Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: Xoлдън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 11:38



Няма лошо да си ченге, ако си работиш като ченге. Но когато се правиш на мениджър, пък си с мислене на ченге...

Негативизмът е от това, че тези хора, които са преследвали други хора, само защото са изказали някоя разумна противосоциалистическа мисъл, а сега се правят на правоверни капиталисти, са морални изроди. Иначе не отричам, че са умни, манипулативни и т.н., ама мен това не ме кефи.
И всичко това няма общо с учебниците ти по механика. И освен това в тях никога не е пишело, че без партията науката няма да е правилна. Виж, в някои учебници за Икономическия институт имаше и такива позиции, но това е друга тема.

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.10.07 11:42



Винаги ще съм антиБСП, не защото по принцип съм анти, а защото тази партия има, според мен, най-развитата система за източване на държавни пари под една и друга форма, без да се прави нищо реално. Те тази система са я създавали още преди ние дори да помислим, че социализмът може да се срине. Аз свястно социалистическо управление май не съм видяла никъде.

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Endlessly ()
Публикувано26.10.07 12:02



И аз да си кажа.
Ще се разходя със сигурност и ще гласувам. Не съм много запозната с общинските съветници на района си, ама от тез' реклами на столични кандидат-кметове по телевизията (ще речеш, че в другите градове няма да има избори или че националните телевизии всъщност са столични), не остава време за другите...


А по другия въпрос за бат' Бойко... ми ще го бъде пак. И то без балотаж.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано26.10.07 12:19



Мдам, ще гласувам. Най-вероятно пак ще спечели Бат Бойко, но нищо не пречи да пусна гласа си за Заимов.



La donna e mobile

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: Xoлдън]  
Автор ЛAMБИ (нервен)
Публикувано26.10.07 12:22



Ти много хубаво си го написал в кавички "ченгета". Те не са полицаи, а са продукт на бившите тайни служби. Организацията им е останала и днес работи като мафиотска. Иначе казано, това е мафията в България.



Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано26.10.07 12:24



Ще се разходя. Не защото съм убедена за кого трябва да гласувам, а защото съм по-убедена кой не бива да попада във властта.



Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 12:41



На принципа-всички са маскари-няма да се оправим и всички чипове да ни махнат от гловите, така че бъди откровенна,защото ти сложи темата-ще гласуваш ли и защо?



In esprit veritas!

Тема Re: Б. Борисов "срещу БСП"???нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 12:46



Факсимиле от учебник:




А за лингвистичните размишления предлагам:
"путка"= вид мъжки характер
"ченге"= начин на мислене и действие на определени индивиди




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Петъчно - предизборно кандърмакюшенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано26.10.07 12:50



В Швеция до началото на 90 те беше чист комунизъм наложен от профсъюзите в края на войната.Чистачките вземаха колкото мениджърите,докато на хората им писна и смениха модела.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re:Итносно ченгетатанови [re: Xoлдън]  
Автор tausendwasser (besy)
Публикувано26.10.07 12:51



Че бил служил на една или друга власт? И какво от това?Сега няма ли ченгета?
Живея,заобиколена от висши ченгета-майките и татковците вси са служили достойно на режима, а сега техните деца обслужват достойно собствените си интереси-и са във всички боички оцветени!
Колкото до полицаите-професия като всяка друга,само дето като ни обраха за 3-ти пък даже и не ги викахме,защото първите 2-пъти файда нямаше.......Преди години ходих пък в едно районно да сигнализирам като отговорен гражданин за непълнолетен трафикант на марихуанка и ....за мое изумление ме питаха за трите му имена и точен адрес,(а той като пласираше под прозорците ни,не размахваше лична карта!)

Такива ми ти работи,как да не ги обичаш полицаите! А за КАТ поема мога да ти напиша! За граничарите пък -живи да ги оплачеш -все по-малко 6-ци от тото-то печелят.....

In esprit veritas!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.