Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 04.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Какво за Мартин Заимов?нови [re: Xoлдън]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 12:57



Извинявай ти май си завършил инженерство в Симеоново? Или първата ти специалност е политикономика?Просто от всеки твоа ред си личи , че хич, ама хич не си ПРОТИВ.....

Аз пък ще гласувам за Бат Бойко като кмет и за общински-по съвест!Никой не е идеален, но намахме друг като него във Вътрешно!!!!!Може да не е лъскав, но е МЕНИДЖЪР само много, ама много му пречат такива кат Бригадир (упссс Бриго де,нали се прекръсти)

In esprit veritas!

Тема Re: Браво!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 13:01



Взе ми думите от устата!

За морал иде реч, а не само за познание и лустро(пък и Бриго е доста дъртичък вече, за да е много лустриран и фразеологията му при Слави беше меко казано ЧЕКИСТКА,нищо че с Росен му правеше метани уж заяждайки го)

In esprit veritas!


Тема Никъде няма да ходя, но довечера ще ходя!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано26.10.07 13:23



До магазина - да се заредя с водка, вино, бира.

Мамка им на тия избори! В събота и неделя нямало да се продава и сервира алкохол. Идиоти! Че аз ако искам да се напия - ще се напия вкъщи, бе, смотани управници. И както съм пийнал - мамка им на фсички кандидат-кметове, кметици, кметички и разни други пички.





Тема Ми, цитираш икономическата част от учебниканови [re: Xoлдън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 13:26



Айде дай цитат, че коляновия вал се върти с обороти, каквито му поръча партията.



щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: ма, маленови [re: HAДEЖДA™]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано26.10.07 13:55



софийски, мамини душици.
Ще ходя и ще гласувам за този дето живее на нашата улица, барем улицата да асфалтира, ако стане кмет. ма няма да стане.





Тема Re: Никъде няма да ходя, но довечера ще ходя!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано26.10.07 14:02



Пък и откога българина купува алкохол ?
В избите на населението сигурно има повече ракия отколкото по магазините.

Да вземе сега полицията да ходи да запечатва мазетата на народа, що ли?

Ad astra per aspera


Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано26.10.07 14:42



Всичките са един дол дренки. То се е видяло, че ще спечели Бат' Бойко, ма поне съветниците да не са от неговата партия, че се заворми яко екшън по нашенски. Ще гласувам вероятно за Бриго поради изложените по-горе причини. По-важното е, че ще направя едно гости на мама.



Тема Re: Определенонови [re: Smile]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано26.10.07 15:09



Ти си пак добре,че поне някого си харесала,
нашите са таквиз маскари всичките(дето вика Надето),че просто ум не ми стига.Е,има един симпатичен младеж,ама ми е ясно,че е неизбираем.Ма пък що да не пробвам,току виж се пропукала синьо-червено-лилавата система





Тема Re: е тоя...нови [re: livewire]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано26.10.07 15:41



..ми прилича на "Ето го и бате!"..немой го дишам...нещо ми е като сбъркан генетично))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: tausendwasser]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.10.07 18:40



Елементарно Уотсън, тема се пуска, за да си полафим, да обменим мисли и начешем пръстчета. Света и в частност България няма да ги оправим от тук.
Иначе да, ще гласувам както винаги съм го правила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.