Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано06.11.07 15:11



Даааааааа, аз я резервирах новата година преди около месец. Ще бъда на гости за 2 седмици в Белгия, с нискотарифна компания ще летя, излезе ми съвсем тънко. А сцените по нашите хотели е наистина по-добре както казва ПОЛУидиотчето да идеш до Виена, с нискотарифните можеш да намериш билет за 60 евро отиване и връщане.

Аз така ходих през май т.г. По Коледа имат страхотни базари и празненства.

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: :-)нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор _Meдeя_ (тъмна)
Публикувано06.11.07 16:25



Да сте живи и здрави всичките, хубаво да си прекарате празниците


А аз го мисля Никулдена отсега по две причини. Първо, защото поначало обичам да мисля отдалеч, не за друго, а защото ми доставя удоволствие И второ, точно сега се решава единият именник дали ще ходи на една екскурзия, така че ми е съвсем на дневен ред.

Когато си заровиш главата в пясъка, задникът ти остава беззащитен навън.

Тема Re: Нова годинанови [re: Jolee]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано06.11.07 16:38



Виж,ако харесваш организирания туризъм,или ако искаш да наемеш къща за компания,въобще ако искаш да си с повече други хора(твои си близки)трябва да се направи организация,така че да бъде удобно горе-долу за всички.А въпреки цените,оферти свободни много няма ндааа,така че кво се чудиш


Плюс това както каза някой по-горе очакването е по-голям кеф от самия празник



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано06.11.07 16:41



и аз съм на този хал,така ,че ще надничам тук да видя какви идеи ще ти дадат


а това,дето в началото на декември ще успееш да намериш някакви свободни места някъде,еле пък за компания-просто забрави-говоря от опит



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор arachnoid (chrysalis)
Публикувано06.11.07 16:43



Пусни темата и в клуб Туризъм, със сигурност ще те залеят с предложения, нищо, че повечето там си падат по хижите, ако не и по по-натурални преживявания през зимата... като нощувки в дупки в снега примерно







Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор gabanka (g)
Публикувано06.11.07 17:26



аз препдочитам места, където не е особено пренаселено:) може би и за това не се притеснявам да оставя организацията за последния момент. и от друга страна - знам ли какви ще са ми желанията след два месеца, че от сега да се ангажирам с резервации:)
но ако човек предпочита да е в някой планински известен и голям курорт за Новогодишните празници - определно ако държи да е там, ще трябва да се ориентира по-рано. лично мен подобни идеи не ме съблазняват - лудница, хора, няма къде човек да иде да изпие едно кафе на спокойствие и без предварително запазена маса:)))



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано06.11.07 19:45



Миналата нова година посрещнахме в Гърция. Изключително доволни останахме от организацията и от програмата. Резрвацията я направихме някъде в края на октомври. Тази година ще си бъдем вкъщи. Аз не съм съвсем читава за такъв дълъг път.



Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано06.11.07 20:59



Завиждам искрено.





Тема Re: Нова годинанови [re: Джaя]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано08.11.07 07:57



Велинград-двореца
Копривщица-хаджи Иванчова къща
Комплекс Фенерите-до Боженци
Пловдив-Хеброс
-изпитани, идеални за компания, може и с деца

За да усетиш красотата на Нова година в странство мисля по-добър вяриант е Европа-Австрия, Унгария, Словения, Германия,Люксембург,Франция-има чудесни оферти, но, ако искаш да си сигурна,сега е моментът, после ще трябва да чакаш за ПОСЛЕДНА МИНУТА-оферти, а те не винаги са много добри.Аз също планирам всичко от 2месеца по-рано,въпрос на характер.Успех!

In esprit veritas!


Тема Re: Нова годинанови [re: ariel$$]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано08.11.07 08:01



Аз пък съм изключително недоволна от почивката ни на о.Тасос-скъпотия до шия,без да преувеличавам, но в Австрия е по-евтино(стига да не си с мераци за Виенския бал!)



In esprit veritas!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.