Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За пушенето  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.01.08 16:52



Хайде, понеже пак се заговорихме за хубавите и лоши неща в милото ни отечество, кажете мнението си по този въпрос. Е ли нормално толкова да се пуши в тази държава и да няма никакви санкции за пушенето на обществени места (знам, че имаше кампания, но аз за реални санкции говоря)? Пушачите, пушите ли пред децата си и смятате ли, че пушенето не е проблем? Непушачите, дразните ли се? Що точно в женския клуб пускам темата? Ми, така ми дойде изотвътре.



Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: За пушенето [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.08 17:35



Да ти еба и демокрацията и свободата.
Като наблюдавам тенденциите в пропагандите-няма да се учудя ако в най-скоро време не се предложи закон да се глобява всеки който се храни нездравословно(!) (?)
И да се следи законно за това с камери,нали се сещаш!



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: За пушенето [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано13.01.08 18:19



Ако ми кажеш и как да стане, цена няма да имаш. Прост пример. Клубна сбирка, повечето сме пушачи, съответно запазваме маси там където се пуши. Непушачите идват и сядат при нас, защото салона за непушачи е на другия етаж да речем.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За пушенето [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.01.08 18:23



Ами, ако се забрани навсякъде пушенето, а не да има места за пушачи, зорлем ще откажете цигарите за няколко часа.



Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: За пушенето [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.08 18:25




Ако ми кажеш и как да стане, цена няма да имаш.


С глоби и заплахи със затвори разбира се.
Как иначе да се усмири раята в процес на демокрация?

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: За пушенето [re: *Плaмeн*]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.01.08 18:25



Е, да, ама тъпкането с храна касае само теб, а цигареният дим и околните.

Пускам я тази тема, щото вчера примерно, се наложи да си тръгна от един купон, просто щото Идиота вече не издържаше на цигарения дим и това хич не ми се случва за първи път. Отделно, че и аз вече имам нещо като алергия и ми сълзят очите яко като стане запушено, та не е едно и също.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: За пушенето [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано13.01.08 18:29



Да не са луди???? Половината заведения ще фалират, но за това надали и пука на държавата. По-скоро и пука, че от фалирали заведения и един пробит долар няма да влезне в хазната.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: За пушенето [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.08 18:29



Ами ако се забрани излизането от вкъщи на непушачите докато пушачите си се моткат по улиците(кръчмите?
Ще бъде ли също толкова справедливо?

Или викаш-сега аз гледам себе си-за тебе не ми е на шапката


Ами и аз бих отговорил в същия тон:))))

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: За пушенето [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано13.01.08 18:34



Трябва да намерят начини да ги принудят ресторантьорите да наблегнат на климатизацията.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За пушенето [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано13.01.08 18:36



Оооо,Наде!
Много по-лесно се бие слабия:)

Т.е.лесно може да се справи едно правителство с пушачите относно обществените места.
И ще!
За да се заблуди сганта колко по трудно е или нямаш желание да се справиш с далеч по наболяли проблеми.Като наркоманията например.
Сега ще отчитат дейност като малтретират пушачите,защото няма интерес да се спрат наркотрафикантите.
А и къде по-лесно е да дръпнеш фаса от моята уста от колкото да кажеш 2 на човек който може да купи цялото правителство


Та така-демокрация:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.