Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 16.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нова годинанови  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано06.11.07 12:34



Незнам дали е рано или може би късно, но аз се оглеждам за разни оферти по повода. Искам да си направя еднин релакс в спа хотел близо до София. Но гледайки цените, се оказва, че за същата сума бих могла да посетя една недалечна чужбина. Наистина сатва дума за две различни по тип изживявания, но се почва едно колебаене...

Вие как сте по този въпрос? Мислите ли вече за новогодишния празник или в дневния ред сте стигнали само до Архангеловден?



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.11.07 13:16



Мисля да не се включвам в тази лудост с новогодишните "почивки". Даваш за два дни един куп пари, убиваш е от път някъде, слушаш музиката на заведението, която ако имаш късмет може и да не е чалгария (ако харесваш пък чалга, да не е рок) и т.н. Обичам купоните, но с тези пари мога да отида до Виена, примерно, спейки в някой евтин хотел и ще разгледам и ще запомня нещо хубаво...

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор _Meдeя_ (тъмна)
Публикувано06.11.07 13:22



Обичам си домашните нови години. Планове ще има, за украса, за гости, за кулинарни чудеса ... но това по-късно, защото първо в графика е Никулден. Само че единият именник май ще е зад граница, та още съм в изчакване на инфо.

Когато си заровиш главата в пясъка, задникът ти остава беззащитен навън.


Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор Jolee ()
Публикувано06.11.07 13:27



Вие ме разбихте ....сега сме едва 06/11/07



Какво следва другата седмица - планове за лятната ваканция

Не ...наистина ...превръщаме се /обществото/ в някакви роботи

Не мога така Не празнувам планирано.....Празнувам както дойде и решавам обикновенно в последният момент

Не бих дала цяло състояние за два дни в които всичко ще е подредено и масово....



Тема Re: Нова година [re: Jolee]  
Автор gabanka (g)
Публикувано06.11.07 14:01



напълмо съм съгласна с теб!
да, и аз се чудя къде да ходя на Нова година, или по-точно почивните дни около празниците и си разглеждам хотелчета, но то е просто защото ми е приятно да разглеждам оферти за почивка. Но дори и да си харесам нещо от сега, то няма да го запазя веднага, защото до тогава има още два месеца!!! Миналата седмица приятели казаха - нека празнуваме заедно, но да запазваме от сега. На което само се усмихнах:) Е няма как да стане от сега да запазвам хотели или кръчми за след месец и половина - звучи ми абсурдно.
И междудругото - чувам вече по радиото се промъква от време на време реклама с новогосишни приказки в нея. Ей, хора, началото на ноември сме все пак:)



Тема :-)нови [re: _Meдeя_]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано06.11.07 14:14



E и ти в бая перспектива мислиш...Мен актуално ми е първо утре кръгла годишнина на съпруга, други ден - 3 именни дни накуп, на 11-ти пак кръгла годишнина - сватбата ни, и чаааак след това мога да се замисля за Никулден. Упсааа, забравих, че Николайчето сладко-мамино първо на 2.12. РД има...





Тема Re: Нова годинанови [re: gabanka]  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано06.11.07 14:14



Миналата година наш много добър приятел не можа да ни приеме в хотелчето си в Говедарци за Нова година, защото беше резервирано цялото.... още от юни месец от група французи))))
Но иначе и аз не съм се втурнала да запазвам от сега. По-скоро се чудя за типа Нова година и определям плюсовете и минусите.



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор Endlessly ()
Публикувано06.11.07 14:18



Ми, ние щото сме група - няма начин, много сме, даже сме капарирали. Но като сме камерен състав, до последно нищо не измисляме и каквото дойде, такова.



Тема Re: :-)нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор 4avdar4e (член)
Публикувано06.11.07 14:27



Хе-хе, днес големият ми син има рожден ден, на 13 - годишнина от сватбата, а на 15 - имен ден





Тема Re: Нова годинанови [re: Jolee]  
Автор 4avdar4e (член)
Публикувано06.11.07 14:35



Ние наскоро търсихме място за повечко хора на Нова Година и се оказа, че масово вече всичко е резервирано






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.