Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема Като става дума за екстремен секс...  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.11.07 17:52



Да ви питам дами, продължавате ли да го правите на зелено

?

"Защо умря любовта в овощните градини
Годините на прехода убиха желанието на българина да прави извънбрачна любов в крайградските овощни градини и храсти. Това твърди пловдивският сексолог д-р Златко Илиев. Социално-икономическите катаклизми направиха жените по-достъпни и лесни за сексуални контакти, но превърнаха мъжете в суровинен придатък на нежния пол...." продължението тук:




Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: goga]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано01.11.07 20:37



Еми нормално бе. По Татово време просто нямаше друг избор освен ладата забутана в някой черен път, или трескаш ключа на кабинета в работата, фургона на обекта и подобни. Върхаът на сладоледа - ако можеш да си уредиш командировка с любовника/цата.
Иначе, за мен е грешно твърдението, че по татово време е имало по-малко такива връзки. Абсолютно същото си беше като сега.



Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: goga]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано02.11.07 15:04



Трудно ми е да правя сравнение между "тогава" и "сега", но изрази като " Днес, обаче, е невъзможно да видите бясното клатене на москвич, маскиран умело в крайпътните храсти" и "причина за масовия отлив от кърската любов е повишеният жизнен стандарт и разглезването на жените. " ми скриха шапката, не съм се смяла така от не помня кога



Струва ми се,чеДжорджОруел е схванал всичко погрешно.НеГолемия брат наблюдава нас.Ние го наблюдаваме

Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: goga]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано02.11.07 15:46



Как пък не! Жените били станали по- достъпни и лесни за сексуални контакти. И преди и сега е едно и също. жените са лесни за сексуални контакти...но не с всеки.



Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: ladyMarian]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано02.11.07 19:06



Майтап да става


Всъщност, ако трябва да се прави сериозен анализ по темата, ще трябва да включим и твърдата линия на партията, доносите на кварталните активни борци и прочие
Но има нещо вярно във всичките идиотщини в статията



Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано02.11.07 21:24



Точно така, колега. Съвсем уместна забележка. Най-вече зависи с кого, е не къде.
Има хора, с които и в стария москвич ще ти е кеф, и други, които и в палат да ти предложат пак няма да ги огрее.



Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано02.11.07 23:11



Вие пък що толкова буквално приехте нещата



"жените и преди били лесни" - лесни , баба ти, я поразпитай баща си колко време е ходил с майка ти в сладкарницата на паста и боза преди първата целувка Не че не е било ебалник, но с 1000 пъти по-усложнен процес на скачване И ако това го сравняваш със съвремието, трябва доста да си изкривиш душата, за да кажеш, че няма разлика

А за коментара на Берьозката - много идеалистично, другарке, напарво на комунизъм ми мирише



Тема Re: Като става дума за екстремен секс...нови [re: goga]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано03.11.07 10:34



Добре де окей. Ако сравняваш с преди 50 години сигурно има разлика. Ама тва мнение дето се шири ,че днескашните жени само да им смигнеш и са готови, та и едва ли не указателни стрелкички са наслагали за улеснение на нуждаещите се...дрън дрън. Аз чесно не виждам разлика между сега и да кажем - преди 17-18 години, когато съм почнал активно да се интересувам от жени. Е, може би сега жените са малко по- комерсиални. Всъщност доста. Но друго...



Тема за едно си прав -нови [re: БAPATOЧKA]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано03.11.07 10:52



жените са лесно достъпни. обаче преди търсеха уиски джони и цигари малборо и най-много някоя паста на кристал, а сега търсят мерцедеси,къщи в драгалевци,ботуши от криция и разно други темподобни " дребни подоробности"



Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.