Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Правите ли се на тъпи?нови  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано05.11.07 19:29



Изпадали ли сте в положение да сте много наясно по даден въпрос - например тва което работите или нещо друго в което сте капацитет,обаче нарочно пред половинката да се направите на застреляна-с цел да му покажете , че той знае повече от вас?

Примерно днес една моя приятелка-занимава се с коли от има-няма 11 години-демек много е наясно-я гледам как се прави на застреляна като мъжът и почна да обяснява коя кола колко е качествена и такива неща.Останах малко шашнат за некомпетентните и съгласявания с мнението му,но тя си ми каза-права се на ударена, за да не му стане гадно.

и да има 2 черти , и да няма 2 черти-ЯЖ МИ КУРО , СИМИТЛИ


Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: te3is]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.11.07 19:46



Една позната каза нещо много умно: "Умната жена е длъжна да бъде по-глупава от мъжа си." Аз не съм от умните, обаче.



щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: te3is]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано05.11.07 19:57



Не, аз не се правя. Аз съм това, което съм: нито по-умна, нито по-глупава. Но разбирам приятелката ти - има логика, в това което прави.



Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: te3is]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано05.11.07 20:36



Ако е нещо, в което съм компетентна, не виждам причина да си затрайвам. Слава Богу мъжът ми не е комплексар и наистина държи да чуе мннеието ми без да се засяга от него. Човек не може да знае всичко. Или жената не е човек?



Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: ariel$$]  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано05.11.07 20:57



то и аз тва се чуда-е в съвременния свят няма как да се знае всичко, пък и не е нужно-така че не виждам проблем,ама щом се стига до тая ситуация явно е.

е ти пък жената не е човек-нали ти давам пример-ей я мойта приятелка 11 години си се издържа с продажба на коли-що да не е?

и да има 2 черти , и да няма 2 черти-ЯЖ МИ КУРО , СИМИТЛИ


Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: te3is]  
Автор тpънчeтo (член)
Публикувано05.11.07 23:00



аз все се чудя ти тъп ли си или се правиш на такъв

ма не мога да ти чета всички неща. някои са прекалено тъпи дори и за теб.
преиграваш

иначе - обичах да играя тетрис преди време

абе много ми е гадно и пиша простотии...сефте





Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: te3is]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (тестоспермон)
Публикувано06.11.07 10:27



да ти кажа не ми и коства много усилия за да го права...



ЕГА ЗАТВОРИ ВИ ХЕИ-
ЯЖ МИ КУРО СИМИТЛИ!!!


Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: тpънчeтo]  
Автор te3is (Ала - баланица)
Публикувано06.11.07 15:26



е па иебе те Тито

и да има 2 черти , и да няма 2 черти-ЯЖ МИ КУРО , СИМИТЛИ


Тема Re: Правите ли се на тъпи? [re: te3is]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано06.11.07 16:47



Абсолютно.
Повечето мъже не могат да преглътнат по-голяма компетентност от тяхната,особенно за сфери от които смятат,че много разбират


ами комплекси...за какво да си създава ненужни проблеми твоята приятелка, а пък и какво толкова ще постигне ,ако сложи мъжа си на място пред странични хора,които въобще не я интерсуват.



Тема Re: Правите ли се на тъпи?нови [re: te3is]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано06.11.07 16:51



това според мен са едни много деликатни отношения,които твърде не са се развили с развитието на съвременните технологии

,така че няма какво толкова да се чудиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.