Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За мацките и...годинитенови  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.10.07 21:17



Уф...дали и мен ме удря хормона, или изпадам в сатурнова дупка 4 месеца преди датата, ама....
Току - що си говорих с една приятелка и, най - ненадейно изтърсих;" догодина е последният юбилей, който е за празунване. След това ще трябва да почна да лъжа на колко съм години".
Не мога да повярвам, че го казах! още повече не мога да повярвам, че го мисля! Винаги ми е било странно и смешно, как жените си крият възрастта! Нали, в края на краищата, не е важо, на колко години си, а как изглеждаш и, на колко се чувстваш!
И все пак...като си спомня, като дете, как чаках всеки рожден ден, как се радвах, как цифричката, от едноцифрена, става двуцифрена...ама...това, май, беше до 15.
После....де да знам. Сякаш времето минава толкова бързо, макар в него да се случват толкова много неща и да протича толкова динамично, но, в един момент, рожденият ден чука на вратата...и той вече не носи онова приятно усещане, че те чакат много нови изненади, подаръци и, радостта, че ставаш "по - голяма"...А просто те изтласква с една година напред във възрастта, завявайки непрекъснатата потребност от равносметка - какво сме постигнали за периода до тук.
Питането ми към дамите е, вие как посрещате въпросната дата? как се чувствате? Криете ли възрастта си? Чувствате ли се добре в кожата си? Чувствате ли се млади? и, какво, в крайна сметка, означава "да си млад"?
Защо се наслагва този предразсъдък, че "жената е млада" , едва ли не, само, докато е на 20. След 30 вече е...все по "best before" и...защо на жените се гледа като на стока със срок на годност, докато мъжете...мъжете се възприемат като вечни или, като вино - "колкото по - остаряват, толкова повече подобряват вкусовите си качества"?
извинявам се предварително, ако темата е твърде деликатна...





Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано23.10.07 21:26



Да бе даа, продължавам кат детенце да си се радвам на рожденните дни. Единствения извод, до който стигнах, че и на 146 години да стана, акълът ми няма да дойде.





Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.10.07 22:16



Много си обичам рождените дни, защото винаги събирам приятели. Гледам да съм все сред хора, които обичам. Не съм пропуснала да празнувам. Малко ми е тъжно, че остарявам, но това няма как да го променя. Не си крия годините. Ако остаряваш заедно с любим човек - това облегчава стреса от остаряването. Ако си сама и си прехвърлила 30те и трябва тепърва да се харесаш на някого... точно в такава ситуация съм виждала жени на възраст, които се правят на карикатури: тийнеджърски дрехи и сребро в косите... ужасно!
Абе остаряването с достойнство си е за уважение.



Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор Sometimess ()
Публикувано23.10.07 22:28



Виж сега аз каквото и да ти говоря по темата няма да го разбереш, ако съдя по-другите ти мнения, ти просто си ограничена.



Но ако трябва да не ми прави впечатление автора на темата - аз като мъж, за мен няма значение възраста ако сте разликата да е плюс минус 100години, има ли споделеност, желание, привличане, обич.......възрастта не е от значение.



Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Бepeзka!]  
Автор фифилoтa ()
Публикувано23.10.07 23:00



сребро в косите на 30???????
ако след 30 сме стари........не знам как ще доживеем до 50
не, че и аз не се депресирам понякога, ама това, че остаряваме значи ,че сме живи

"Мисълта убива действието"

Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: фифилoтa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.10.07 23:08



Нямах предвид "сребро в косите" на 30. Тук си мислех за една конкретна жена, много над 30, но абсолютно обзета от манията да има млади любовници, защото това подмладявало. Та за да ги привлече тези млади любовници се прави на маймуна - облича се като тийнейджърка, а това е смешно. Къса пола кройка кръг и сива коса - това са си направо несъвместими неща.



Тема С това мнениенови [re: Sometimess]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.10.07 23:10



спечели овациите.





Тема Простонови [re: Markizata]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано24.10.07 00:08



да не очакваш жените да разбирате от жени ???





Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор Hungry eyes (разгонена)
Публикувано24.10.07 01:06



Обичам рождените дни, защото това е възможност да си поръчам я торта-таралеж, я торта-Йори, я някоя подобна, ще видим каква...

Ти на колко ставаш? На 25 ли?



Тема Re: хей Маркизооонови [re: Markizata]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано24.10.07 09:38



въобще не очаквах от теб такива размисли и страсти:)явно е моментно...останала съм с впечатлението,че си толкова силна:)я се стегни и стига мисли глупости:)
като детенце умирах от кеф че ще имам РД, щото много подаръци, парти вкъщи и ей такива..като поотраснах малко сякаш еуфорията ми се изпари...неизпитвам прилив на щастие, че видиш ли днес съм се родила:)
не крия годините си...а и немисля, че това е нещо от което да се срамуваме:)какво означава да си млад...много добре знаеш, че млад и стар не се определя от възрастта:)
я се усмихни и по ведро:)

Всичко е суета!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.