Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 29.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Неделно изборно време...  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 07:49



Добро утро, дами и господа.


Я думайте сега в прав текст, ша са разходите ли в неделя до урните, харесахте ли си някой чичко или лелка за кмет, или всички са маскари??
Ша го бъде ли гус'ин "Всички ми пречат" за втори мандат софийски кмет, или ще пеем "Елате хиляди младежи", ам??

Редактирано от HAДEЖДA™ на 28.10.07 09:38.



Тема Определенонови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано26.10.07 08:15



за бат' Бойко няма да гласувам. Достатъчни са ми Варненските кандидати, че да се затормозвам какви ще ги мелят в столицата.
Кмет на града съм си харесала (не по външност). Ама за кмет на общината и за съветници...не нам какви да ги зачерквам.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор livewire (жена)
Публикувано26.10.07 08:18



Поне си имате готини кандидати



Я съм я довел, Мехмет ага! - повтори Селим...

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 08:18



Ша са разходим, та даже и че покибичим,че може некоя лепа булка да се завърти!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Този път ще ходянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 08:19



Не защото някой кандидат много ми харесва, но ми писна онова ченге Доган да печели на всички избори заради ниската активност. "Елате хиляди младежи" от 1989 г. съм се заклела да я пея само на купони, за внасяне на черен хумор в забавлението. Иначе, без да има логична причина бай ти Бриго ми е сравнително симпатичен, но е избрал грешната партия. Бат Бойко му знаем номерата, но ще гласувам за него, щото има шанс да спечели срещу БСП. Пък и го гледах вчера в шоуто на Слави... Абе, не е тъп и добре се беше подготвил, щото знае какви са проблемите. Друг е въпросът дали ще ги реши като ги знае.
Кака ти Юлияна не ща да я коментирам. За мен беше огромна изненада, че изобщо се вмъкна в Парламента, но това вече е смешно.
На кака ти Антония само като и видя хитрата муцуна и ми е ясно в чии фирми ще ни изтекат данъците.
Мартин Заимов е типичен пример на добре възпитано от родителите си дете, ама нямам чувството да има самостоятелно мислене.
Слави Бинев изобщо няма да го коментирам.

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...



Тема Re: Определенонови [re: Smile]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 08:26



E, и мен това не ми стана много ясно, за чий хикс са изборите за районен кмет, като дефакто от тях нищо не зависи. Паричките са в Столична община..
Ма нищо де, голям кеф беше за децата поне - през ден предизборен митинг-концерт - кеф ти рок, кеф ти рап, кеф ти чалга.





Тема Ти па!нови [re: Xoлдън]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано26.10.07 08:26



представям си диалога:
- Тате, тате, къде се запозна с мама?
- Пред изборната секция, сине.



Няма лошо.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 08:31



Холди, ама ний софианци па сме богопомазани. Спират ни алкохола само в неделя, и то без бирата. А в провинцията май от нощес ги секват.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: livewire]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.10.07 08:32





Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Този път ще ходянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 08:36



Бе този Мартинчо интересна птичка.Хем до революцията с привилегиите на АБПФК хем сега пръв анти комунист,ама взел фамилията на дядо си по майчина линия.Те това е да си все на далавера.






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Този път ще ходянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 08:36



Е то изборите в софия са ясни - балотаж между ченгетата.





Тема Re: Този път ще ходянови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 08:38



Е, генерал Вл. Заимов е по-скоро антифашист, отколкото комунист.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 08:41



Бе тая простотия с алкохола не разбрах кой я измисли навремето.
Кой си пие ще си купи предварително.
Все едно,че деца ще заплождаме,та да е на трезв акъл.
А в софето нали е само интилигенция ,а тя не пие по вече от кило и канче та затова ни олабиха режима.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Този път ще ходянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 08:47



Бе май антифашист срещу заплащане.

Шпионаж за СССР [редактиране]

Арестуван по обвинения в шпионаж в полза на СССР на 23 март 1942 година. В съда обвиненията са доказани, шпионажът е вършен за пари. За своята дейност в полза на Съветския съюз е получил над 300 000 лева (около 300 тогавашни минимални заплати). Осъден е на смърт чрез разстрел. Подава молба за помилване заради ордените си за храброст: единият от тях е получен при нощната атака на Одринската крепост през Балканската война (1912 г.), а другият - през Първата световна война. Молбата е отхвърлена, тъй като се бил продал за пари. Присъдата е изпълнена на 1 юни същата година в Софийския военен гарнизон.

Заимов е посмъртно повишен в чин генерал-полковник през 1944 г., а тленните му останки са пренесени в Плевен и положени до тези на неговия баща.

За предаването на военна и политическа информация за България, Германия, Румъния, Гърция, Турция и други страни, включително и информация за разположението на конкретни дивизии, той е посмъртно награден от СССР с ордените „Червено знаме“ през 1966 г., с „Ленин“ и „Герой на Съветския съюз“ — на 30 май 1972 г.

Във връзка с кандидатурата на внука Мартин Заимов за кмет на София лидерът на СДС Пламен Юруков заявява, че ген. Заимов никога не е бил съветски разузнавач, а обвинението било постановка на съветските тайни служби.[1]


Така пише




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Този път ще ходя-Защо?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 08:53



Нали твърдиш, че всичко е ясно-балотаж между ченгета?Що ще се хабош?



In esprit veritas!

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано26.10.07 08:59



Добро утро и честит петък!
Този път ще се възползвам от правото си да НЕ гласувам. Едно време една пратия призоваваше да не ходим в гората за гъби, а да идем да гласуваме. Тъй като гледам времето, ще има какво да се набере, а и разходка сред природата винаги помага срещу стреса.



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 09:03



А Бригадир е моята слабост! Може да възстанови бригадирските движения и да способства за укрепване на позагубилата яркостта си българо-съветска дружба!Може да ни научи и на чекистки хватки, как да прилъжем чужденците с голи обещания за евро-фандовете!Пък най-накрая може и да ни изфабрикува по някое стойностно досие на всички ни,че някак пренебрегнати се чувстваме някои другари.......не успяхме да се вредим ни за помощи, ни милиони ни дадоха да поизперем



In esprit veritas!

Тема Re: Този път ще ходя-Защо?нови [re: tausendwasser]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 09:03



Е, нали целта на заданието е, накрая само едното ченге да остане.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: neverojatna]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 09:11



Е, на първия тур идеята ми ще бъде да дам едно гласче в полза на една листа за съветници по-скоро, все пак от тях зависи повече, отколкото от кмета. А другата неделя ще му мисля кой генерал ми харесва повече. Но определено няма да е Бледото Банкенско копие на Силвестър Сталоун.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: tausendwasser]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 09:15



Абсолютно беше прав един бивш премиер, като казваше, че чипът в главите ни плаче за подмяна. Ама ние ще си караме на "анти" още 118 години щото така и ще си ревем що няма управия. А уж кметските избори били мажоритарни....





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 09:52



На мен лично Силвистър ми допада повече от Как -му беше -името( главният герой на Седемнайсет мига от пролетта).......Ама въпрос на вкус(и лични интереси)



In esprit veritas!

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано26.10.07 10:08



ще се разходя ама не за да гласувам...нито един от кандидадите не заслужава да стане кмет...така че просто няма за кой да гласувам...
е, сега ако ми купят гласчето може и да гласувам



Всичко е суета!

Тема Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано26.10.07 10:19



Защо мислиш, че гласувайки за Б. Борисов, даваш вот против БСП???



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: sweety!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 10:20



Айдеее, още една гъбарка..





Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ЛAMБИ]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 10:22



Е това имах предвид. Гласувайки непременно ПРОТИВ някого, има шанс да се оправим там някъде около куковото лято.





Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 11:07



Да, бе, ясно е, че всички са ченгета, ама на този принцип изобщо не трябва да гласуваме. Това е изборът.



щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано26.10.07 11:29



А Мартин Заимов?
Б. Борисов не ти ли прилича на Симеон ІІ от 2001 г?



Тема Какво за Мартин Заимов?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 11:32



Не съм му чела биографията, но предполагам, че мама му и тати му не са случайни. На такъв ми прилича поне, така че за мен пак е комунистическо чедо. А и няма шанс да спечели. Защо да разпръсквам гласове?
Прочетох биографията. Оттеглям си думите за баща му.
щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 26.10.07 11:34.



Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 11:33



Бе не разбирам в тая дума "ченгета" защо толкова негативизъм се влага.Ченгета е имало винаги и ще има.Това си е професия като всяка друга.Че бил служил на една или друга власт? И какво от това?Сега няма ли ченгета?
Или в ЦРУ и ФБР са правилните ченгета,а тук неправилните.

Учебниците по които съм учил, на всички в предговора пишеше,че тая наука без БКП и КПСС нямало да е правилната.Е и???
Сега значи съм инженер - некадърник-мръсен комунист,защото съм учил по комунистически учебници.

Не разбирам това елементарно мислене в стил Костов-даскал по политикономика мисля.
Още по малко разбирам Полуидиотче,която за мен е един от разумните и свястни хора в дира.






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какво за Мартин Заимов?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 11:37



Бе не знам какво си чела,ама надали Мартинчо познава баща си.
Той е Заимов на дядо си по мамина линия.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: Xoлдън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 11:38



Няма лошо да си ченге, ако си работиш като ченге. Но когато се правиш на мениджър, пък си с мислене на ченге...

Негативизмът е от това, че тези хора, които са преследвали други хора, само защото са изказали някоя разумна противосоциалистическа мисъл, а сега се правят на правоверни капиталисти, са морални изроди. Иначе не отричам, че са умни, манипулативни и т.н., ама мен това не ме кефи.
И всичко това няма общо с учебниците ти по механика. И освен това в тях никога не е пишело, че без партията науката няма да е правилна. Виж, в някои учебници за Икономическия институт имаше и такива позиции, но това е друга тема.

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 11:42



Винаги ще съм антиБСП, не защото по принцип съм анти, а защото тази партия има, според мен, най-развитата система за източване на държавни пари под една и друга форма, без да се прави нищо реално. Те тази система са я създавали още преди ние дори да помислим, че социализмът може да се срине. Аз свястно социалистическо управление май не съм видяла никъде.

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Endlessly ()
Публикувано26.10.07 12:02



И аз да си кажа.
Ще се разходя със сигурност и ще гласувам. Не съм много запозната с общинските съветници на района си, ама от тез' реклами на столични кандидат-кметове по телевизията (ще речеш, че в другите градове няма да има избори или че националните телевизии всъщност са столични), не остава време за другите...


А по другия въпрос за бат' Бойко... ми ще го бъде пак. И то без балотаж.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано26.10.07 12:19



Мдам, ще гласувам. Най-вероятно пак ще спечели Бат Бойко, но нищо не пречи да пусна гласа си за Заимов.



La donna e mobile

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: Xoлдън]  
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано26.10.07 12:22



Ти много хубаво си го написал в кавички "ченгета". Те не са полицаи, а са продукт на бившите тайни служби. Организацията им е останала и днес работи като мафиотска. Иначе казано, това е мафията в България.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано26.10.07 12:24



Ще се разходя. Не защото съм убедена за кого трябва да гласувам, а защото съм по-убедена кой не бива да попада във властта.



Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 12:41



На принципа-всички са маскари-няма да се оправим и всички чипове да ни махнат от гловите, така че бъди откровенна,защото ти сложи темата-ще гласуваш ли и защо?



In esprit veritas!

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 12:46



Факсимиле от учебник:




А за лингвистичните размишления предлагам:
"путка"= вид мъжки характер
"ченге"= начин на мислене и действие на определени индивиди




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 12:50



В Швеция до началото на 90 те беше чист комунизъм наложен от профсъюзите в края на войната.Чистачките вземаха колкото мениджърите,докато на хората им писна и смениха модела.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re:Итносно ченгетатанови [re: Xoлдън]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 12:51



Че бил служил на една или друга власт? И какво от това?Сега няма ли ченгета?
Живея,заобиколена от висши ченгета-майките и татковците вси са служили достойно на режима, а сега техните деца обслужват достойно собствените си интереси-и са във всички боички оцветени!
Колкото до полицаите-професия като всяка друга,само дето като ни обраха за 3-ти пък даже и не ги викахме,защото първите 2-пъти файда нямаше.......Преди години ходих пък в едно районно да сигнализирам като отговорен гражданин за непълнолетен трафикант на марихуанка и ....за мое изумление ме питаха за трите му имена и точен адрес,(а той като пласираше под прозорците ни,не размахваше лична карта!)

Такива ми ти работи,как да не ги обичаш полицаите! А за КАТ поема мога да ти напиша! За граничарите пък -живи да ги оплачеш -все по-малко 6-ци от тото-то печелят.....

In esprit veritas!

Тема Re: Какво за Мартин Заимов?нови [re: Xoлдън]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 12:57



Извинявай ти май си завършил инженерство в Симеоново? Или първата ти специалност е политикономика?Просто от всеки твоа ред си личи , че хич, ама хич не си ПРОТИВ.....

Аз пък ще гласувам за Бат Бойко като кмет и за общински-по съвест!Никой не е идеален, но намахме друг като него във Вътрешно!!!!!Може да не е лъскав, но е МЕНИДЖЪР само много, ама много му пречат такива кат Бригадир (упссс Бриго де,нали се прекръсти)

In esprit veritas!

Тема Re: Браво!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 13:01



Взе ми думите от устата!

За морал иде реч, а не само за познание и лустро(пък и Бриго е доста дъртичък вече, за да е много лустриран и фразеологията му при Слави беше меко казано ЧЕКИСТКА,нищо че с Росен му правеше метани уж заяждайки го)

In esprit veritas!


Тема Никъде няма да ходя, но довечера ще ходя!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано26.10.07 13:23



До магазина - да се заредя с водка, вино, бира.

Мамка им на тия избори! В събота и неделя нямало да се продава и сервира алкохол. Идиоти! Че аз ако искам да се напия - ще се напия вкъщи, бе, смотани управници. И както съм пийнал - мамка им на фсички кандидат-кметове, кметици, кметички и разни други пички.





Тема Ми, цитираш икономическата част от учебниканови [re: Xoлдън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 13:26



Айде дай цитат, че коляновия вал се върти с обороти, каквито му поръча партията.



щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: ма, маленови [re: HAДEЖДA™]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано26.10.07 13:55



софийски, мамини душици.
Ще ходя и ще гласувам за този дето живее на нашата улица, барем улицата да асфалтира, ако стане кмет. ма няма да стане.





Тема Re: Никъде няма да ходя, но довечера ще ходя!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано26.10.07 14:02



Пък и откога българина купува алкохол ?
В избите на населението сигурно има повече ракия отколкото по магазините.

Да вземе сега полицията да ходи да запечатва мазетата на народа, що ли?

Ad astra per aspera


Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано26.10.07 14:42



Всичките са един дол дренки. То се е видяло, че ще спечели Бат' Бойко, ма поне съветниците да не са от неговата партия, че се заворми яко екшън по нашенски. Ще гласувам вероятно за Бриго поради изложените по-горе причини. По-важното е, че ще направя едно гости на мама.



Тема Re: Определенонови [re: Smile]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано26.10.07 15:09



Ти си пак добре,че поне някого си харесала,
нашите са таквиз маскари всичките(дето вика Надето),че просто ум не ми стига.Е,има един симпатичен младеж,ама ми е ясно,че е неизбираем.Ма пък що да не пробвам,току виж се пропукала синьо-червено-лилавата система





Тема Re: е тоя...нови [re: livewire]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано26.10.07 15:41



..ми прилича на "Ето го и бате!"..немой го дишам...нещо ми е като сбъркан генетично))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: tausendwasser]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 18:40



Елементарно Уотсън, тема се пуска, за да си полафим, да обменим мисли и начешем пръстчета. Света и в частност България няма да ги оправим от тук.
Иначе да, ще гласувам както винаги съм го правила.



Тема Re: Никъде няма да ходя, но довечера ще ходя!нови [re: ASSASSlN]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 18:43



Аси, батеее, в Софето сме вече в Ивропътъ, и такива забрани нЕма. Само в изборния ден от 06 до 20 ч.





Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 18:50



Е аз бих уважавала повече човек, който въпреки конюнктурата не е изменил на "цвета" си, отколкото комунистически цветарки кат ББ.
А в момента управлението е социалистическо, колкото ти си Английската кралица. Социал-популисти на настоящия момент са именно опозицията. А колкото до източването - не бери грижа, щом е да топнат човките там партийни различия няма. Защо мислиш, че досега няма осъден ни социалист ни седесар??? Партията на финикийците цвят няма.



Тема Re: Какво за Мартин Заимов?нови [re: tausendwasser]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 18:58



Бе Холдъна не е, ама един друг виден демократ е завършил политикономи(к)я. Е и ББ - Симеоново деее.

И е мениджър, колкото ти си София Лорен.
Но - всеки си има право на мнение.



Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 19:01



А ББ какво викаш е правил кат ченге??



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: ariel$$]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 19:05



И аз това имам предвид. В неделя да дам едно крехко раменце за съветници, а на балотажа ще подкрепя и аз Аспарухов. Той е с класи над ББ. "Всички ми пречат" е обикновенно ченге-ветропоказател, докато оня е контра.



Тема Re: Какво за Мартин Заимов?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 19:22



Видях,че девойката нещо се обърка и поста беше към някой друг.
А за т.н. Симеоново истината е малко по друга.
Тя е



Сградите на Американския колеж са изкупени с принуда на нищожна цена след 9 септ.44 г. и в тях е настанено милиционерско училище.

След това (1992 г.) бившите собственици бяха принудени да плащат наем за тяхната открадната собственост.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Какво за Мартин Заимов?нови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 19:39



Тя девойката по принцип е доста объркана като я чета, ама лошо няма де, всички имаме право на мнение. Иначе знаеш, историята, и то не от учебниците, мисля, че я знам донякъде. Нали и аз си падам роднина на "засегнати от мероприятията на народната власт" разни преддеветосептемврийски министри, депутати, екзарси в рода ми бол. Но това не успя да ме направи бесен анти - ист. Не заровим ли томахавките и не осъзнаем ли, че сини, червени, зелени и най-вече пембени трябва да си сътрудничим, няма да изгазим калта.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано26.10.07 20:45



Единственото, което мога да кажа със сигурност е, че нЕма да съм за бат'Бойко.

Утре ще размишлявам за другите. Но ще гласувам със сигурност.





Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ЛAMБИ]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано28.10.07 08:10



По-скоро е някакъв опит за бледо копие.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.