Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано23.11.07 11:38



В тях,знаем, се набляга на хепиенда...*и заживели щастливо*.Никъде обаче не се казва как точно го постигат това щастливо живеене човек с 50 убийства за дад гърба си и паталогична курва.Предполага се, щом героят е манекен,спасил ебати пичката от баща психар и проституция за херца,сичко се нарежда,особено след като е укрил значителна сума пари във вътрещната гума на пикапа..е да обаче 99% от зрителите са мишоци, живеещи на лизинг,чието ежедневие е пълен шит и сивотия.Каква полза,след като утре им изтича ипотеката.Хората обикновено реват на филми,защото осъзнават пропастта между тъпия си начин на живот и стереотипите за лукс,героизъм и псевдоромантика,налагани им от филмите.Някак си е много по-възвишено и лесно да ревеш за *великата* идея на вечната любов в някоя пошла сапунка,отколкото да се опиташ да промениш мижавия си живот.
Но най-вредни са романтичните комедии с Мег Райън.Нихилистичната романтика в тях ни втълпява,че да когато вършиш безумия ,без да мислиш,накрая всичко се нарежда,че даже и ще се посмееш-*живей ден за ден,всичко в името на любовта,не мисли за утре,красотата ще спаси света,вярвай в чудеса*-това са само част от послнията,които клишираните мозъци разпространяват като свое верую,без да си дават сметка,че всъщност това са им го втълпили от Холивуд и то не за друго,а за да ги откъснат от здравия разум и да продължат да си пиотекират апартаментите. Вместо да мислиш за просперитет и себеиздигане,Холивут с парите на банкерите,които дават кредити на верноподанната рая, ни внушава,че трябва да чакаме чудото и всичко някак си ще се нареди,ако вярваме в техните псевдоромантични постулати.


Накрая кръгът се затваря-ипотекирал си си къщата,жена ти е дебела,сина ти педераст,дъщеря ти-курва..какво друго ти остава освен да се потопш в света на илюзиите.
Какво е решенито(не ми бачка въпросителната). Ами да се гледат само и единствено гангстерски саги. Те развиват характера и вярата на мишоците ,че и те са нещо. ЖЕГА,КРЪСТНИКЪТ,БЕЛЯЗАНИЯ...трябва да бъдат прожектирани да децата от малки,вместо да реват за майката на Бамби. Пример за това колко полезни са подобен вид филми е ченгето от Смолян-затънал в борчове и безпреспектива манекен,който след неделна прожекция на *Жега*,в понеделник сутрин вече е в столицата с твърдото намерение да ограби ДСК.Планът за нещастие не сполучи поради това,че тогава София беше окупирана от колегите му,чакащи делегация от някакви безполезни политици,а тоя се разхождал с маска и униформа,което им направило впечатление...
Сега сигурно ще ми припомните,че от гледане на Кръстника някакъв психар се разгърмял в софийските общежития през 80те,изтрепвайки невинни виетнамци,в следствие на което филмът е орязан и свален от екран.Добър пример за това как държавата си измива ръцете с филм,вместо тя да си натрие главата за това,че лудите се разхождат въоражени на свобода по улиците...
Обратният пример-типичен случай на болен от псевдоромнтиката е Барбарела-странната личност,която ме банна от клуб *ЛЮБОВ*,понеже не споделям нейното мислене от 19век. Тя е против проституцията,без да се замисля,че ако Жоро павето беше ходил редовно на курви,нямаше да трепе и да изнасилва баби като нея. Ходенето на курва не било решение...се едно тя е ходила някога и знае.Позволява си някакъв абсурден назидателно-обиден тон спрямо мене и от позицията на модератор си избива симплексите,защото това е единствения начин да се почувства властната амазонка...
А някой като верно е отчаян му говори с клишета от филмите.
Знам от опит-излишната романтика,пошли флиртчета и нихилистична влюбеност(то друга и няма) не водят до нищо добро,а тая ме банна,защото не споделям пенсионерските й разбирания. Е крайно време е тая да я заточат в някой старчески дом,където на спокойствие да изгледа всичките 10000 серии на дързост и Красота..

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Охохооо, тази сериозна теманови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.11.07 11:50



подхваната от един ъъъъъ как се беше определил в другия клуб? Комплексар?
Тцъ тцъ тцъ


Споделям тезета ти, макар и не чак толкова остро. Сополивите филмчета ме разплакват от смях понякога, защото са прекалено.... сълзливи. Да не говорим за розовите книги (веднъж направих експеримент със себе си и взех от леля ми няколко такива). Ам'че на 17 страница тя се възхищава на гарвановочерните му коси, а когато чак на 50-та станица стигнат до леглото, тя заровила страстно ръце в русите му къдри.
Вярно е, че филмите са нещо друго ('щото обикновено не пребойдисват артиста), обаче задължително се скарват (или единия не си признава нещо от отчаяние да не загуби другия) и накрая ред сълзи, ред сополи. Единственото изключение досега прави "Как да разкараш гаджето си за 10 дни", на който наистина се смях, защото е смешен.
Е, чувствай се поканен в мъжкия клуб да се разпростреш върху темата "всичко е любов" (....мисля, че в началото се говори за страст и чак накрая блясва това изречение в цялото му великолепие).



Тема Re: Охохооо, тази сериозна теманови [re: Smile]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано23.11.07 12:05



Пример-гледаш романтичен филм с разпоретина,да я наречем гаджето ти.Финалът е трогателе и тя се разплаква и нежно те гушка.Защо плаче тя.
Ами защото връзката ви е такава,че не може да копира тази от филма. тя не прави разлика между том Круз,героят ,който играе и теб,иска да ги събере в едно,не може и реве...не си дава сметка,че дори кака Джоли си има кусури и сутрин сере,въпреки че на екрана е перфектна.женицата до теб се надява,че като демонстрира нежност поне малко от пошлата филмова романтика ще се влее в сивото ви ежедневие..жените искат всевъзможни доказателства,че си луд по тях,просто да ги обичаш никога не им е стигало.
След 2 месеца скъсвате,защото *вече нищо не е както преди*,романтиката си е отишла,филмът е свършил.понеже никой не знае как продължава не ви остава нищо друго освен да си останете с хубави спомени...
Ебати жалкото.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 23.11.07 12:07.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано23.11.07 12:06



Ела да видиш какъв филм е работата ми.
Част от пациентите ми са наркомани. Някои си признават, че са ХИВ позитивни, но други не. Работя с два чифта ръкавици. Имунизирана съм срещу хепатит и искрено се надявам да не пипна нищо.
Друга част от пациентите ми са психиатрични. Тях Слава Богу ги препращам на колеги дето са по-баш специалисти.
Имам и онко-болни. Не можеш да си представиш колко мотивирани за живот са тези хора. Въпреки очакванията ми, никой от тях не мрънка колко е несправедлив живота.
Има ли по-голям ужас от това да кажеш на една бъдеща майка, че няма да роди здраво бебе?
Когато консултирам, трябва да бъда с всичко човешко и състрадателно в себе си. След като свърша, трябва да забравя и да сложа маската все едно нищо не се е случило, щото иначе ще полудея.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: ariel$$]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано23.11.07 12:09



Съчувствам ти.Тва така те натоварва,че аз бих изперкал мигновено.



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: ariel$$]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано23.11.07 12:17



мед сестра ли си



Всичко е суета!

Тема Тъй денови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.11.07 12:18



така е.
Особено когато момичетата са във вързастта 14-24. Всичките до една принцеси искат да станат. И като попаднат на някой мачо с ланец - веднага се превръщат в лелки с розови пластмасови ролки за коса, изпочупен маникюр и космясани крака.
Пък момчетата - до един я Батман, а Супермен. Някои до 50 годишна се изживяват като такива.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: sweety!]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано23.11.07 12:23



Не, не съм.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: ariel$$]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано23.11.07 12:34



потайнааа си:)

Всичко е суета!



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано23.11.07 13:11



стиа черногледство бе кака /то и аз романтика не гледам/ и ако ще я четем гледам да е писана преди 19-ти век



там при вас жега може да ги психясват хората .... ама тука преди година едни "загорели" духнаха с 42 милиона стерлинги без да има трупове ... Скотланд Ярд още ги издирва дет се вика еди се учат други си играят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.