Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: Jolee]  
Автор fantomche ()
Публикувано31.10.07 13:43



Ха!
Това ми е слабостта и... силата!
Обожавам да боядисвам,да шия, да издребнявам в детайлите...
Нещо да човъркам,да размествам,да претапипицирам,да декорирам...
Да обикалям магазини в търсене на подходящ фриз и ако не намеря-да си го направя сама.
И с по-сложни задачи мога да се заема- просто ми е страст.



Една приятелка си купи жилище и ми е обещала да ме води по железарски магазини...Каза,че иска да ми достави това удоволствие.


Миналата година се получи голям купон в един магазин "Направи си сам"- щях да си лакирам паркета.Три приятелки си говорехме как се лакира паркет,с какъв лак, как се смесва, кога се нанася втори път. Една камара мъже нападаха от кеф





Тема :)))нови [re: fantomche]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано31.10.07 15:23



"Миналата година се получи голям купон в един магазин "Направи си сам"- щях да си лакирам паркета.Три приятелки си говорехме как се лакира паркет,с какъв лак, как се смесва, кога се нанася втори път. Една камара мъже нападаха от кеф
"

Абе и тук така ама само говореха - после не го лакираха





Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: Jolee]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано31.10.07 17:07



Миналата година моя малкия дребосък ходеше на грънчар. Каквото си изработи в ателието му го пекат и му го дават. В къщи се напълни с панички, чашки и разни неопределени съдинки. Обясниха ни, че за да се изпече глината трябват много високи градуси.



Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: Jolee]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано31.10.07 17:56



Ами...
мога само да ти завиждам

,сигурно е много приятно и интересно.
Аз за съжаление,не само ,че нямам време,но и не съм от най-сръчните ,а би ми се искало



Тема Re: Изрисувахнови [re: Jolee]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано31.10.07 18:02



си няколко врати с техника, подобна на японските цветни графики ..... после положих защитен лак и сега гостите ми ги хваща яд, че си имам такива интериорни придобивки в къщичката. И разни други неща. Но какво странно има, ако си добър в нещо, да си го спретнеш в къщичката .... даже има и добри материали по Бриколажите и подобни за такива упражнения.



Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: palatka]  
Автор cina2 ()
Публикувано31.10.07 18:20



Има разни подобни на глината материали, които нямат нужда от изпичане или поне не на такава висока температура. Децата правят разни фигурки с готови калъпи и после се оцветяват с бои. Преди години една колежка имаше такава фигурка на бюрото си, направена от сина и.



Тема Re: :)))нови [re: jamie]  
Автор fantomche ()
Публикувано31.10.07 18:36



Тц.
Аз си го лакирах.
И съм мнооого горда!


Беше смешно в магазина...нали си представяш три жени,накоконени... как си говорят за лакиране на паркет...



Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: palatka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано31.10.07 19:08



Като дете си спомням,че през една улица от нас имаше грънчар.Бай Лечо.С часове ми позволяваше да го зяпам.Сега ми е малко като бегъл спомен,но все пак помня как измесваше глината,после как я обработваше на грънчарското колело,което задвижваше с крак.Топне ръка в една купичка с вода и вае ли вае.Сядала съм в скута му,само и само да мога и аз да направя нещо дребно,което той после изпичаше във фурната на двора заедно с неговите неща.После ги вадеше да изстинат и на колелото ги пъстреше





Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: cina2]  
Автор Jolee ()
Публикувано01.11.07 09:16



Точно такова нещо си купих

Защото това с печенето нямам идея как да го организирам Въпреки, че до вкъщи има някаква детска занималня и май там правят такива неща....една вечер тайно надникнах и ги шпионирах Крадях ноу-хау



Тема Re: Направи си сам:)))нови [re: morska valna]  
Автор Jolee ()
Публикувано01.11.07 09:18



Ейййй ти ме подсети...как като малка баба ме водеше при един дърводелец в квартала

Той ми подари цял чувал остатъци под формата на кубчета и ги бях нарисувала като печки, шкафчета и маси за куклите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.