Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За една мръсна историянови  
Автор вeчнo_лятo ((Женя))
Публикувано07.12.07 13:24



"Видеозаписът, който бе излъчен за мен по Нова телевизия, е силно манипулиран. Просто играх една игра.
Това заяви преподавателят във Факултета по журналистика Борис Ангелов, който бе обвинен в сексуален тормоз".

Подобни истории са се случвали и в далечното минало, когато аз бях студентка, но все си мислех, че обществото ни е порастнало и поне малко еволюирало в разбиранията си за отношенията мъж-жена. Явно съм бъркала, защото прочетох в дир-а толкова много мнения на хора, които обвиняват момичето, че предизвиквало преподавателя, че му спретнала номер и какви ли още не обвинения. Време е да се спре с вменяването на вина в жените - била го предизвикала.........дрън, дрън, ако е принципен и безкомпромисен, дори и да е предизикван, би показал, че е човек с достойнство. Мисля, че случаят е показателен и доказва дискриминацията на жените в българското общество, време е жените да се вземат в ръце и да не позволяват да им се вменява вина по презумпция, че са прелъстителки.
Ангелов да бъде подложен на детектор на лъжата, за да стане ясно на всички, че е дърт перверзник, използващ положението си за собствени облаги. Няма значение дали други студентки са се съгласявали да ходят у тях доброволно и не са вдигали шум по въпроса, във всички случаи е използвал служебното си положение за извличане на някакви облаги и на това му се вика корупция. Този човек няма място като преподавател.

Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие.
Франсис Дьо Кроасе


Тема Re: хм, ...нови [re: вeчнo_лятo]  
Автор JL seagull (минаващ)
Публикувано07.12.07 13:37



че въпросния преподавател е "дърт перверзник" няма спор ... ама явно и въпросната студентка е една долнопробна курва, да ме прощаваш ...



Тема Re: За една мръсна историянови [re: вeчнo_лятo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано07.12.07 13:42



А ти случайно светила ли си на въпросния Ангелов, че заемаш такава категорична позиция срещу него?
Най-лесния начин да съсипеш кариерата на един мъж е да го обвиниш в сексуален тормоз. Може го всяка неудовлетворена кучка.

Как пък никой от студентите не се оплака, при положение, че той е уволнен???
Явно ти е убягнало и това, че човека каза, че в самото начало е разбрал, че нещата са нагласени.
Междудругото, ако има нещо, от което жените най-много си патим - това е криворазбрания войнстващ феминизъм на някои представителки от нашия пол

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 07.12.07 13:43.



Тема Re: хм, ...нови [re: JL seagull]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано07.12.07 13:45



анджък. И после защо журналистиката ни била продажна.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: хм, ...нови [re: JL seagull]  
Автор Уeнди (o)
Публикувано07.12.07 13:53



Не знам за конкретния случай, но по принцип предлагане има, когато има търсене.
Милите невинни невменяеми мъже... и тези лоши, лоши! прелъстителки!...





Тема Re: ами бих казал ...нови [re: Уeнди]  
Автор JL seagull (минаващ)
Публикувано07.12.07 13:59



та бих казал, че не си внимавала на лекциите по макроикономика


по-скоро търсене може да има, когато има предлагане, обратното няма как да се случи, не се ли сещаш, женски номера и хитринки са това



Тема Re: За една мръсна историянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор mygla (свиркай си....)
Публикувано07.12.07 14:00



че в самото начало е разбрал, че нещата са нагласени.
И как???Шесто чувство???



Тема Re: а и кой ...нови [re: JL seagull]  
Автор JL seagull (минаващ)
Публикувано07.12.07 14:00



говори тук за "лоши лоши прелъстителки", аз за евтини курволяци нещо споменах, не за прелъстителки, да не говорим за различни неща?





Тема Re: е как няма ...нови [re: mygla]  
Автор JL seagull (минаващ)
Публикувано07.12.07 14:02



да разбере човека от самото начало, ми той просто си знае



опита го е научил - дойде ли сесия, и влезе ли студентка в кабинета му, неминуемо се стига до наебаване, пардон, консултация



Тема Re: За една мръсна историянови [re: вeчнo_лятo]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано07.12.07 14:04



Аз на това му викам журналистка! Ковнала го е достатъчно добре, за да създаде новина.
Кой колко е стока, не знам. Това те първа ще се изяснява. Знам само, че не бива да ни е страх да си защитаваме правата ако се чувстваме прави! Страхът е лош съветник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.