Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Романтичните филми са крайно вредни за психиката..  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано23.11.07 11:38



В тях,знаем, се набляга на хепиенда...*и заживели щастливо*.Никъде обаче не се казва как точно го постигат това щастливо живеене човек с 50 убийства за дад гърба си и паталогична курва.Предполага се, щом героят е манекен,спасил ебати пичката от баща психар и проституция за херца,сичко се нарежда,особено след като е укрил значителна сума пари във вътрещната гума на пикапа..е да обаче 99% от зрителите са мишоци, живеещи на лизинг,чието ежедневие е пълен шит и сивотия.Каква полза,след като утре им изтича ипотеката.Хората обикновено реват на филми,защото осъзнават пропастта между тъпия си начин на живот и стереотипите за лукс,героизъм и псевдоромантика,налагани им от филмите.Някак си е много по-възвишено и лесно да ревеш за *великата* идея на вечната любов в някоя пошла сапунка,отколкото да се опиташ да промениш мижавия си живот.
Но най-вредни са романтичните комедии с Мег Райън.Нихилистичната романтика в тях ни втълпява,че да когато вършиш безумия ,без да мислиш,накрая всичко се нарежда,че даже и ще се посмееш-*живей ден за ден,всичко в името на любовта,не мисли за утре,красотата ще спаси света,вярвай в чудеса*-това са само част от послнията,които клишираните мозъци разпространяват като свое верую,без да си дават сметка,че всъщност това са им го втълпили от Холивуд и то не за друго,а за да ги откъснат от здравия разум и да продължат да си пиотекират апартаментите. Вместо да мислиш за просперитет и себеиздигане,Холивут с парите на банкерите,които дават кредити на верноподанната рая, ни внушава,че трябва да чакаме чудото и всичко някак си ще се нареди,ако вярваме в техните псевдоромантични постулати.


Накрая кръгът се затваря-ипотекирал си си къщата,жена ти е дебела,сина ти педераст,дъщеря ти-курва..какво друго ти остава освен да се потопш в света на илюзиите.
Какво е решенито(не ми бачка въпросителната). Ами да се гледат само и единствено гангстерски саги. Те развиват характера и вярата на мишоците ,че и те са нещо. ЖЕГА,КРЪСТНИКЪТ,БЕЛЯЗАНИЯ...трябва да бъдат прожектирани да децата от малки,вместо да реват за майката на Бамби. Пример за това колко полезни са подобен вид филми е ченгето от Смолян-затънал в борчове и безпреспектива манекен,който след неделна прожекция на *Жега*,в понеделник сутрин вече е в столицата с твърдото намерение да ограби ДСК.Планът за нещастие не сполучи поради това,че тогава София беше окупирана от колегите му,чакащи делегация от някакви безполезни политици,а тоя се разхождал с маска и униформа,което им направило впечатление...
Сега сигурно ще ми припомните,че от гледане на Кръстника някакъв психар се разгърмял в софийските общежития през 80те,изтрепвайки невинни виетнамци,в следствие на което филмът е орязан и свален от екран.Добър пример за това как държавата си измива ръцете с филм,вместо тя да си натрие главата за това,че лудите се разхождат въоражени на свобода по улиците...
Обратният пример-типичен случай на болен от псевдоромнтиката е Барбарела-странната личност,която ме банна от клуб *ЛЮБОВ*,понеже не споделям нейното мислене от 19век. Тя е против проституцията,без да се замисля,че ако Жоро павето беше ходил редовно на курви,нямаше да трепе и да изнасилва баби като нея. Ходенето на курва не било решение...се едно тя е ходила някога и знае.Позволява си някакъв абсурден назидателно-обиден тон спрямо мене и от позицията на модератор си избива симплексите,защото това е единствения начин да се почувства властната амазонка...
А някой като верно е отчаян му говори с клишета от филмите.
Знам от опит-излишната романтика,пошли флиртчета и нихилистична влюбеност(то друга и няма) не водят до нищо добро,а тая ме банна,защото не споделям пенсионерските й разбирания. Е крайно време е тая да я заточат в някой старчески дом,където на спокойствие да изгледа всичките 10000 серии на дързост и Красота..

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Охохооо, тази сериозна теманови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.11.07 11:50



подхваната от един ъъъъъ как се беше определил в другия клуб? Комплексар?
Тцъ тцъ тцъ


Споделям тезета ти, макар и не чак толкова остро. Сополивите филмчета ме разплакват от смях понякога, защото са прекалено.... сълзливи. Да не говорим за розовите книги (веднъж направих експеримент със себе си и взех от леля ми няколко такива). Ам'че на 17 страница тя се възхищава на гарвановочерните му коси, а когато чак на 50-та станица стигнат до леглото, тя заровила страстно ръце в русите му къдри.
Вярно е, че филмите са нещо друго ('щото обикновено не пребойдисват артиста), обаче задължително се скарват (или единия не си признава нещо от отчаяние да не загуби другия) и накрая ред сълзи, ред сополи. Единственото изключение досега прави "Как да разкараш гаджето си за 10 дни", на който наистина се смях, защото е смешен.
Е, чувствай се поканен в мъжкия клуб да се разпростреш върху темата "всичко е любов" (....мисля, че в началото се говори за страст и чак накрая блясва това изречение в цялото му великолепие).



Тема Re: Охохооо, тази сериозна теманови [re: Smile]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано23.11.07 12:05



Пример-гледаш романтичен филм с разпоретина,да я наречем гаджето ти.Финалът е трогателе и тя се разплаква и нежно те гушка.Защо плаче тя.
Ами защото връзката ви е такава,че не може да копира тази от филма. тя не прави разлика между том Круз,героят ,който играе и теб,иска да ги събере в едно,не може и реве...не си дава сметка,че дори кака Джоли си има кусури и сутрин сере,въпреки че на екрана е перфектна.женицата до теб се надява,че като демонстрира нежност поне малко от пошлата филмова романтика ще се влее в сивото ви ежедневие..жените искат всевъзможни доказателства,че си луд по тях,просто да ги обичаш никога не им е стигало.
След 2 месеца скъсвате,защото *вече нищо не е както преди*,романтиката си е отишла,филмът е свършил.понеже никой не знае как продължава не ви остава нищо друго освен да си останете с хубави спомени...
Ебати жалкото.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 23.11.07 12:07.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано23.11.07 12:06



Ела да видиш какъв филм е работата ми.
Част от пациентите ми са наркомани. Някои си признават, че са ХИВ позитивни, но други не. Работя с два чифта ръкавици. Имунизирана съм срещу хепатит и искрено се надявам да не пипна нищо.
Друга част от пациентите ми са психиатрични. Тях Слава Богу ги препращам на колеги дето са по-баш специалисти.
Имам и онко-болни. Не можеш да си представиш колко мотивирани за живот са тези хора. Въпреки очакванията ми, никой от тях не мрънка колко е несправедлив живота.
Има ли по-голям ужас от това да кажеш на една бъдеща майка, че няма да роди здраво бебе?
Когато консултирам, трябва да бъда с всичко човешко и състрадателно в себе си. След като свърша, трябва да забравя и да сложа маската все едно нищо не се е случило, щото иначе ще полудея.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: ariel$$]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано23.11.07 12:09



Съчувствам ти.Тва така те натоварва,че аз бих изперкал мигновено.



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: ariel$$]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано23.11.07 12:17



мед сестра ли си



Всичко е суета!

Тема Тъй денови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.11.07 12:18



така е.
Особено когато момичетата са във вързастта 14-24. Всичките до една принцеси искат да станат. И като попаднат на някой мачо с ланец - веднага се превръщат в лелки с розови пластмасови ролки за коса, изпочупен маникюр и космясани крака.
Пък момчетата - до един я Батман, а Супермен. Някои до 50 годишна се изживяват като такива.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: sweety!]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано23.11.07 12:23



Не, не съм.



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: ariel$$]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано23.11.07 12:34



потайнааа си:)

Всичко е суета!



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано23.11.07 13:11



стиа черногледство бе кака /то и аз романтика не гледам/ и ако ще я четем гледам да е писана преди 19-ти век



там при вас жега може да ги психясват хората .... ама тука преди година едни "загорели" духнаха с 42 милиона стерлинги без да има трупове ... Скотланд Ярд още ги издирва дет се вика еди се учат други си играят



Тема Отворконови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Бapбapeлa (seventh heaven)
Публикувано23.11.07 13:11



стига си лъгал. имаш забрана за клуб Любов не защото не споделям теориите ти, а заради дискриминативните, злобни и отвратителни теми и мнения , които пишеш и не си слагаш сам границата . Клуб Любов е място дето разочаровани, влюбени, обичащи и изоставени и т.н. потребители да споделят , обменят мнения и идеи като спазват добрия тон . Клуб Любов не е място за изсипване на агресията на двама трима озлобени чекиджии - досега сте само от мъжки пол тия дето сте за лечение при специалист . Клуб Любов няма да бъде място дето да се вихрят чекиджии , изтрещели , съмнително нормални люде дразнейки останалите и гонейки ги с отвратителното си поведение и писания . Вече съм стигнала до извода / като това не е само моя констатация/ че отворковци като теб с несъвсем нормално държание са решили че клубовете са място където да си разиграват безнаказано коня . Няма да стане - в клуб Любов тая няма да я бъде .

Направих си труда да напиша това за да не лъжеш и да се хабиш да ме плюеш
понеже няма смисъл. Няма да стане на твоята. Имаш ли проблеми - има психолози , психиатри, психоаналитици . Тук не е мястото да си решаваш проблемите , нито някой е длъжен да търпи безобразното ти поведение и словоизлияния.

Стана сума време ревеш че някаква жена те ритнала. Ми отървала се от теб. Така излиза. А ти вземи впрегни сивото си вещество що мисля така и ще разбереш че съм права. Направо си бетер сериала Дързост и красота.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано23.11.07 13:29



Сега не мога да намеря източник, ама преди около година чух за изследване на английски статистици и психолози - според тях сериозен процент от разводите се дължат на розовите романчета и филми. Според тях, тези романи/флими създават красива картинка, която обаче е откъсната от действителността и често е дори неподвластна на логиката. Обаче жениците си създават очаквания, които се разминават сериозно със света около тях, и в частност - с половинката. И това често води до разводи.
Не че, после ще попаднат на принц, ама семейството вече е разбито, а да му мислят децата





Тема Лекар е.нови [re: sweety!]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.11.07 13:33



Не четеш внимателно.

В постига и по-горе има текст:
"Тях, слава Богу, ги препращам на колеги дето са по-баш специалисти.
Имам и онко-болни."
"Когато консултирам..."

Хайде, лек ден!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Не съм лекар.нови [re: ABe]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано23.11.07 13:51



Завършила съм фармация. Специализирала съм биохимия и генетика. В момента се занимавам с човешка генетика. Може да ви се наложи да опрете до мене - тестове за бащинство, наследствени предразположения, поставяне на молекулната диагноза за дадена болест, тестове за Даун синдром и т.н. Май не е чак толкова притеснително да разберете повече за мене.



Тема Лошо няма.нови [re: ariel$$]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано23.11.07 14:00



Евалата ти, че си направила две специализации на другия край на Земята, за да станеш това, което си.

Дано не опираме до професионалните ти услуги, обаче.

Аз съм преводач и имам преводаческа агенция. За всички клубари давам 10% отстъпка.

Весел ден ти желая!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 23.11.07 14:03.



Тема Re: Лекар е.нови [re: ABe]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано23.11.07 14:15



явно и ти:)

Всичко е суета!



Тема Барби как може да си толкова захлупена?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано23.11.07 16:46



Има ли човек в дир-а, който да не ти е казал, че не ставаш за модераторка?


Мисля само едно нещо може да ти помогне- Jack the Rabbit.








Редактирано от Dilithium на 23.11.07 16:53.



Тема Идва векът на новата Евгеника !!!!нови [re: ariel$$]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано23.11.07 17:06



Викам да не отърваваме вълната, давай да отваряме start-up company в Silicon Valley.

Ирландците ни изпревариха, само срещу $1000 получаваш DNA Report



И самите компании:












Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано23.11.07 17:53



Абе не са чак толкова зле,стига да не се вживяват гледащите ги,нещо като тоалетно четиво един вид(макар,че аз сега съм си сложила на един рафт в тоалетната химикалка и едно книжле с кръстоловици

.......да не ми е скучно)!!!



Тема ...аааа....нови [re: sweety!]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано23.11.07 22:03



... той е "любител - гинеколог "



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Отворконови [re: Бapбapeлa]  
Автор jumb_le_s ()
Публикувано23.11.07 23:20



двама трима озлобени чекиджии - досега сте само от мъжки пол плюс един и от женски пол





Тема Към теб, Лонгура,Барби и Двулитровиянови [re: jumb_le_s]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано24.11.07 00:00



Ако обичате не привнасяйте тук клубните ви неразбории от други клубове. Те не ни интересуват, не сме ви арбитри. Пише го и горе в заглавната тема. За тая цел има лични бележки и клубове "въпроси и помощ" и "предложения".



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиканови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано24.11.07 19:13



Аз пък препоръчвам "Страшен филм" и други черни комедии - цинизмът винаги ми оправя настроението, пък и те кара да разбереш, че не е истината за щастието в романтиката, а в забавлението и смеха. Т.е. истинската любов е с този, с който се забавлявате заедно всеки един миг. Дори след време да се разделите, забавлението остава, а смехът ти е повишил имунната система и вместо да се разболееш от любов - си по-здрав. Винаги съм мислила, но вече наистина стигнах до извода, че за всеки човек има 2 типа любов, към която е склонен и 2та типа се коренят на някакви набити в детството модели, а също и на характерни такива. Първият тип е тази, против която пишеш - която те разболява, страдаш, тръшкаш се, умираш по 20 пъти на ден, и животът губи смисъл, а светът ти изглежда черно място, в което хората са нещастни и няма какво да направиш за тях, защото ти самият си смазан и нямаш сили да се изправиш от леглото. Тази любов обикновено е към човек, който задейства мазохистичните ти наклонности, на когото приписваш множество измислени качества, пред които се кланяш, докато той изпива и последното ти останало желание за живот и вяра в себе си. От такива хора трябва да се бяга навреме. Другият тип е здравословната любов - когато присъствието на този, когото обичаш те озарява, и се усещаш как усмивката ти не слиза от лицето ти, когато пред него се чувстваш най-себе си, повече отколкото когато си сам, когато се забавлявате и каквото и да става - докато сте с него всичко ти изглежда лесно, а светът е светъл, цветен, забелязваш красивите и усмихнати хора, не грозните и тъжни, обръщаш повече внимание на добрите новини от лошите и въобще пак си под някакъв транс - но в този случай ти се отразява изключително положително. Вместо работата ти да страда, правиш всичко с ентусиазъм и по-лесно. Въобще - има вярно, че любовта може да направи човек щастлив, но когато намерим тази любов, която е за нас - не тази от драмата, а от комедията. Такива хора са 1 на 1000 и винаги си заслужава да ги познаваш - самото им съществуване, те прави по-щастлив.

А Барби трябва да й пишеш бележка - бановете са за определен период, примерно за 24часа, за 3 дена, за седмица. Пиши й да ти го махне, защото темите ти едни от най по тематиката на клуба и не разбирам защо са те баннали.




I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re: ама Барби,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано24.11.07 19:22



клуб Любов не е клуб където жените винаги са прави, а мъжете грешат, че да казваш, че се отървала от него. Ти така ако гониш хората, които имат любовни проблеми, кой ще остане в клуба - той е точно за такива като него.
Според мен внася свежи идеи и това, което пише си е точно начин за преодоляване на състоянието, в което всеки от нас е изпадал. + това си е толерантен, аз него специално не съм го прочела никъде да се е заяждал и е толерантен с всички.
От опит знам, че когато човек е влюбен и иска да го преодолее един от добрите начини е да споделя мислите си в писмен вид точно като него - да се опитва да ги представя провокативно, оригинално и иноваторски. После обсъждането с други хора, които имат същите проблеми били те в минал, настоящ или бъдещ план, е също страшно полезно. Затова са клубовете, клуб "Любов" е създаден точно за хора в състояния като неговото. Знам как се чувства и ти би трябвало да се замислиш дали допълнително не го потапяш в блатото с това отричане.


I know I'm selfish, I'm unkind


Тема Re: Отворконови [re: Бapбapeлa]  
Автор Enduring_Knight (Всичко е любов)
Публикувано24.11.07 20:00



Предлагам да има следните клубчета: Вяра, Любов и София (мъдрост)!




Не си ли забелязала, че има един особен тип мъже, които се нуждаят само от секс и са емоционални далтонисти? В смисъл не усещат Любовта (грижовността)... За тях нежните думи и проявата на някои жестове са с цел да си купят секс. А не защото наистина обичат (саможертват) за жената до себе си.

Има и жени-емоционални далтонисти. Мислят за прекалено много за парички и не са способни на толерантност и запазване на определена конфиденциална информация. За тях мъркането и някои жестове са само за да получат ноу-хауто и след това изритват мъжа от леглото си.


Всъщност много жени споделят мисълта, че умът на мъжа е най-сексито нещо у самия мъж. Как според теб трябва да се ползва този 'инструмент'? Очаквам по-подробничко обяснение.

Време е за истинските 'неща' от живота!

Време е за мечти! :)

Тема Re: Отворконови [re: Enduring_Knight]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 05:17



Е, това са две от крайностите, не е масовия случай, та и цели клубове да им посвещаваме.





Тема Re: ама Барби,нови [re: lullaby]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 05:20



Абе да ме прощават Барби и Сам, ама вашето е клуб любов колкото аз съм Савската царица. Нещо средно между шантав клуб, попържата и HTML лафче сте.





Тема Re: ама Барби,нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.11.07 05:23



Наминавам и аз от там чат-пат,ама тема за любов така и не мярнах:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: ама Барби,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 06:18



Бе ти кво правиш по първи петли в нета беее





Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиканови [re: sweety!]  
Автор Ocoгoвeц ()
Публикувано25.11.07 09:28



За Ариел отдавна се знае, че е ъпгрейдната фармацка.





Тема Re: Отворконови [re: Enduring_Knight]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано25.11.07 11:33



Нямам представа какво обсъждате и към/от кой клуб е препратката, но съм съгласна с мнението ти. Добро описание.



Тема Аз, пък, за потрес...нови [re: morska valna]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано25.11.07 11:38



на жена ми си сложих рафтче с книги в тоалетната. Така де... Тя като иска да слага картини в нея...

Все е тая. Важното е да си живееш добре.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема А "Пепеляшка"...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано25.11.07 14:27



е най-шибаната приказка и най-голямата манипулация на женското съзнание, правена някога.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Отворконови [re: Enduring_Knight]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 15:35



Всъщност много жени споделят мисълта, че умът на мъжа е най-сексито нещо у самия мъж

Умът сам по себе си нищо не е. По-скоро ако прави всичко с ума си ще е секси.





Тема Re: ама Барби,нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор lullaby (blackeyed)
Публикувано25.11.07 16:46





ПП. еми аз точно затова го искам там да пише момчето - неговите теми са едни от най-по тематиката, а го баннаха на всичкото отгоре


I know I'm selfish, I'm unkind

Тема Re.......нови [re: ABe]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано25.11.07 17:14



е,то една картина и аз имам там,ама виж книгите си нося и отнасям





Тема Re: Отворконови [re: ariel$$]  
Автор Enduring_Knight (Всичко е любов)
Публикувано25.11.07 17:53



Ти сега лаеш ли ме или ме джафкаш?

Съгласен съм с мнението ти.



Време е за мечти! :)

Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: vens]  
Автор Jill (на война)
Публикувано25.11.07 17:59



Не съм фен на романтичните филми ... обаче не виждам нищо лошо във високите критерии към света и в частност към половинката. Е, естествено няма как да не очакваме, че половинката и тя е човек и изпуска някакво там количество газове, понякога доста шумно.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Jill (на война)
Публикувано25.11.07 18:01



Изкуството зависи от способността на човека да го възприеме. Това, което за теб е пълна скука, може да има смисъл за друг. А може и да е пълен буклук, естествено.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Отворконови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Enduring_Knight (Всичко е любов)
Публикувано25.11.07 18:03



Е, това са две от крайностите, не е масовия случай, та и цели клубове да им посвещаваме.

Да, крайности са, но никой не се е родил знаещ как да прави любов и секс. А е пълно с мъже, които ги мързи да научат жената до себе си да ги обичат и с жени, които също ги мързи да научат мъжете как да ги любят.

По-лесно е да се реве, че няма свестни партньори, отколкото да се поеме отговорност и да се Дерзае.


Умът сам по себе си нищо не е. По-скоро ако прави всичко с ума си ще е секси.
Аз си мислех, че трябва да го прави със сърце... и златни ръце.



Време е за мечти! :)

Тема Re: Отворконови [re: Enduring_Knight]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.11.07 20:40



Бе кел файда от сърцето, ръцете и други органи, кат няма акъл за 2 стинки и прави издънка след издънка, нали?



Тема Re: Отворконови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Enduring_Knight (Всичко е любов)
Публикувано27.11.07 18:15



Аз затова казах 'златни ръце', а не 'ръце'!

'Златни ръце' има когато Сърцето, Умът и Тялото са в хармония. Сърцето дава любов и топлина. Умът - логиката и мечтите. Тялото е изпълнителния орган.

Време е И за теб не си заслужава...



Време е за мечти! :)

Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор molokov (koktail)
Публикувано28.11.07 17:22



не си гледал начи батти бойко съпоставен от неизвестен журналя със г-н кръстникът - 1:1 по тв-то го давали

или викаш той бил потвърждение как тия дет живеят вживяли се в кръстникът правилно рулват А?

мамма мия и порка мадонатааа

солидарна съм с мацката дето са изказа в полза на смеха





Тема Re: А "Пепеляшка"...нови [re: ABe]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано02.12.07 13:01



Абсолютно..как може да се втълпява на посредствени момичета,че ще се женят за принцове.



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиканови [re: lullaby]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано02.12.07 13:06



А,боли ме за некъв бан...страшен филм е простотия,истината е в анимацията.

ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: ама Барби,нови [re: lullaby]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано02.12.07 13:09



Свалям ти шапка и ти подлагам темето си за задвратник.



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано03.12.07 10:22



За вредни,не знам,ама са ужасно скучни.Я дайте един екшън с бате Гойко,пардон с Бате Арни или бате Силви.Нещо като "Рамбо" например.Пуцат се разни,никой не знае защо,важното е да се пуцат.И на теб отчаяния от живота с дебелата жена,сина педал и дъщерята курва мерака да изпуцаш неколко бацила ти минава:-)





Тема Re: Тъй денови [re: Smile]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано05.12.07 23:19



И като попаднат на някой мачо с ланец - веднага се превръщат в лелки с розови пластмасови ролки за коса, изпочупен маникюр и космясани крака.


зависи колко е дебел ланецът и от какъв материал е направен....при съответните ланци не се превръщат в това, което описваш, а ходят на козметик, по бутици и карат джип. Подчертавам, че не коментирам какво им струва това, просто внасям отметка

Terror incognita

Тема Re: А "Снежанка и седемте..."нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано06.12.07 00:49



Е наистина приемлива в разработката на Рамщайн))





Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Блякнови [re: Haдя-Haдя]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано06.12.07 07:55



като си представя каква може да бъде нематериалната цена...тцъ, определено не е за мен.





Тема Re: А "Пепеляшка"...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано06.12.07 07:57



най-хубавите ябълки ги ядат прасетата


(принцът е ябълката)



Тема Re: Романтичните филми са крайно вредни за психиката..нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано06.12.07 14:43



е те

ти обясняваш няколко постинга по-горе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.