Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Много благодаря за този коментар!нови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано09.12.07 22:20



Би ли казала тебе кое не те кефи в цялата работа?

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: За една мръсна историянови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор jaime14 (BORN FREE)
Публикувано09.12.07 22:20



То на Jerky рьчичките му са нежнички!





Тема Re: За една мръсна историянови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано09.12.07 22:23



Това да не ти е кучето?

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Много благодаря за този коментар!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор jaime14 (BORN FREE)
Публикувано09.12.07 22:30



Напротив, кефи ме, че момичето му показа как се прави добра журналистика, документира нещата, ония от "Господари на ефира" го довършиха. Така се увърза на моряшки възел, че не виждам по-добър кандидат от него за директор на JAILBIRD TV.

Редактирано от jaime14 на 09.12.07 22:33.



Тема Re: Много благодаря за този коментар!нови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано09.12.07 22:34



Ти си с промит мозък. Качествено изпран с добре рекламиран препарат. За такива като тебе е създадена телевизията, където светът е съвсем различен от реалния. Щом дори затворът е предмет на телевизионен рейтинг.
От вас се иска само едно - да не мислите, а да действате механично, като зомбита.
Нито момичето е журналистка, а евтина спекулантка, нито тия от предаването са дъбросъвестни журналисти, а копелдаци и подлоги.

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: За една мръсна историянови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор jaime14 (BORN FREE)
Публикувано09.12.07 22:35



? Ни в клин, ни в ръкав куче?!! Добре ли си!





Тема Re: За една мръсна историянови [re: jaime14]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано09.12.07 22:36



Съвсем неадекватна си. Но в арабските страни ще те оправят, очовечат.

Бог да простит попа Станка, кой ми даде книга, та се поучих.


Тема Re: Много благодаря за този коментар!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор jaime14 (BORN FREE)
Публикувано09.12.07 22:47



Момичето Е журналист, завършила е очевидно, с добър успех, и на практика показа, че си разбира от работата. Къде видя да правя рейтинг на затвора/и то телевизионен/ ? До тук само приказваш без да кажеш ништо. Клиширани мъглиави обвинения, без факти. Все пак беше интересно да се надникне в плътната мъгла на тяоето мислене!!!!





Тема Re: За една мръсна историянови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор jaime14 (BORN FREE)
Публикувано09.12.07 22:50



Оствила съм ги на тебе. Аз съм добре където съм!





Тема Интересно, наистина! [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.12.07 23:05



Как това -
Мислиш се за остроумна, нали? А колко е лошо светът да е монотонен, вместо хората да могат да приеимат със своята другост. Това пречи на "широкоскроеността".
Веднага обвърза позицията ми с въображаемо мое нещастие, което да определи защо съм на мнение, което е различно от твоето. Така е по-лесно, вместо да разсъждаваш.
твое изказване, се връзва със следващото....Ти си с промит мозък. Качествено изпран с добре рекламиран препарат. За такива като тебе е създадена телевизията, където светът е съвсем различен от реалния. Щом дори затворът е предмет на телевизионен рейтинг. - нещо...май "инакомислието" ти се нрави...ама само когато е на "твоя лагер"?

Всички останали са "пасмина" и "промити мозъци"? Евалата!
Още по интересно е, как хрисимия ти, богоугоден "морализъм" се съчетава с такива думи и изрази - Нито момичето е журналистка, а евтина спекулантка, нито тия от предаването са дъбросъвестни журналисти, а копелдаци и подлоги. На такива думи и изрази ли ви учат във вашата секта? Къде изчезна тук християнското смирение? Леле! какъв агресивен проповедник! С речник на бесен селянин, с мераци на перверзен изратеняк и със самочувствие на същински Месия!
Метльо, ти си болен! Ама, ай със здраве - не е тук мястото, където можеш да получиш помощ.
И един съвет от мен, че си ни старо "другарче" на клуб "ева и ева" - нали се знаем от 100 години
- леко с младите момичета и внимавай, къде се опитваш да си навираш "дръжката", да не стане, да налапаш ти дървото...дебелото, че...виждаш ли какви работи се случват на тоя свЕт?! Мамата си трака!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.