Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Неделно изборно време...нови  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 07:49



Добро утро, дами и господа.


Я думайте сега в прав текст, ша са разходите ли в неделя до урните, харесахте ли си някой чичко или лелка за кмет, или всички са маскари??
Ша го бъде ли гус'ин "Всички ми пречат" за втори мандат софийски кмет, или ще пеем "Елате хиляди младежи", ам??

Редактирано от HAДEЖДA™ на 28.10.07 09:38.



Тема Определенонови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано26.10.07 08:15



за бат' Бойко няма да гласувам. Достатъчни са ми Варненските кандидати, че да се затормозвам какви ще ги мелят в столицата.
Кмет на града съм си харесала (не по външност). Ама за кмет на общината и за съветници...не нам какви да ги зачерквам.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор livewire (жена)
Публикувано26.10.07 08:18



Поне си имате готини кандидати



Я съм я довел, Мехмет ага! - повтори Селим...

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 08:18



Ша са разходим, та даже и че покибичим,че може некоя лепа булка да се завърти!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Този път ще ходянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 08:19



Не защото някой кандидат много ми харесва, но ми писна онова ченге Доган да печели на всички избори заради ниската активност. "Елате хиляди младежи" от 1989 г. съм се заклела да я пея само на купони, за внасяне на черен хумор в забавлението. Иначе, без да има логична причина бай ти Бриго ми е сравнително симпатичен, но е избрал грешната партия. Бат Бойко му знаем номерата, но ще гласувам за него, щото има шанс да спечели срещу БСП. Пък и го гледах вчера в шоуто на Слави... Абе, не е тъп и добре се беше подготвил, щото знае какви са проблемите. Друг е въпросът дали ще ги реши като ги знае.
Кака ти Юлияна не ща да я коментирам. За мен беше огромна изненада, че изобщо се вмъкна в Парламента, но това вече е смешно.
На кака ти Антония само като и видя хитрата муцуна и ми е ясно в чии фирми ще ни изтекат данъците.
Мартин Заимов е типичен пример на добре възпитано от родителите си дете, ама нямам чувството да има самостоятелно мислене.
Слави Бинев изобщо няма да го коментирам.

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...



Тема Re: Определенонови [re: Smile]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 08:26



E, и мен това не ми стана много ясно, за чий хикс са изборите за районен кмет, като дефакто от тях нищо не зависи. Паричките са в Столична община..
Ма нищо де, голям кеф беше за децата поне - през ден предизборен митинг-концерт - кеф ти рок, кеф ти рап, кеф ти чалга.





Тема Ти па!нови [re: Xoлдън]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано26.10.07 08:26



представям си диалога:
- Тате, тате, къде се запозна с мама?
- Пред изборната секция, сине.



Няма лошо.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 08:31



Холди, ама ний софианци па сме богопомазани. Спират ни алкохола само в неделя, и то без бирата. А в провинцията май от нощес ги секват.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: livewire]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.10.07 08:32





Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Този път ще ходянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 08:36



Бе този Мартинчо интересна птичка.Хем до революцията с привилегиите на АБПФК хем сега пръв анти комунист,ама взел фамилията на дядо си по майчина линия.Те това е да си все на далавера.






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.