство има ли човек, който да изхвърля боклук през терасата или прозореца?
- Ааа, няма такова нещо!
- А знаете ли кой изхвърля, навън е ужасно мръсно?!

Ще следват разни варианти на отговор, но какъвто и да е отговора - все тая, целта е постигната - от ТОЗИ апартамент НЕ изхвърлят!

Продължаваш смело. Резултатът е ясен предварително.

НИКОЙ НИКОГА НИЩО НЕ е изхвърлял!

Обаждаш се в някоя телевизия, уреждаш си среща, показваш им записа и като нищо ще те поканят да участваш в предаване. Успех!

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Re: 33 мнениенови [re: Muлa]  
Автор a_b_c_d (новак)
Публикувано30.01.08 20:52



Само ме интересува-в кой район на София е?



Тема едва ли става дума занови [re: a_b_c_d]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано30.01.08 22:12



България



Ако все пак греша - значи поне някъде в родината има лееек напредък



Тема Re: едва ли става дума занови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано01.02.08 02:40



... аз мисля, че пича пита къде в софия да си купи апартамент на чисто място с интелигентни съседи ... ама аз не знам ...



май отговорих изчерпателно на всички въпроси ...



Тема Re: Чудесна тема за телевизионно предаване! Можеш инови [re: ASSASSlN]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано03.02.08 23:53



Никакъв проблем

-веднага избирам нашия блок. Гарантиран успех за гледаемост на шоуто, то и без това сега липсва Брадъра и има глад за титанична простотия по тиви-то.
За жалост някой друг гении съдра "Апел №1", та не можах да го публикувам. Но в скоро време смятам, че ще има нови произведения на будната съвест във входа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.