Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 17.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема за домакинските задължениянови  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано08.11.07 19:13



В болнични съм до края на ноември. Използвям момента да надзиравам и майстора. Е, няма как, нали съм си вкъщи, съчетавам дейностите. На всичкото отгоре вече нямам извинения, та всеки ден готвя. Всяка вечер питам мъжа ми какво да сготвя, а той ми казва, каквото решиш. Питам го какво му се яде, а той ми отговаря, че няма претенции. И аз стоя, и се чудя, и с ум се бия какво да е това по-различното, което не сме го яли, че ние като ядем едно нещо веднъж, втори път не ни се ще. Имах желание да отделя 2 часа на японския, отделих му половин. И това е нещо. Чувствам как животът ми оттук нататък ще бъде повлечен от такива домакински задължения, които ми губят времето, а не водят до нищо градивно в личностен план. Изпаднала съм в тиха депресия и ми се ще пак да тръгна на работа, но бъдещето не предвещава никакво измъкване!



Тема Re: за домакинските задължениянови [re: ariel$$]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано08.11.07 19:35



Всяка вечер питам мъжа ми какво да сготвя, а той ми казва, каквото решиш. Питам го какво му се яде, а той ми отговаря, че няма претенции. И аз стоя, и се чудя, и с ум се бия какво да е това .Нищо ново под небето

.Стига да не е капризен,щото "ние" уж всичко ядем,пък накрая излиза,че съм сготвила само за "себе " си



Тема Re: за домакинските задължениянови [re: ariel$$]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано08.11.07 19:45



Аз ако съм "мъжа ти", щях да съм много изнервен ако поцял ден си стоиш в къщи.

Жените като нямате работа и се чудите какво да правите и правите глупости.



Тема Re: за домакинските задължениянови [re: ariel$$]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.11.07 19:59



Майстора ти е дерт сега,разбрахме!
Фърли му едни яйца на мъжа и да си ляга ти докато се кахъриш ква ше я свърши спеца оттатък.
Нищо ново под слънцето-както неведнъж съм писал.!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: за домакинските задължениянови [re: ariel$$]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано08.11.07 20:00



Готвене всяка вечер????



Само събота и неделя и само ако заниманието се провежда съвместно.



Тема Re: за домакинските задължениянови [re: sisita]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.11.07 20:10



Много философки се навъдихте.Които между две запържвания на манджите се явявате да драскате тука, преди хлапетата да са ви заели мястото на компа
или мъжа да ви е креснал че е гладен и че ше ти литне кратуната ес ли се замотаеш още малко в кухнята,мечтателке!
Събота и неделя ли?
Събота и неделя съм при майкати да и обяснявам как се залюхваш по простотии които не са ти по силата


Ше готвиш не...ами......и печката ше подскача.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: за домакинските задължениянови [re: *Плaмeн*]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано08.11.07 20:41



О, господин Балкански, как желаете салатката и ракийката, особено последната ще ви е необходима - развинтва още повече фантазията.





Тема Re: за домакинските задължениянови [re: sisita]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.11.07 20:55



Желая да ми готвиш само събота и неделя путко американска.
Ама не забравяй-аз ще ти помагам в приготвянето-белким ти развия/нтя фантазията необхоидима да сътвориш нещо що-годе прилично за ядене.
За ракията и салатата не мисли-те са задължителни!

Както е задължително кучето да си ме посреща според настроението ми.

Както ще е задължителен и боя който си просиш с тея съботно-неделни гощавки.
Тъй ше литнеш че няма да разбереш от къде ти е дошло даже...............американке:))))

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: за домакинските задължениянови [re: XищниK]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано08.11.07 21:07



На него му харесва да съм вкъщи. Вечерята е по-специална. Прането е изпрано и изгладено. Всичко е измито. Майсторът е проконтролиран. Чуди се как да ми удължи болничния, а аз имам усещането, че затъпявам. Всеки ден е едно и също. Добре че не съм раждала деца досега. Просто се виждам затънала в блатото - една домакиня с тенджерата в едната ръка и ютията в другата - скучна, сигурна и безинтересна.



Тема Уаунови [re: *Плaмeн*]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано08.11.07 21:10



колоритен стил на общуване имате в този клуб.


ПП Ориантирай се към търсене на жена по католог, от тези с дръпнатите очи, ще ти пасне на светогледа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.